18 / 07 / 2024

gaziosmanpaşa sarıgöl kentsel dönüşüm

gaziosmanpaşa sarıgöl kentsel dönüşüm

Gaziosmanpaşa'da inşaatı tamamlanan 796 konutluk Sarıgöl Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hak sahipleri noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi. 

Gaziosmanpaşa Sarıgöl kentsel dönüşüm çalışmalarında sona gelindi!

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi 12B 1. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi, kura çekiminden sonra kısa sürede hak sahiplerine teslim edilecek.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl riskli alan imar planı askıda!

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi riskli alan bölgesinde kalan 4.84 hektarlık kısmına ilişkin olarak Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan imar planı teklifi 23 Nisan'da askıdan inecek...

Gaziosmanpaşa Sarıgöl'deki kentsel dönüşümde son durum!

Kentsel dönüşüm çalışması kapsamında Gaziosmanpaşa Sarıgöl Merkez Mahallesi’nde yıkılan binaların harfiyatları kaldırılmadı. Gaziosmanpaşa'nın 13 bögesinde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları vatandaşları tedirgin etmeye devam ediyor.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl'de kentsel ve sosyal dönüşüm yaşanacak!

İstanbul’da suç oranının en yüksek olduğu mahallelerden biri olan Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi’nde köklü dönüşüm başlıyor. Mahalledeki çalışmalar, sadece binaların yenilenmesinden ibaret olmayacak, çocuklar ve gençlerin eğitimi, sosyalleşmesi için de ö

Gaziosmanpaşa Sarıgöl'de riskli alana itiraz!

Gaziosmanpaşa Sarıgöl, Bağlarbaşı ve Yenidoğan mahallelerinin ' riskli alan ' ilan edilmesine itiraz eden çevre sakinleri, mahkemeye başvurdu. Gaziosmanpaşa' da geçtiğimiz yıl kentsel dönüşüm projesi başlatılmıştı...

Sarıgöl'de vatandaşlara tapudaki metrekareye göre yeni daire verilecek!

Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Erhan Erol, Sarıgöl'de devam eden kentsel dönüşüm çalışmalarıyla ilgili bilgi verdi. Vatandaşın tapuda kaç metrekare yeri varsa o büyüklükte yeni daire verileceğini duyurdu..

Gaziosmanpaşa'da kentsel dönüşüm yarın başlıyor!

Gaziosmanpaşa'da kentsel dönüşüm kapsamındaki yıkımlar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla 6 Nisan'da başlayacak...

Gaziosmanpaşa Sarıgöl 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıya çıkarıldı!

İstanbul İli, Gaziosmanpaşa İlçesi, Sarıgöl Mahallesi, 1452 Ada, 38 Parsel Taşınmaza İlişkin 1/1000 ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıkarıldı.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi kentsel dönüşüm projesi için imzalar atıldı! 

İstanbul Sarıgöl Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesi ihalesi özel olarak davet edilen Egemen İnşaat ve Okyanus Enerji İş Ortaklığı’na verildi. İşte ayrıntılar...

Gaziosmanpaşa Sarıgöl 1/1000 ölçekli imar planı notu askıya çıkarıldı!

İstanbul İli, Gaziosmanpaşa İlçesi, Sarıgöl Mahallesi 427, 1511, 1452, 10768 Adalar ve Bir Kısım Tescil Harici Alana İlişkin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Plan Notu Değişikliği askıya çıkarıldı.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi 1/5000 ölçekli imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Gaziosmanpaşa İlçesi, Sarıgöl Mahallesi Bilgin Sok, Hamam Cad. ve Güzel Sok. Arasında Kalan 4,84 ha. Riskli Alana İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıkarıldı.

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'den siyasi partilere kira çağrısı!

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin toplantı salonunda düzenlediği basın toplantısında siyasi partilere kira çağrısı yaptı. İşte detaylar...

