19 / 06 / 2024

islam memiş altın yorum

islam memiş altın yorum

Dolar kurunda 10 TL seviyelerinin görüleceğine yönelik ortaya atılan iddialara İslam Memiş'ten tokat gibi cevap geldi. ''Rakamlara değil cebimize bakalım'' diyerek uyaran Memiş, doların 5 ay sonra ne kadar olacağını net bir şekilde açıkladı.

Gram altının 1.050 TL olacağı tarih belli oldu! Pür dikkat bakın! Son tünele giriliyor

Altın fiyatları haftanın ilk işlem gününe düşüşle başladı. Altın fiyatları yükselecek mi, düşecek mi? sorusunun yanıtını araştıran yatırımcılar için tarih verildi. Gram altının 1050 TL olacağı tarih belli oldu...

Gram altın için yeni güzergah belli oldu! İslam Memiş'ten kesin net açıklama geldi! Altın yatırımcıları bunu yapın

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş, altın yatırımcıları için yeni güzergahı kesin net açıklamalarla değerlendirdi. ''Bunu yapın'' diyen Memiş, yatırımcıları tek tek uyardı.

Elimizdeki altınları bozduralım mı? İslam Memiş'ten net yanıt şimdi geldi! O güne kadar bekleyin! Bakmayan bin pişman

Altın fiyatlarındaki sert düşüş karşısında yatırımcılar ''elimizdeki altınları bozduralım mı?'' sorusuna yanıt ararken İslam Memiş'ten net yanıt geldi. Memiş, o güne kadar bekleyin diyerek yatırımcıları uyardı. Bakmayan bin pişman olur...

Altın resmen füze gibi fırlayacak! Altın medyumu İslam Memiş tarih ve rakam verdi! Herkes gözünü dört açsın

Spot altın geçtiğimiz hafta 1700 doları geçti. ABD tarım dışı istihdam verilerinin açıklanmasından sonra hafifçe gerileyen altın fiyatları için Altın medyumu İslam Memiş'ten altının füze gibi fırlayacağı tarihi açıkladı. Herkes gözünü dört açsın...

Gram altın önce 1.400 TL sonra 2.000 TL olacak! O tarih resmen açıklandı! Kıyamet kopacak, taş üstünde taş kalmayacak

Fed'in faiz kararını düşeceğine dair gelen açıklamaların ardından altın fiyatlarında yükseliş hız kazandı. Yükselen gram altın için önce 1400 TL ardından 2.000 TL olacağı tarihi resmen açıkladı. Altında kıyamet kopacak taş üstünde taş kalmayacak...

Altın fiyatları yükseliyor! Ekimde fırtına kopacak, kasımda ise kasırga gelecek! Bu yetmez...

Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş, altın fiyatlarındaki yükselişle ilgili açıklamalarda bulundu. Memiş altın fiyatlarındaki yükseliş için, "Yetmez" dedi ve Ekim ve kasım ayında olacakları söyledi...

Altın fiyatları 72 saat sonra bu kadar olacak! Resmen rakam açıklandı! Yatırımcıların gözleri yuvalarından fırladı

Altın fiyatları son dakika gelişmeler yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Analistler altın için 72 saat yani 3 gün gün sonrasını işaret etti ve altın fiyatlarının ilerleyen günlerde ne kadar olacağını açıkladı.

''Dolar 21 TL, gram altın 1200 TL olacak'' diyen İslam Memiş, peş peşe açıkladı! Yarından sonra altın böyle olacak

Altın fiyatları bugün güne sürpriz yükselişle başladı. Gram altın tekrar 1000 TL'ye dayanırken dolar 18,53 TL'den işlm görüyor. İslam Memiş gram altın için 1200 TL, dolar için 21 TL olacak diyerek yatırımcıları yarından sonrası için uyardı.

