22 / 04 / 2024

Gökhan Erel

Gökhan Erel

Ülkemizde bulunan 20 milyonluk konut stoğunun sadece yüzde 15'inin yalıtımlı olduğu ifade ediliyor. Gökhan Erel, kentsel dönüşüm konusuna da değinerek Ytong'un kentsel dönüşüm sürecinde önemli bir rol üstleneceği söyledi.

Ytong, Kocaeli Çatalca'da 30 milyon liralık fabrika inşa edecek!

Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel; Kocaeli'ye yatırım yapacağız Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, düzenlediği basın toplantısıyla Kocaeli'ye önümüzdeki 5-6 yıl içinde yatırım yapacaklarını açıkladı.

Ytong, Kocaeli'de fabrika kuracak!

52 yıldır yapı malzemesi sektöründe bulunan Türk Ytong'un Genel Müdürü Gökhan Erel, 5 yıl içerisinde yaklaşık 200 kişiyi istihdam edebilecek kapasitede fabrika kurmayı planladıklarını duyurdu

Gökhan Erel: Konutlarda yangın riskine yalıtım çözümü gerekiyor!

İstanbul’da yılda 25 bin yangın vakasının yaşandığına dikkat çeken Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, bu riskin doğru yalıtım uygulaması ve yangına karşı dayanıklı malzemelerin kullanımıyla ortadan kaldırılabileceğini söyledi.

Gökhan Erel: 6,5 milyon bina deprem riski altında!

Bugün ülkemizde, yaklaşık 20 milyonluk konut stoğunun yüzde 45 gibi önemli bir kısmının sağlıksız ve ruhsatsız yapılaşmadan oluştuğu ifade ediliyor. Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel konu ile ilgili değerlendirme yaptı...

Ytong ısı yalıtım plağı yangın emniyeti de sağlıyor!

Türk Ytong Genel Müdürü Gökhan Erel, 25 Eylül'de başlayan Yangın Haftası dolayısıyla açıklamalar yaptı: "Yapılarda tıpkı enerji tasarrufu ve deprem güvenliği konularında olduğu gibi yangın güvenliğinde de maksimum fayda sağlıyoruz"...

Gökhan Erel: Depremleri hasarsız atlatacak binalar yapmalıyız!

Gökhan Erel: " Biz Türk Ytong olarak 2013’te 50. kuruluş yıldönümümüzü kutluyoruz. Bu geçen yarım asır boyunca birçok ilki gerçekleştirirken, özellikle de ısı yalıtımı ile birlikte deprem güvenliğinin önemini anlatmaya çalıştık" dedi.

Gökhan Erel: 50 yılda 10 milyar doları aşkın enerji tasarrufu sağlandı!

Türkiye'de 50'nci yıllarını kutlarken konutlarda bugüne kadar 10 milyar doları aşkın bir eneıji tasarrufu sağladıklarını iddia eden Genel Müdür Gökhan Erel, Ulaşmış olduğumuz 2 milyon metreküp Ytong malzemesi üretimi kapasitesine sahibiz..

Gökhan Erel: Ytong'un en büyük tesisi Türkiye’de olacak!

Bu yıl kuruluşunun 50’nci yılını kutlayan Ytong, dünyanın en büyük Ytong fabrikası olmayı hedefliyor...

Evleri 1.3 milyar dolara sonbahar gelince boyuyoruz

Türkiye'deki yıllık büyüklüğü 250 milyon litreye, hacmi ise 1 milyar 300 milyon Euro'ya ulaşan dekoratif boya sektörü, seçim döneminde yaşadığı durgunluktan sıyrılıyor.

Türk Ytong Yapı İstanbul Fuarı'na katılacak!

Bu yıl, 50. kuruluş yıldönümünü kutlayan Türk Ytong, yapı malzemesi sektöründe fark yaratan inovatif ürünleriyle Uluslararası Yapı İstanbul Fuarı’na katılacak...

Gökhan Erel: Hafif yapılar depremde avantajlı!

Türk Ytong Sanayi A.Ş. Genel Müdürü Gökhan Erel "Deprem Haftası" öncesi açıklamalar yaptı

Türk Ytong’un Genel Müdürü Gökhan Erel oldu!

Türk İnşaat Sektörünün köklü kuruluşu Türk Ytong’un yeni Genel Müdürü Gökhan Erel oldu

Gökhan Çarmıklı yeni şirket kurdu!

Gökhan Çarmıklı yeni şirket kurdu. Çarmıklı Bebek Gayrimenkul Kiralama Ve Ticaret Anonim Şirketi Beşiktaş’ta Gökhan Çarmıklı tarafından kuruldu. 

