26 / 06 / 2024

Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek

Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek

TOKİ tarafından hayata geçirilen Gaziantep Mavikent Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 90 metrekareden başlangıç gösteriyor.Peki Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek?

Gaziantep, Kahramanmaraş, Malatya ve Kilis'teki 26 bin 253 afet konutunun kurası bu ay çekilecek!

Asrın felaketi şeklinde nitelendirilen 6 Şubat depremlerinin merkez üssü Kahramanmaraş ile Gaziantep, Malatya ve Kilis'te konutları yıkılan ya da ağır hasar gören afetzedeler için inşa edilen konutların kuraları bu ay içerisinde çekilecek.

Gaziantep Mavikent Mahallesi'nde 100 deprem konutu ücretsiz verilecek!

Gaziantep'te depremlerde ailesinden bir bireyi kaybeden ve yetimler için 100 deprem konutu ücretsiz tahsis edilecek.

TOKİ Gaziantep kuraları çekiliyor! TOKİ Nizip ve İslahiye kura sonuçları 2022!

Gaziantep'te TOKİ "İlk Evim, İlk İş Yerim Projesi"nde inşa edilecek olan konutların kuraları çekildi. İşte TOKİ Nizip ve İslahiye kura sonuçları 2022...

Gaziantep Şahinbey TOKİ çekilişi ne zaman?

TOKİ sosyal konut kura çekilişleri hız kesmeden sürüyor. Bugün TOKİ kuraları Gaziantep ili ile devam etti. Peki Gaziantep Şahinbey TOKİ çekilişi ne zaman? İşte detaylar!

Gaziantep Şahinbey'de 20 adet arsa satılıyor! İhalesi 26 Ekim'de!

Gaziantep ili Şahinbey Belediye Başkanlığı, Gaziantep ili, Şahinbey ilçesi, K.Kızılhisar, Teksilkent, Mavikent, Şahintepe ve Yeditepe mahallelerinde yer alan 20 adet arsayı satıyor. İşte ayrıntılar...

Gaziantep Şehitkamil'de 27.3 milyon TL'ye icradan satılık 2 bina!

T.C. Gaziantep İcra Dairesi, Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi, Mavikent Mahallesi 277 ada 5 parselde yer alan 2 adet natamam binayı 27 milyon 330 bin 317 TL'ye icradan satıyor...

Gaziantep'te 50.8 milyon TL'ye satılık 4 gayrimenkul!

Gaziantep İli Şahinbey Belediye Başkanlığı, Gaziantep Güneykent, K. Kızılhisar, Mavikent ve Şahintepe'de yer alan gayrimenkulleri 50 milyon 832 bin 704 TL bedelle satışa çıkardı.

TOKİ Gaziantep İslahiye 100 bin konut kura çekimi bugün!

TOKİ Gaziantep İslahiye 100 bin konut 2020 projesinde yer alan 2+1 ve 3+1 şeklindeki konutların kuraları bugün çekilecek...

TOKİ Gaziantep Nurdağı 100 bin konut kuraları bugün çekiliyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Gaziantep Nurdağı 2020 projesinde bulunan 200 adet konutun kura çekimi bugün gerçekleştiriliyor.

TOKİ Gaziantep Şahinbey Güneykent kuraları bugün çekiliyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Gaziantep Şahinbey Güneykent projesinde yer alan konutların kura çekilişi bugün gerçekleştirilecek.

Gaziantep Kuzeyşehir'de yaşam başlıyor!

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve TOKİ iş birliği ile 50 bin konutluk Kuzeyşehir’de yaşam başlıyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in yoğun çabası ile proje kısa sürede tamamlandı. Yapılan kuralar ile 5 bin 154 konutun hak sahipleri belirlendi....

Gaziantep Kuzeyşehir 5. Etap kuraları çekildi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Gaziantep Kuzeyşehir Projesi'nin beşinci etabında yer alan konutların kura çekilişi yapıldı.

TOKİ Kuzeyşehir 5'inci etap için kuralar 21-22 Ağustos’ta çekilecek!

TOKİ tarafından Gaziantep'te hayata geçirilen Kuzeyşehir 5’inci etap için kuralar 21-22 Ağustos’ta çekilecek.

Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek Haberi

Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek

Gaziantep Mavikent Evleri son başvuru tarihi 30 Haziran 2015 olarak belirlendi.Projede dairelerin tipleri 2 oda 1 salon olarak dizayn edildi.


TOKİ Gaziantep Mavikent Evleri Ödeme seçenekleri kapsamında projede 12 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor.Projede daireler 90 metrekareden meydana geliyor.


Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek

Projede kura çekilişi Temmuz - Ağustos aylarında gerçekleşecek. Gaziantep Mavikent Evleri'nde başvuru ücreti alınmıyor.


TOKİ Gaziantep Mavikent başvuru şartları; aylık gelirinin 2 bin TL'den fazla olmaması,Gaziantep Şahinbey'de ikamet etmesi, tapu araç kaydının olmaması...