Piyasa Kahini İslam Memiş dolara müdahale edilecek dedi! Net tarihi resmen açıkladı! Sağlam bir tokat geliyor...

Dolara müdahale edilecek diyen piyasa Kahini İslam Memiş ''dolara sağlam bir tokat geliyor'' diyerek net tarihi açıkladı.

Ne altın, ne dolar... İslam Memiş'ten kritik uyarı geldi! Pişman olmayın

Altın fiyatlarındaki düşüşün hızlanması ile Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş'ten yatırımcılar için kritik uyarı geldi.

İslam Memiş'ten kafa karıştıran son dakika açıklaması! Üstüne basa basa uyardı! Altını olanlar bu rakamları iyi öğrenin

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş ''Eylül ayında altın için hem dip hem de zirve seviyeleri göreceğiz'' demesinin ardından yatırımcıların kafası karıştı. Altın fiyatları düşecek mi, yükselecek mi? 

Bomba altın yorumu! İslam Memiş gram altının bir sene sonra ne kadar olacağını açıkladı! Tir tir titretti

Altın fiyatlarında son dakika gelişmeleri yatırımcılar tarafından takip edilirken Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş'ten bomba altın yorumu geldi.

Altın fiyatları 1 hafta sonra bu kadar olacak! İslam Memiş rakam verdi! Bu fırsatı kaçıran yanar! Hemen bakın

Merkez Bankası faiz kararı piyasalar üzerinde etkili olmaya devam ediyor. Yatırımcılar altın fiyatlarının ne kadar olacağını merak ederken, Altın ve piyasa uzmanı rakam verdi. Altın fiyatları bir hafta sonra bu kadar olacak...

İslam Memiş'ten şok açıklama '' Dolar 21 lira olacak, eylül erken geldi'' Acele edin

Altın ve piyasa Uzmanı İslam Memiş, Merkez Bankası'nın faiz indirimden sonra şok açıklamayı yaptı. Beklenen eylül ayının erken geldiğini söyleyerek dolar için 21 lira olacak dedi. İşte ayrıntılar...

İslam Memiş altın alımı rakam verdi! Bu rakamı gören alsın! Altın o günden sonra füze gibi fırlayacak

Altın fiyatlarında düşüş trendi devam ederken Altın uzmanı İslam Memiş'ten altının füze gibi fırlayacağı tarihi açıkladı.

İslam Memiş altın almak isteyenleri son kez uyardı! Bayrama kadar alın! Gram altın tam bu kadar olacak! 

Altın fiyatları düşmeye devam ediyor. Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş, altın almak isteyenlerin bayrama kadar alım sürecini tamamlamaları konusunda uyardı.

İslam Memiş altın yorumu! Gram altında bu rakamın altına sarkarsa hemen alın! 

Altın ve para piayasaları uzmanı İslam Memiş'ten yeni altın yorumu geldi. Memiş, altın almak isteyenler için gram altında rakam verdi. 

İslam Memiş altın alım fırsatı için sinyal verdi! 'Düşmedi, görmedim, geç kaldım' diyenlere seslendi! Harekete geçin!

Altın piyasasında hareketlilik devam ederken yatırımcılar altın almak için doğru zaman olup olmadığını araştırıyor. İslam Memiş, altım fırsatı için yatırımcıları uyardı, harekete geçin...

Gram altın fırladı! Altın borcu olan yandı! İslam Memiş 'altın alamayan gümüş alsın' dedi!

Son dakika altın fiyatları bugün resmen fırladı. Gram altın 2 bin 600 TL olurken İslam Memiş altın alamayan yatırımcıların gümüş alabileceklerini söyledi.

İslam Memiş altın almak isteyenlere seslendi! Kesme altın alın dedi! Bu altınları işaret etti! İşçilik fazla...

Altın uzmanı İslam Memiş, Darphane'nin ürettiği altında işçiliğin olduğunu söyleyerek yatırımcılara 'kesmen altın alabilirsiniz' diyerek seslendi.

