03 / 03 / 2024

gaziantep mavikent konutları

gaziantep mavikent konutları

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde dar gelirli vatandaşlara yönelik yaptırılacak bin konut için gerçekleştirilen 33 günlük ön başvuru sürecinde 32 bin 120 kişi müracaat etti.

Gaziantep Mavikent 5.etapa başvuru sayısı 25 bini geçti!

Gaziantep'te merkez ilçe Şahinbey Belediyesi'nin dar gelirli aileler için yaptırdığı Mavikent 5'inci etap konutları için başvuru sayısı 25 bini aştı.

Gaziantep Mavikent 5. etapa yoğun ilgi!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli bin aile için yapılacak Mavikent 5. etap konutlarının başvurularına vatandaşların ilgisi büyük oldu.

Gaziantep Mavikent Konutları'nın 4. etabında temeller atıldı!

Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi'nin dar gelirli vatandaşlar için yaptırdığı Mavikent Konutları'nın 4'üncü etabının temeli atıldı. Yeni etapta bin 203 konut bulunuyor

Gaziantep Mavikent Konutları'nda dar gelirli aileler ev sahibi oldu!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Mavikent Konutları'nın 4'üncü etabında bin dar gelirli aileyi ev sahibi yaptı. Asil ve yedek olarak toplam 2 bin ismin belirlendiği kura çekimlerine 30 bin 720 kişi başvurdu.

Gaziantep Mavikent Konutları kura çekilişi ne zaman?

Gaziantep Mavikent Konutları 4.Etap'ta yer alan toplam 1000 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunulacak. Peki Gaziantep Mavikent Konutları kura çekilişi ne zaman?

Mavikent Konutları kura çekimi ne zaman?

Toplam 1.000 adet konuttun bulunduğu Mavikent Konutları Toplu Konut İdaresi Başkanlığı ve Şahinbey Belediyesi tarafından inşa edildi. Peki Mavikent Konutları kura çekimi ne zaman?

Gaziantep Mavikent Konutları kura sonuçları!

Gaziantep Mavikent Konutları 'nda toplam 1.000 adet ev kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Gaziantep Mavikent Konutları kura sonuçları haberimizin içinde yer alıyor.

Gaziantep Mavikent kura çekilişi ne zaman?

Alt gelir grubuna özel olarak kura yöntemiyle satışa sunulan Gaziantep Mavikent Konutları başvuruları devam ediyor. Projede aylık taksitler 400 TL'den başlıyor. Peki Gaziantep Mavikent kura çekilişi ne zaman?

Gaziantep Mavikent Konutları'na 6 günde 7 bin başvuru geldi!

Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlara yönelik yapılan Mavikent konutları’na 6 günde 7 bin kişi başvurdu. Mavikent 4’üncü etap için 21 Mayıs tarihinde kayıt alınmaya başlandı.

Gaziantep Mavikent başvuruları ne zaman bitecek?

Gaziantep Mavikent Konutları başvuru süreci devam ediyor. Daire tipleri 2+1 olarak dizayn edilen projede aylık taksitler 400 TL'den başlıyor. Peki Gaziantep Mavikent başvuruları ne zaman bitecek?

Şahinbey Mavikent Konutları başvuru!

Şahinbey Mavikent Konutları başvuru süreci devam ediyor. Aylık 400 TL'den başlayan taksitlerle konut sahibi olunabilen projede 2 oda 1 salon olarak dizayn edilen daireler bulunuyor.

Gaziantep Mavikent kura başvuruları yarın başlayacak!

Gaziantep Mavikent kura başvuruları yarın başlayacak. Alt gelir grubu kapsamında satışa sunulan projenin kura satışlarına aylık geliri 2 bin TL'den az olan kişiler başvuruda bulunabiliyor.

Mavikent Gaziantep Konutları başvuruları!

Mavikent Gaziantep Konutları başvuruları 21 Mayıs Perşembe günü başlayacak. Tamamı 90 metrekarelik 2+1 dairelerden oluşan projede toplam 1.000 adet konut kura yöntemiyle satışa sunuluyor.

Gaziantep Mavikent Mahallesi'nde 100 deprem konutu ücretsiz verilecek!

Gaziantep'te depremlerde ailesinden bir bireyi kaybeden ve yetimler için 100 deprem konutu ücretsiz tahsis edilecek.

