14 / 04 / 2024

Handan Toprak kimdir

Handan Toprak kimdir

Avcılar Belediyesi 6 CHP Meclis üyesinin ihraç istemi ile disiplin kuruluna verilmesine neden olan araziyle ilgili kötü kokular geliyor. Başkan Toprak’ın değersiz diye ucuza satmak istediği arsaların metrekaresinin bugünkü değeri yaklaşık 1000 dolar.

Kentsel dönüşümde Avcılar modeli!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (IBB), Marmara Depremi'nin vurduğu Avcılar'da yeni inşa edilecek binalar için en fazla 4 kata kadar izin vermesi nedeniyle kentsel dönüşüme başlanamadı.

Hanay Handan Toprak Benli kimdir?

CHP İstanbul Avcılar Belediye Başkan Adayı Hanay Handan Toprak Benli kimdir? Hanay Handan Toprak Benli bugüne kadar hangi işlerde görev aldı? İşte Dr. Hanay Handan Toprak Benli'nin biyografisi bu haberde...

Handan Toprak kimdir?

CHP Parti Meclisi Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında Genel Merkezde toplandı. Toplantıda belediye başkan adayları belirlendi. CHP'nin 2014 yerel seçim listesine göre Avcılar Belediye Başkan adayı olan Handan Toprak kimdir?

Handan Boyce, Martı GYO Genel Müdürü görevinden istifa etti!

Handan Boyce, Martı GYO Genel Müdürü görevinden istifa etti. Peki Handan Boyce kimdir? İşte Handan Boyce'nin hayatı...

Avcılar Belediyesi'ne haciz şoku!

CHP’li İstanbul Avcılar Belediyesi’nden 6 milyon Türk Lirası alacaklı olan şirket haciz memurlarıyla kapıya dayandı. Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak, makam koltuğunu kapısını kilitleyerek kurtardı

Handan Toprak Benli: Avcılar'a 100 yıllık imar planı yaptık!

İstanbul ve Marmara Bölgesi’nin tek kadın belediye başkanı Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli sosyal demokrat belediyecilik adına önemli projeler hayata geçirdiklerini söyledi.

Avcılar'ın 100 yıllık imar planı hazır!

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak, Avcılar'ın 100 yıllık imar planını yaptıklarını söyledi.

Avcılar’ın 100 yıllık kent planında AVM yok!

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli yaptığı açıklamada hazırladıkları imar planlarının hiçbirinde AVM yapılmasını öngörmediklerini, esnaflıkla toplumu kalkındıran geleneğe bağlı olduklarını belirtti.

İstanbul'a Bathonea Arkeopark geliyor!

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, ‘’Bütün yollar Avcılar’dan Geçer’’ sempozyumun kapanış konuşmasında İstanbullulara nefes aldıracak yeni Bathonea Arkeopark projesinin müjdesini verdi.

Handan Toprak Benli: Avcılar’da yoğunluğu artırmayacağız!

Avcılar'da yenilenecek binalar için 2008 yılında getirilen 4 kat sınırının kaldırılması ardından halka ilk bilgilendirme toplantısı yapıldı.

Handan Toprak Benli'den Avcılar'daki imar planına teşekkür!

Avcılar'da Merkez, Denizköşkler, Ambarlı, Cihangir, Cümüşpala, Üniversite ve Mustafa Kemal Paşa Mahallesini kapsayan imar planı değişikliğinin Avcılar ve İBB Meclisi'nde kabul edilmesine Başkan Handan Toprak Benli teşekkür etti.

Avcılar Belediyesi imarda hak mahrumiyetinin önüne geçecek!

2017 yılının ilk toplantısında Avcılar Belediye Meclisi önemli kararların altına imzasını attı. Avcılar Belediye Meclisi, Başkan Dr. Handan Toprak Benli’nin öncülüğünde yaptığı toplantıda imarda hak mahrumiyetinin önüne geçmek için düğmeye bastı.

Avcılar kentsel dönüşümle 'prestij kent' haline gelecek!

Kentsel dönüşüm tamamlandığında, hayata geçirilen diğer projelerle birlikte Avcılar'ın prestij kent haline geleceğini ifade eden Belediye Başkanı Handan Toprak Benli, böylece ilçede yasanan göç sorununu tersine çevireceklerini söyledi.

İstanbul'da imar sorunu yaşanan bölgelerin, planları hemen onaylanmalı!

İBB Ekim ayı meclis toplantısından önce CHP Grubu’na çalışmalarıyla ilgili açıklamalarda bulunan CHP’li belediye başkanları Handan Toprak, Ali Kılıç ve Cem Kara ilçelerinde imar sorunu yaşanan bölgelerin imar planlarının derhal onanması gerektiğini vurguladılar

Handan Toprak: Avcılara Merkez Park inşa edeceğiz!

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak, ''Avcılar'da Küçükçekmece Gölü'nün kenarındaki 1156 hektarlık alanı İstanbul Merkez Park yapmak istiyoruz. Bu bizim vizyon projemiz. İstanbul’da bunun gibi ikinci bir alan daha yok.''dedi.

Avcılar Belediyesi borçları için arsalarını satıyor!

Avcılar Belediye Başkanı Handan Toprak, 6 meclis üyesiyle kavgalı olması nedeniyle borçlanma yetkisi alamıyordu. Kılıçdaroğlu devreye girdi, meclis üyeleri yumuşadı. Toprak, bu kararla birlikte borç içinde olan belediye için arsa satışlarına başladı.

Handan Toprak kimdir Haberi

Handan Toprak kimdir

Avcılar Belediyesi 6 CHP Meclis üyesinin ihraç istemi ile disiplin kuruluna verilmesine neden olan araziyle ilgili kötü kokular geliyor. Belediye Başkanı Handan Toprak’ın değersiz diye ucuza satmak istediği arsaların metrekaresinin bugünkü değeri yaklaşık 1000 dolar!


BELEDİYE MECLİSİ SATMA DEMİŞTİ

BAHÇEŞEHİR Belediyesi'nden, Başakşehir Belediyesi'ne, oradan Esenyurt Belediyesi'ne geçen Ardıçlı Göl Evleri'nin bulunduğu arazi son olarak Avcılar Belediyesi'ne geçti. avcılar Belediye Başkanı Haney Handan Toprak Benli, belediyenin tapusuna geçen 500/1 parsel 20 bin metrekare, 500/2 parsel 25 bin metrekare, 496/2 parsel 17 bin 542 metrekare büyüklüğündeki arazileri değersiz olduğu gerekçesiyle satma isteği Belediye Meclisi'nde reddedilmişti. Daha önce imar uygulaması yapılan üç parseldeki arazinin toplamı 62 bin 542 metrekare, imar uygulaması iptal edildiği için arazinin toplamı yaklaşık 85 bin metrekare civarında olduğu söyleniyor.


İMARA AÇILIRSA...