19 / 06 / 2024

gaziantep şehitkamil arsa ihalesi

gaziantep şehitkamil arsa ihalesi

Mülkiyeti Gaziantep Şehitkamil İlçe Belediye Başkanlığı'na ait olan 3 adet arsa toplamda 10 milyon 548 bin 847 TL bedel ile satışa çıkarıldı. 

Gaziantep Şehitkâmil'de 10.2 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Gaziantep Şehitkâmil İlçe Belediyesi, Mücahitler Mahallesi'ndeki 3 arsayı ihale ile satıyor. İhale 9 Ocak'ta yapılacak..

Gaziantep Şehitkamil'de 6.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Gaziantep Şehitkamil İlçe Belediyesi, 8 Şubat'ta yer alan 2 bin 352 metrekare büyüklüğündeki arsayı ihale ile satıyor. İhale 28 Kasım'da yapılacak...

Gaziantep Şehitkâmil'de 12 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Gaziantep Şehitkâmil İlçe Belediyesi 2 mahalledeki 3 arsayı ihale ile satışa sunuyor. İhale 31 Ekim'de yapılacak...

Gaziantep Şehitkamil'de 5.4 milyon TL'ye satılık arsa!

Gaziantep Şehitkâmil İlçe Belediyesi, Güvenevler Mahallesi'ndeki arsasını ihale usulü ile satıyor. Arsa için ihale 10 Ocak'ta gerçekleşecek..

Gaziantep Şehitkamil'de 14.8 milyon TL'ye satılık arsa!

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi, Şehirgösteren Mahallesi'nde bulunan arsasını ihale usulü ile satıyor. İhale, 12 Temmuz'da gerçekleşecek..

Gaziantep'te 17.2 milyon TL'ye satılık 6 arsa!

Gaziantep Şehitkamil'de 6 arsa satışa sunuluyor. Toplam bedeli 17.2 milyon TL olarak belirlenen arsalar için ihale 19 Nisan'da yapılacak..

Gaziantep Şehitkamil'de 49 yıllığına kiralık 8 arsa!

Gaziantep Milli Emlak Müdürlüğü, Şehitkamil'de bulunan 8 arsanın 49 yıl süreli irtifak hakkını tesis edecek. Yatırım amaçlı kiraya verilecek arsalar için son başvuru tarihi 21 Şubat olarak belirlendi.

Gaziantep Şehitkamil'de 35 sanayi arsası satışa çıkarıldı!

Gaziantep Şehitkâmil İlçe Belediye Başkanlığı, Şehitkamil Umut ve Burak mahallelerinde bulunan 35 arsayı satışa çıkardı. Sanayi imarlı arsaların toplam bedeli 22 milyon 209 bin 311 TL olarak belirlendi.

Gaziantep Şehitkamil'de 7.6 milyon TL'ye satılık 8 arsa!

Gaziantep Şehitkâmil İlçe Belediye Başkanlığı, Burak, Taşlıca ve Umut mahallelerindeki 8 arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsaların toplam satış bedeli 7 milyon 640 bin 778 TL olarak belirlendi.

Gaziantep Belediyesi arsa satacak!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı Şehitkamil'da 1.877 metrekare alanlı arsayı satışa çıkardı.

Gaziantep Şehitkamil'de 8 taksitle KDV'den muaf arsa satılacak!

Gaziantep Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Gaziantep Şehitkamil'de yer alan iki adet konut imarlı arsayı satışa çıkardı. 

Gaziantep Şehitkamil'de tam 50 bin metrekarelik arsa satılacak! Konut ve ticaret imarlı arsayı kaçırmayın!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şehitkamil'de yer alan konut ve ticaret imarlı arsayı satışa çıkardı.

Gaziantep Şehitkamil ve Şahinbey'de KDV'den muaf 9 arsa satılacak!

Gaziantep Valiliği Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürlüğü Milli Emlak Dairesi Başkanlığı, Gaziantep Şehitkamil ve Şahinbey'de yer alan 9 arsayı satışa çıkardı.

