01 / 03 / 2024

inanlar terrace deniz projesi

inanlar terrace deniz projesi

İnanlar Terrace Deniz Evleri satılık daire tipleri 1+1'den 3+1'e kadar tasarlanıyor. Üç blok olarak yükselecek olan proje İnanlar İnşaat imzası taşıyor...

İnanlar Terrace Hayat'ta 84 ay 0 faiz imkanı!

İstanbul Avrupa Yakası Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de inşa edilen Terrace Hayat projesinde 84 ay vade farksız ödeme kampanyası başladı..

İnanlar Terrace Deniz Evleri satılık!

İnanlar Terrace Deniz Evleri satılık daire tipleri 1+1'den 3+1'e kadar tasarlanıyor. Üç blok olarak yükselecek olan proje İnanlar İnşaat imzası taşıyor...

Terrace Deniz İnanlar iletişim!

Terrace Deniz projesi İnanlar İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Suadiye'de hayata geçiriliyor. Projede 1+1'den 3+1'e kadar konut seçeneklerine yer veriliyor...

İnanlar Bağdat Caddesi Terrace Deniz Evleri!

İnanlar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen İnanlar Bağdat Caddesi Terrace Deniz Evleri 3 blok şeklinde inşa ediliyor. Proje Bağdat Caddesi'nde inşa ediliyor. 

Terrace Deniz Suadiye satış ofisi!

Terrace Deniz projesi İstanbul Anadolu Yakası Suadiye'de hayata geçiriliyor. Terrace Deniz projesi İnanlar İnşaat imzası taşıyor...

Terrace Deniz Suadiye satılık!

İnanlar İnşaat imzası taşıyan Terrace Deniz Suadiye projesi Bağdat Caddesi İlke Sokak'ta inşa ediliyor.  Terrace Deniz Suadiye satılık daire haberimizin içinde yer alıyor.

İnanlar Terrace Deniz satış ofisi!

3 blok şeklinde yükselen İnanlar Terrace Deniz projesi İnanlar İnşaat imzasıyla hayata geçiriliyor. İşte İnanlar Terrace Deniz satış ofisi bilgileri...

İnanlar Terrace Deniz projesi geliyor! Yeni proje!

İnanlar İnşaat ''Terrace'' markası ile yeni projeler hayata geçirmeye devam ediyor. İnanlar İnşaat'ın yeni projesi Terrace Deniz, Bağdat Caddesi'nde yükseliyor.

İnanlar Terrace Tema tek fiyat bayram kampanyası!

İnanlar Terrace Tema tek fiyat bayram kampanyasına göre ev fiyatları 375 bin TL ile 395 bin TL arasında değişiyor...

İnanlar Terrace Tema ödeme şartları!

Terrace Tema projesinde fiyatlar 540 bin TL'den başlıyor. İnanlar İnşaat imzasıyla yükselen Terrace Tema projesi iki kuleden oluşuyor...

İnanlar Terrace Elis ne zaman teslim?

İnanlar İnşaat imzasıyla hayata geçirilen İnanlar Terrace Elis projesi İstanbul Avrupa Yakası'nda Sarıyer'e bağlı Zekeriyaköy'de inşa edilecek . Peki İnanlar Terrace Elis ne zaman teslim?

İnanlar Terrace Nill Ambarlı 2018 teslim!

Henüz proje aşamasında olan İnanlar Terrace Nill Ambarlı projesi İstanbul Avrupa Yakası Avcılar Ambarlı bölgesinde inşa edilecek. İnanlar Terrace Nill Ambarlı 2018 teslim edilecek.

İnanlar Terrace Lotus güncel fiyatlar!

İnanlar İnşaat tarafından İstanbul Esenyurt'ta hayata geçirilen Terrace Lotus projesinde 1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri bulunuyor. Projede teslimler 2018 yılında yapılacak..

inanlar terrace deniz projesi Haberi

inanlar terrace deniz projesi

İnanlar İnşaat tarafından hayata geçirilen Terrace Deniz projesi, Bağdat Caddesi'ne yakın mesafede yer alıyor. Proje üç blok olarak planlandı.

İnanlar Terrace Deniz Evleri satılık daire seçenekleri 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanıyor. Sahile yakın mesafede hayata geçirilen Terrace Deniz projesinde, havuz, fitness center, kapalı otopark gibi olanaklar da olacak. 
 
Terrace Deniz İnanlar iletişim!
Tel: 0212 215 54 54 
Web: www.inanlar.com/Projeler/Bagdat-Caddesi/terrace-deniz/50
Gizem...