24 / 07 / 2024

İş GYO Manzara Adalar satış ofisi

İş GYO Manzara Adalar satış ofisi

Manzara Adalar'da ayrıcalıklı fiyatlar için son 10 gün. Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakika uzaklıkta inşa edilen projede konutların alanları 62 ile 291 metrekare arasında değişiyor.

Manzara Adalar Rezidans ulaşım!

Manzara Adalar Rezidans ulaşım bilgileri kapsamında proje İstanbul Kartal Yakacık lokasyonunda yer alıyor. Toplam 975 adet konuttan meydana gelen projede 2 bin 200 TL taksitle daire sahibi olunabiliyor.

Manzara Adalar'da 1,639 TL'den başlayan taksitlerle!

Kartal'da stüdyo dairelerden 5+1'e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli alanlardan oluşan Manzara Adalar, lansman fiyatları ve peşin ödemelerde yüzde 8 indirim oranı sunuyor.

İş GYO Manzara Adalar konut fiyatları!

Daire teslim tarihi Nisan 2018 olarak belirlenen Manzara Adalar Evleri 'nde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut tiplerine yer veriliyor. İşte İş GYO Manzara Adalar konut fiyatları...

İş GYO Manzara Adalar detaylı fiyat listesi!

Manzara Adala projesinde mevcut olan dairelerin alanları 62 metrekare ile 291 metrekare arasında değişiyor ve projede 975 tane daire yer alıyor. İş GYO Manzara Adalar detaylı fiyat listesi...

İş GYO Manzara Adalar projesini tanıttı!

İş GYO, yeni projesini de Anadolu yakasının gözdesi Kartal’da hayata geçiriyor. Projeden 750 milyon lira hasılat bekleyen iş GYO, toplam kira gelirlerini de üç yılda 55 milyon dolardan 110 milyona çıkaracak

İş GYO Manzara Adalar satış ofisi!

Manzara Adalar Rezidans projesinde daire fiyatları 267 bin 700 liradan başlangıç gösteriyor. Projede yüzde 1 KDV oranı uygulanıyor. İş GYO Manzara Adalar satış ofisi iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Manzara Adalar'da peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı!

İş GYO Manzara Adalar projesinde satışta olan sayılı daireler için peşinde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Peki Manzara Adalar projesinde konut fiyatları ne kadar?

İş GYO Kartal Manzara Adalar'daki 38 adet bağımsız bölümün değeri açıklandı!

İş GYO Kartal Manzara Adalar projesinde yer alan 38 adet bağımsız bölümün değeri belli oldu. Peki Kartal Manzara Adalar projesindeki 38 adet bağımsız bölümün değeri ne kadar oldu? İşte o rakam...

İş GYO Manzara Adalar'daki 65 bağımsız bölümün değeri ne kadar?

İş GYO Kartal Manzara Adalar projesindeki 65 adet gayrimenkulün toplam değeri 136 milyon 771 bin TL, KDV dahil toplam değeri ise 154 milyon 33 bin 880 TL olarak belirlendi. 

İş GYO Manzara Adalar için Tecim'e ne kadar ödeme yapacak?

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Kamuyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) Kartal Manzara Adalar hakkında açıklama yaptı.

İş GYO'dan Manzara Adalar'la gayrimenkul yatırım fonuna 352.2 milyon TL'lik yatırım!

İş GYO tarafından İş Portföy İkinci Gayrimenkul Yatırım Fonu'nun katılma paylarına yatırım yapılmasına ve Kartal Manzara Adalar bünyesinde bulunan ofis ve ticari alanların, 352 milyon 215 bin TL üzerinden tescil ettirilmesi suretiyle ayni olarak ödenmesine karar verildi..

İş GYO Manzara Adalar'la 396 bin TL'ye ev sahibi yapıyor!

İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından hayata geçirilen Manzara Adalar konut projesinde KDV dahil 396 bin TL'den başlayan fiyatlarla konut sahibi olunabiliyor. 

Kartal Manzara Adalar'a LEED Platinum Sertifikası!

İş GYO Manzara Adalar projesinin ofis blokları, dünyanın en önemli yeşil bina sertifikalarından biri olarak kabul edilen “LEED Platinum” ile ödüllendirildi.

İş GYO Manzara Adalar ev fiyatları!

İş GYO Manzara Adalar ev fiyatları 379 bin TL'den başlıyor. Manzara Adalar projesi İstanbul Kartal'da altı blok olarak hayata geçirildi...

İş GYO Manzara Adalar 2017 fiyat listesi!

İş GYO imzası taşıyan Manzara Adalar projesi Mart 2018'de teslim edilecek. Proje 975 bağımsız birim, ofis ve dükkanlardan meydana geliyor. İşte İş GYO Manzara Adalar 2017 fiyat listesi...

Kartal Manzara Adalar İş GYO fiyat listesi!

Konut teslimleri 2018 yılında yapılacak olan Manzara Adalar projesinde peşin ödemelere yüzde 15 indirim yapılıyor. Kartal Manzara Adalar İş GYO fiyat listesi 441 bin TL'den başlıyor...

İş GYO Kartal Manzara Adalar teslim tarihi!

İş GYO tarafından hayata geçirilen Kartal Manzara Adalar projesi 975 konuttan meydana geliyor. İş GYO Kartal Manzara Adalar teslim tarihi haberimizin içinde yer alıyor.

İş GYO Manzara Adalar fiyat listesi 2017 güncel!

Toplam 975 bağımsız üniteden meydana gelen Manzara Adalar projesi İstanbul'un Anadolu yakasında Kartal'da yer alıyor. İşte İş GYO Manzara Adalar fiyat listesi 2017 güncel...

İş GYO Manzara Adalar güncel fiyatları!

İş GYO Manzara Adalar güncel fiyatları 1+1'lerde 351 bin 250 TL'den başlayarak değişiyor. İstanbul Kartal'da yükselen Manzara Adalar projesi 2018 yılının ilk çeyreğinde teslim ediliyor...

İş GYO Manzara Adalar satış ofisi Haberi

İş GYO Manzara Adalar satış ofisi

Daire teslimleri 2018 yılı Nisan ayında gerçekleşecek olan Manzara Adalar Residence'de konutlar 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. Proje İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. 


Manzara Adalar'da ayrıcalıklı fiyatlar için son 10 gün. Yüzde 25 peşinatta, kalan bedel için 120 ay vadeli banka kredisi kullanılabilen projede satış fiyatları 290 bin TL'den başlıyor. 


İstanbul Kartal Yakacık'ta yükselen Manzara Adalar Konutları'nın büyüklükleri 62 metrekare ile 291 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Proje 313 bin 500 metrekare arsa alanına sahip. 


Manzara Adalar Yakacık'ta kapalı/açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, çocuk kulubü, fitness center, SPA alanı, hobi odaları, spor kompleksi gibi sosyal yaşam alanlarına yer veriliyor. 


Kartal Manzara Adalar Rezidnas D-100 Karayolu'na 4 dakika, Boğaziçi Köprüsü'ne 22 dakikaFSM Köprüsü'ne 25 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 19...