Gaziantep Şehitkamil'de iki arsa satılacak! Konut imarlı arsa arayanlar dikkat!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şehitkamil, Şehirgösteren Mahallesi'nde yer alan iki adet arsayı satışa çıkardı.

Gaziantep Şehitkamil'de konut imarlı iki arsa satılacak! Yatırımcılar dikkat!

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şehitkamil'de yer alan iki adet arsa için satış ihalesi düzenliyor.

Arsa almak isteyenler dikkat! Gaziantep Şehitkamil'de konut alanı imarlı arsa satılıyor!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü merakla beklenen Eylül ayı ihale ilanlarını yayımladı. Yayımlanan son ilanlara göre, Milli Emlak Gaziantep Şehitkamil'de konut alanı imarlı arsa satıyor. İşte detaylar...

Gaziantep Şehitkamil'deki bu arsa fırsatını duyan çok şaşırıyor!

Arsa ya da konut yatırımını tercih eden yatırımcılar Milli Emlak Genel Müdürlüğü'nün Eylül ayındaki yeni ihale ilanlarını da yakından takip ediyor. Milli Emlak Genel Müdürlüğü şimdi de Gaziantep'te arsa satıyor.

Şehitkamil Belediyesi'nden Gaziantep'te arsa karşılığı inşaat yapım işi ihalesi! Yatırımcılar dikkat! 

Gaziantep İli Şehitkamil Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şehitkamil Yeşilova'da arsa karşılığı hasılat paylaşımı yöntemiyle inşaat yapım işi ihale ediyor. İşte detaylar...

Gaziantep Şehitkamil'de 13 milyon TL'ye satılık 2 arsa!

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi, Gazi ve Aydınlar mahallesinde yer alan 2 arsayı 12 milyon 947 bin 605 TL'ye satıyor...

Gaziantep Şehitkamil'de 28.7 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Gaziantep Şehitkamil İlçe Belediye Başkanlığı, Gaziantep Şehitkamil'de yer alan 3 adet arsayı 28 milyon 714 bin 800 TL bedelle satışa çıkardı.

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi'nden 64.9 milyon TL'ye satılık 7 arsa!

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi, Gaziantep ili, Şehitkamil ilçesi, Aydınlar, Beylerbeyi, Güvenevler, Karacaoğlan ve Taşlıca mahallelerinde yer alan 7 arsayı 64 milyon 936 bin 382 TL'ye satıyor...

Gaziantep Şehitkamil'de 5.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Milli Emlak Genel Müdürlüğü Gaziantep Şehitkamil'de yer alan arsayı 5 milyon 700 bin TL bedelle satışa çıkardı.

Gaziantep Şehitkamil Belediyesi'nden 16.5 milyon TL'ye satılık 3 arsa!

Gaziantep Şehitkamil İlçe Belediye Başkanlığı, Umut ve Gazikent Mahalleleri'nde bulunan 3 arsayı 16 milyon 508 bin 493 TL'ye satışa çıkardı. 

gaziantep şehitkamil arsa ihalesi Haberi

gaziantep şehitkamil arsa ihalesi

Mülkiyeti Gaziantep Şehitkamil İlçe Belediye Başkanlığı'na ait olan 3 adet arsa satışa sunuldu. Satışa konu olan arsalar için toplamda  10 milyon 548 bin 847 TL bedel isteniyor. 

Mülkiyeti Belediyemize ait tapunun Şehitkamil İlçesi; Aşağıda Mahalle, Ada, Parsel, Yüz ölçümü, İmar Durumu, metrekare rayiç bedeli, muhammen bedeli ve geçici teminatı belirtilen taşınmazlar 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 35. Maddesi ( a ) fıkrası gereğince Kapalı teklif usulü artırma suretiyle 30/01/2019 Çarşamba günü tabloda belirtilen saatlerde Belediyemiz Encümen Salonunda yapılacak ihale ile ayrı ayrı  Satışı yapılacaktır.

İhaleye iştirak edecek istekliler ihale şartnamesini 100,00TL karşılığında Belediyemiz İhale servisinden temin edebilirler.                                            ...