'İşler iyi bir yere gitmiyor' diyen İslam Memiş altın için sil baştan rakam verdi! Birikimlerinize sahip çıkın!

'Birikimlerinize sahip çıkın, işler iyi bir yere gitmiyor' diyen İslam Memiş, yatırımcıları uyararak altın için sil baştan rakam verdi. Altın fiyatları yükselecek mi, düşecek mi? Altın fiyatları ne olur? İşte altının geleceği seviye...

Gram altın yükselişe ara verdi! İslam Memiş altın alım fırsatı için net rakam verdi! Kuyumcuya gitmeden önce bakın!

Gram altın yükselişe ara verdi. Altın fiyatları dalgalı seyrediyor. Geçtiğimiz hafta rekor kıran altın şu sıralar 2170 dolar oldu. Peki altın alalım mı? Altın almak için doğru zaman mı? 

İslam Memiş altın için alım fırsatını açıkladı! Altın almayı düşünenler telaffuz edilen bu rakama dikkat! 

Rekor üstüne rekor kıran altın fiyatlarında düşüş başlayınca pek çok kişi de altının alım fırsatı verip vermediğini merak etmeye başladı. Peki altın alım fırsatı veriyor mu? İşte Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş'in konu ile ilgili açıklamaları...

İslam Memiş altın almak isteyenleri uyardı! Yarından itibaren altın fiyatları böyle olacak!

Altın ve para piyasası uzmanı İslam Memiş, altın piyasası ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Altın almak isteyenlerin özellikle yarına kadar alımlarını tamamlamasını söyleyen Memiş, Mart ayı için altın fiyatlarının nasıl olacağını söyledi. 

Altın Kahini İslam Memiş altın almak için bekleyenlere tarih verdi!

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş altın almak için bekleyenler uygun zamanı açıkladı. Memiş, piyasaları değerlendirerek yatırımcılara önemli açıklamalarda bulundu.

'Gram altın için uyarım var' diyen İslam Memiş altın borcu olanlara seslendi: İnanmayın...

Altın fiyatları Merkez Bankası faiz kararı sonrası düşüşe geçti. Yatırımcılar altın fiyatlarındaki düşüşün kalıcı olup olmayacağını araştırırken Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş 'Gram altın için uyarım var'' diyerek altın borcu olanları uyardı. İşte o açıklama...

İslam Memiş altın almak isteyenler için hem gün hem de saat verdi! Duyan kuyumcuya koşacak

Altın ve para piyasaları uzmanı İslam Memiş, altın almak isteyen yatırımcılar için gün ve saat vererek fırsatı kaçırmamaları konusunda uyardı.

islam memiş altın yorum Haberi

islam memiş altın yorum

Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş'ten dolar 10 TL olacak iddialarına yönelik net açıklamalar geldi. Memiş, doların Şubat-Mart gibi ne kadar olacağını net bir şekilde açıkladı. Ayrıntılar haberimizde...

DOLAR 5 AY SONRA NET BU KADAR OLACAK

Yurt içi para ve altın piyasaları haftaya oldukça hareketli başladı. Geçtiğimiz ay 100 baz puan faiz indirimine giden Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası bu hafta benzer yönde karar alması öngörülüyor.

Sosyal medyada doların  10 TL olacağına yönelik iddialar dönerken İslam Memiş'ten uyarı geldi. Altın ve piyasa uzmanı İslam Memiş’ten dolar yatırımcısına uyarı geldi: “Dolar düzeltme yapacak. Yıl sonunda 20-21 aralığından 17-18 aralığına düşebilir. Şubat ve Mart'ta musluklar açılacak” dedi.

DOLAR 10 LİRA OLACAK İDDİASI...

Dolar yılsonuna kadar 20-21 lirayı bulabilir. Fakat ne kazandırır? Karşısında Euro ve Sterlinin daha fazla...