Gaziantep Yavuzeli TOKİ'de 2 bin 280 TL taksitle!

TOKİ'nin Gaziantep projelerindeki konutların detayları da yavaş yavaş netleşiyor. Peki TOKİ Yavuzeli projesinde kaç konut yapılacak, nasıl başvurulur? İşte 10 soruda TOKİ Gaziantep Yavuzeli 2022 ucuz konut projesi...

Şahinbey'de kentsel dönüşüm memnuniyeti!

Gaziantep Valisi Davut Gül ve Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Sanayi Sitesi ve Mavikent Konutları'nda incelemelerde bulundu.

Gaziantep Mavikent 5. Etap'ta 1.151 konut sahibini buldu!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi imzası ile Mavikent 5. Etap kapsamında dar gelirli vatandaşlara yönelik inşa edilen 1.151 konut, kurayla sahiplerine teslim edildi...

TOKİ'den Gaziantep'teki şehit ailelerine özel proje!

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, şehit aileleri ve gaziler için yaptırılan Mavikent Konutları'nı gezerek, inşaat çalışmaları hakkında bilgiler aldı. 

TOKİ Gaziantep İslahiye Konutları'nın kurası çekildi!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Gaziantep’in İslahiye İlçesi Fevzipaşa Mahallesi’nde hayata geçirilen 198 konutun hak sahipleri kurayla belirlendi.

TOKİ Gaziantep Islahiye Konutları'nın ihalesi yapıldı!

TOKİ'nin Gaziantep’in Islahiye İlçesi, Fevzipaşa Mahallesi’nde hayata geçireceği 596 adet konutun ihalesi yapıldı.

TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları’na cami ve sosyal tesis!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından inşa edilen Mavikent Konutları’na cami ve sosyal tesis yapılıyor. Sosyal tesisin vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vereceği belirtildi.

Mavikent 5. Etap Konutları'nda kuralar yarın çekilecek!

TOKİ ve Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından inşa edilen Mavikent 5. Etap Konutları'nda kura çekilişi yarın gerçekleşecek. Kuraya 32 bin 117 kişi dahil edilecek.

TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları'nda ödemeler 240 ayda tamam!

TOKİ tarafından Gaziantep'te 500 şehit ailesi için inşa edilecek TOKİ konutları, Şehit Aileleri Derneği ile Türkiye Gaziler Vakfı Gaziantep Şubesi üyelerini memnun etti. Ödemeler, 240 ay içerisinde tamamlayacak.

Mavikent 5. etap kuraları 2 Nisan'da çekilecek!

Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu Şahinbeylilerin beklediği müjdeli haberi açıkladı. Tahmazoğlu Mavikent Konutlarında 5. etap kuralarının 2 Nisan 2017 tarihinde çekileceğini söyledi.

Mavikent Konutları 5. etap kura çekimi 2 Nisan'da!

Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli ailelerin ev sahibi olması için yaptırılan Mavikent Konutları 5. etap kura çekimi 2 Nisan'da gerçekleşecek.

Mavikent Konutları 4. Etap'taki konutlar sahiplerini buluyor!

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Gaziantep'in merkez Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan Mavikent Konutları 4. Etap'taki bin konutun sahiplerinin belirleneceği kura çekim töreninde konuştu.

gaziantep mavikent konutları Haberi

gaziantep mavikent konutları

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde dar gelirli vatandaşlara yönelik yaptırılacak bin konut için gerçekleştirilen 33 günlük ön başvuru sürecinde 32 bin 120 kişi müracaat etti.


Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli vatandaşlara ucuz konut verebilmek için yaptırılan ve bin evden oluşan Mavikent Konutları 5. etabın kayıtları 2 Eylül’de sona erdi. Kira öder gibi uygun fiyatlarla ev sahibi olma imkanı sunan konutlar için kayıtların başladığı 1 Ağustos tarihinden itibaren belediye hizmet binasında büyük yoğunluk yaşandı. 33 gün süren ön kayıt işleminde ev sahibi olmak isteyen 32 bin 120 kişi, nüfus cüzdanları ile Şahinbey Belediyesi Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü’ne başvuru yaptı. Ön başvuruda üzerinde taşınmaz mal bulunan vatandaşlar elenirken, herhangi bir taşınmaza sahip olmayan vatandaşların başvuruları ise gelir incelemesi yapılmak üzere kabul edildi.


Şahinbey Belediye...