17 / 06 / 2024

İhlas Yapı bizim evler 6

İhlas Yapı bizim evler 6

İnşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö tren hatları, 3. Havaalanı gibi projelerin kesişim noktasında yer alması, Bizim Evler’i cazibe merkezi haline getiriyor.

Bizim Evler 6 Ispartakule ulaşım bilgileri!

Bizim Evler 6 Ispartakule ulaşım bilgileri kapsamında projenin İstanbul Avcılar Ispartakule'de hayata geçirildiğini söyleyebilmek mümkün. Proje 120 dönümlük arsa alanı üzerinde yükseliyor.

Bizim Evler 6 İhlas Yapı fiyatları!

Bizim Evler 6 İhlas Yapı fiyatları 342 bin TL'den başlıyor. Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 1+1'den 5+1'e kadar farklı daire seçeneklerine yer veriliyor.

Bizim Evler 6 Rezidans Fiyatları!

Bizim Evler 6 İhlas Yapı imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası Avcılar'da hayata geçiriliyor.Projede toplam 1.661 daire ve 160 cadde mağazası yer alıyor. Bizim Evler 6 Rezidans fiyatları 342 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

İhlas Yapı Bizim Evler 6'da yüzde 5 peşinatla! 366 bin TL'ye!

Daire fiyatlarının 366 bin TL'den başlangıç gösterdiği Ispartakule'de yer alan İhlas Yapı Bizim Evler 6 projesindeki konutlar için yüzde 5 peşinatlı ödeme seçeneği uygulanıyor...

Bizim Evler 6 Ispartakule'de yüzde 5 peşinat, yüzde 1 KDV'yle!

Yüzde 1 KDV ve yüzde 5 peşinat uygulanan Bizim Evler 6 projesi kapsamında teslimler 2016 yılının Haziran ayında yapılacak. Projede avantajlı fiyatlarla satışlar devam ediyor.

Bizim Evler 6'da 2+1 daireler 354 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

İhlas Yapı'nın dokuz ay önce Bizim Evler Gökkuşağı adıyla lanse ettiği Bizim Evler 6'da kaba inşaat tamamlandı. Gökkuşağı renkleriyle bloklar boyanırken, Ispartakule'de görsel bir şov başladı.

İhlas Yapı Bizim Evler 6 ile Ispartakule'deki konut sayısını 5 bin çıkarıyor!

IHLAS Yapı, dokuz ay önce satışa sunduğu 'Bizim Evler 6' konut projesinde kaba inşaatı tamamlandı. Ispartakıüe'de inşa edilen binalar gökkuşağı renkleriyle öne çıkıyor.

İhlas Bizim Evler 6 çarşı fiyatları!

İhlas yapı tarafından hayata geçirilen Bizim Evler 6 projesinde 5+1'e kadar daire seçeneklerinin yanı sıra, 45 metrekare ile 348 metrekare arasında değişen çarşı dükkanlar da bulunuyor.

İhlas Yapı, Ispartakule'de yeni bir arsa daha aldı!

Ispartakule'nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı A.Ş., bölgede yeni bir arsa daha satın aldı. Arsa üzerinde geliştirilecek konut ve ticari üniteler, komşu parseldeki Bizim Evler 6 projesine yeni bir etap olarak dahil edilecek.

Bizim Evler 11 projesi nerede? Bizim Evler 11 konutları ne zaman teslim edilecek?

İhlas Yapı tarafından 174 bin 441 metrekarelik inşaat alanı üzerinde yükselen projede satışlar devam ediyor. Peki, Bizim Evler 11 projesi nerede? Bizim Evler 11 konutları ne zaman teslim edilecek? İşte detaylar...

İhlas Yapı projelerinde 0.64 faizle konut sahibi olma fırsatı!

İnşaat sektöründeki 30 yıllık deneyimiyle bugüne dek 16 bini aşkın aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, Bizim Evler ve Marmara Evleri markalı projeleriyle tarihi konut kampanyasına destek veriyor...

İhlas Yapı'da 0,79 oranı ile 120 ay vade imkanı!

İhlas Yapı, Bizim Evler 8 Ispartakule'de, Beylikdüzü’nde Marmara Evleri 4 ve Büyükçekmece’de Bizim Evler Güzelce projelerinde yeni yıla özel 0,79 oran ile 60 aydan 120 aya kadar varan vade imkanı sunuyor...

İhlas Yapı gözde projelerini Evim Türkiye'de tanıtacak!