Gaziosmanpaşa Sarıgöl'e 863 konutluk dönüşüm projesi geliyor!

Gaziosmanpaşa’da hayata geçirilmesi planlanan Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında Sarıgöl'e 863 yeni konut inşa edilecek.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl 1/5000 ve 1/1000 ölçekli imar planı değişikliği askıda!

İstanbul İli, Gaziosmanpaşa İlçesi, Sarıgöl Mahallesi, Bilgin Sokak, Hamam Caddesi ve Güzel Sokak Arasında kalan 4.84ha’lık Alana İlişkin 1/5000 Ölçekli Nazım İmar Planı Değişikliği ve 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği askıya çıktı.

Mustafa Sarıgül'den Kanal İstanbul açıklaması!

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul'da bulunan ofisinde basın mensuplarıyla görüştü, açıklamalarda bulundu. Kanal İstanbul'la ilgili de konuşan Sarıgül, proje için "İstanbul gibi büyük bir kenti, adeta içinden çıkılamaz bir hale getirir" dedi.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Kentsel Dönüşüm Projesi’nde kura çekimi yapıldı!

Gaziosmanpaşa'da inşaatı tamamlanan 796 konutluk Sarıgöl Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi'nde hak sahipleri noter huzurunda çekilen kura ile belirlendi. 

Gaziosmanpaşa Sarıgöl kentsel dönüşüm çalışmalarında sona gelindi!

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi 12B 1. Etap Kentsel Dönüşüm Projesi, kura çekiminden sonra kısa sürede hak sahiplerine teslim edilecek.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl 1.Etap Kentsel Dönüşüm Projesi ne zaman teslim edilecek?

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi’nde 796 konut, 13 dükkân, 1.039 araç kapasiteli kapalı otopark ve yeşil alanlardan meydana gelen kentsel dönüşüm projesi, 2020 yılının ikinci yarısında hak sahiplerine teslim edilecek.

Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi Plan Notu Değişikliği askıda!

İstanbul Gaziosmanpaşa İlçesi'ne bağlı Sarıgöl Mahallesi, Nazım İmar Planı plan notu Değişikliğine ilişkin imar planı askıda...

Gaziosmanpaşa Sarıgöl'deki dönüşüm sorunu çözülecek!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziosmanpaşa Sarıgöl'deki dönüşümle ilgili olarak, "Şimdi bu konu üzerinde gerek Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız gerekse Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum Bey, her ikisini görevlendirdik. İnşallah çok daha seri bir şekilde ele alacaklar " dedi.

gaziosmanpaşa sarıgöl kentsel dönüşüm Haberi

gaziosmanpaşa sarıgöl kentsel dönüşüm

Gaziosmanpaşa'da kentsel dönüşüm konutları hak sahiplerine teslim esiliyor. Sarıgöl Mahallesi Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında inşaatı biten 796 konut için noter huzurunda kura çekimi gerçekleştirildi. Gaziosmapşa Belediyesi'nde yer alan habere göre; hak sahipleri, deprem standartlarına uygun, sosyal donatı alanları, yeşil alanları ve otoparkı olan konutlara kavuşmanın mutluluğunu yaşarken, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanı Hasan Tahsin Usta da bu heyecana ortak oldu. İstiklal Marşı'nın ardından başlayan programda ilk kurayı Başkan Usta çekti. Usta, kura çekiminde ilk daire sahibinin evine çay içmeye gideceği sözünü verdi.


"KURA ÇEKİLİRKEN DUYGULANMALARI, KUŞKUSUZ BİZİ DE DUYGULANDIRDI" 

Başkan Usta, "Sarıgöl konutları 2013 yılında temeli atılmış olan fakat bazı aksaklıklardan dolayı tamamlanamayan bir projeydi. Bugün kura çekimiyle 796 konutun hak sahipleri buranın dokusuna, kültüne uygun bir şekilde yaşayacaklar. Bu proje güzel,...