Gökhan Toksun İnşaat Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gökhan Toksun İnşaat Emlak Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi Kartal’da  1 milyon TL sermaye bedeli ile Gökhan Toksun tarafından kuruldu.

Gökhan Çıra Sapanca'dan arsa aldı!

Fenomen Selin Ciğerci'nin eski eşi futbolcu Gökhan Çıra, Sapanca'dan arsa satın aldı.

Gökhan Özer, Pera GYO'nun yeni Genel Müdürü oldu!

Pera GYO'nun 9 Ağustos 2021 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu toplantısında Şirket Genel Müdürü Fatma Gül ÇEVİK'in görevden ayrılmış olması sebebiyle Gökhan ÖZER'in Şirket Genel Müdürü olarak atanmasına karar verildi. 

Gökhan Yıldız, Kiler GYO Genel Müdürü oldu!

Kiler GYO'nun Sermaye Piyasası Kurulu Gayrimenkul Yatırım Ortaklıklarına İlişkin Esaslar Tebliği kapsamında şirket Genel Müdürlük görevine Gökhan Yıldız atandı.

Ülgür Gökhan'dan 1915 Çanakkale Köprüsü açıklaması!

CHP’li Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, yapımını her fırsatta eleştirdiği 1915 Çanakkale Köprüsü’ndeki çalışmaları ilk defa değerlendirdi. Köprüye hayran kalan Gökhan, 333 metre yükseklikte çektirdiği fotoğrafı da paylaştı ve yapılan hizmeti tebrik etti.

Gökhan Gürlek MÜSİAD Ankara Yönetim Kurulu Üyeliği'ne seçildi!

Gayrimenkul ve inşaat sektörün de başarılı işlere imza atan iş insanı Gökhan Gürlek MUSİAD Ankara Yönetim Kurulu Üyeliği'ne seçildi. 

Gökhan Keskin kimdir?

GABORAS Pazarlama Direktörü Gökhan Keskin kimdir? Gökhan Keskin hangi görevlerde bulundu?

Gökhan Piner Turizm Otelcilik Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Gökhan Piner Turizm Otelcilik Gıda İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Bağcılar'da 500 bin TL sermaye bedeli ile Gökhan Piner tarafından kuruldu.

Gökhan Sağnaklar'ın acı günü! Babası Mehmet Reşit Sağnaklar vefat etti!

ENKA İnşaat İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Gökhan Sağnaklar'ın babası Mehmet Reşit Sağnaklar hayatını kaybetti. 

Endeksa Dijital Sohbetler'in konuğu Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş!

Yeni Nesil Gayrimenkul Değerleme ve Lokasyon Analizi Platformu Endeksacom’un  Dijital Sohbetler serisi, 06 Şubat tarihinde Coldwell Banker Türkiye Ülke Başkanı Gökhan Taş ile sürüyor.

Gökhan Gürlek'ten Azerbaycan ve Ermenistan paylaşımı!

PROKULE Türkiye Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Kurucu Ortağı Gökhan Gürlek, Azerbaycan ve Ermenistan arasında yaşanan savaş krizi hakkında açıklama yayınladı.

Gökhan Alkan Bağdat Caddesi’nden 1,5 milyon TL'ye ev aldı!

Koronavirüs nedeniyle ailesinden uzak Gökhan Alkan, babaannesi ve dedesine Bağdat Caddesi’nden 1,5 milyon TL değerinde ev aldı.

Gökhan Erel Haberi

Gökhan Erel

Ytong olarak sürdürülebilir yapılaşma, enerji verimliliği ve yangın güvenliği gibi konularda tüm beklentilere yanıt verebilen "Ytong Isı Yalıtım Plağı"nın üretim kapasitesini önümüzdeki yıl 5'e katlıyoruz. Bu kapasiteyle yapılarda, yılda 1 milyon metrekare mantolamaya alternatif yanmaz yalıtım ısı yalıtımına imza atacağız. Tamamen mineral esaslı, çevre dostu ve "A1 sınıfı yanmaz" bir malzeme olması, ürünü diğer yalıtım levhaları arasından öne çıkarıyor. Malzemenin en önemli farklarından biri de otopark ve bodrum katlardaki tavanların ısı yalıtımında ortaya çıkıyor. "Ytong Isı Yalıtım Plağının bu alanlarda rakipsiz bir ürün olduğunu söyleyebilirim." 


Dört Mevsim Enerji Tasarrufu Yaz aylarını karşılamaya hazırlandığımız bu günlerde yanlış bilinenlere de dikkat çeken Erel, Türkiye'nin her köşesinin farklı iklim koşullarına sahip olması sebebiyle ısı yalıtım uygulamalarında da bölgelere göre özel yaklaşımlara ihtiyaç duyulduğunu...