İhlas Yapı’nın gözde projelerinden olan Bizim Evler 7, Bizim Evler 8, Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4 Avrupa’da görücüye çıkıyor. 8-10 Şubat tarihlerinde Almanya’nın Düsseldorf kentinde düzenlenecek olan “Evim Türkiye” fuarında projelerini tanıtacak.

İhlas Yapı’nın projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor!

İhlas Yapı’nın İstanbul’daki önemli projelerinden Bizim Evler Güzelce ve Marmara Evleri 4  projeleri için GF Hakan Plastik ürünleri tercih ediliyor. PVC boru sistemleri ile projelerin atık su drenajlarının sağlıklı bir şekilde yapılması sağlanacak.

İhlas Yapı 3 yeni projesi 24 Nisan'da basına tanıtacak!

İhlas Yapı; Ispartakule'deki Bizim Evler 8, Büyükçekmece'deki Bizim Evler Güzelce ve Beylikdüzü'ndeki Marmara Evleri 4 projelerini basına tanıtacak. 

Mahmutbey-Esenyurt Metro Hattı, Bizim Evler'e komşu oldu!

İBB tarafından hayata geçirilecek olan Mahmutbey-Esenyurt Metro Hattı, İhlas Yapı'nın Ispartakule'deki Bizim Evler projesine komşu oldu..

Bizim Evler 7'de erken teslim sevinci!

İhlas Yapı, Bizim Evler 7’de de teslimatı öne çekerek yeni sakinlerine çifte bayram yaşatıyor. Yetkililerinden anahtarlarını teslim alan aileler, Bizim Evler 7 sitesinde yeni dairelerine kavuşmanın heyecanını sevdikleri ile birlikte yaşarken iki bayramı bir arada yaşıyor.

Bizim Evler 7'de 10 bin TL peşinatla ev sahibi olma fırsatı!

İhlas Yapı, İstanbul’un prestijli yerleşim bölgelerinden Ispartakulede, TEM Ispartakule gişelerinin yanıbaşında konumlandırdığı Bizim Evler 7’de 10 bin TL peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

İhlas Yapı Bizim Evler Ardıçlı projesi!

Toplam 275 daire ve 18 ticari birimden meydana gelen İhlas Yapı Bizim Evler Ardıçlı projesi İstanbul'un Avrupa yakasında Esenyurt'ta inşa ediliyor.

Bizim Evler'de 240 ay vade kampanyası!

Ispartakule’de 5.500 konut üreten İhlas Yapı, “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” sloganıyla lanse edilen dev konut kampanyasına dahil olarak Bizim Evler markalı projelerinde 240 aya kadar vadeyle satışlara başladı.

Bizim Evler 7’de yüzde 5 peşinatla!

İhlas Yapı; Bizim Evler 6’da teslime hazır daireleri yatırımcıya sunarken, Bizim Evler 7’de de yüzde 5 peşinatla konut sahibi olma fırsatı sunuyor.

İhlas Yapı'dan Bizim Evler projelerinde döviz kampanyası!

İstanbul Ispartakule’de 5.500 konut üreten İhlas Yapı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde başlayan TL seferberliği kampanyasına tam destek verdi.

İhlas Yapı bizim evler 6 Haberi

İhlas Yapı bizim evler 6

Bizim Evler 6 hakkında detaylı bilgi için tıklayın


0212 405 10 00


Ispartakule’de inşa ettiği markalı konut projeleriyle yatırımcısına güven veren İhlas Yapı, Bizim Evler 6’yı söz verilen süreden altı ay öne çekerek yatırımcıya yeni bir fırsat sunuyor. ‘Şimdi al, Mayıs’ta taşın’ avantajı ile sunulan proje, konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor.


Devlet yatırımları ile mega projelerin kesiştiği bir noktada yer alan ve Ispartakule’yi Bizim Evler’ le donatan İhlas Yapı, yatırım adresi konumundaki bölgede güvenli liman arayanların ilk tercihi olmaya devam ediyor.


Ispartakule’de inşa ettiği 5.500 konutla bölgenin lideri konumunda olan İhlas Yapı erken teslimi bir klasik haline getirdi.  Firma, bölgedeki altıncı projesi Bizim Evler 6’yı söz verilen süreden 6 ay öne çekerek 


Mayıs 2016’da teslim edecek. Gökkuşağı renklerinin kullanıldığı dış cephesi, teraslı...