15 / 06 / 2024

İzmir Torbalı satılık arsa

İzmir Torbalı satılık arsa

Torbalı Satış Memurluğu, İzmir Torbalı'da yer alan arsayı 14 milyon 669 bin 692 lira bedelle satışa çıkardı.

İzmir Torbalı'da 7 milyon TL'ye icradan satılık arsa!

İzmir İli, Torbalı İlçesi, Torbalı Mahallesi'nde yer alan arsa vasıflı gayrimenkul 7 milyon TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

İzmir Torbalı'da 4.2 milyon TL'ye satılık arsa!

İzmir Torbalı Belediyesi,  Ayrancılar Mahallesi'ndeki arsayı ihale ile satıyor. İhale 3 Nisan'da yapılacak...

İzmir Torbalı'da 9.2 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Torbalı Belediyesi, Ayrancılar Mahallesi sınırları içerisindeki arsasını ihale ile satışa sunuyor. İhale 2 Mart'ta yapılacak..

İzmir Torbalı'da 22.5 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

İzmir Torbalı Belediyesi tarafından Pancar Mahallesi sınırları içerisindeki 4 arsa ihale ile satılıyor...

İzmir Torbalı'da 22 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

Torbalı Belediyesi Başkanlığı tarafından Pancar Mahallesi'ndeki 4 arsa ihale usulü ile satışa sunuluyor. İhale 26 Aralık'ta gerçekleşecek..

İzmir Torbalı'da 22.5 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

İzmir Torbalı Belediyesi, Pancar Mahallesi'ndeki gayrimenkulünü 22.5 milyon TL'ye satıyor. İhale, 3 Ekim 2017 Salı günü gerçekleşecek..

İzmir Torbalı'da 7.4 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

İzmir Torbalı'nın Ayrancılar Mahallesi'nde bulunan gayrimenkulü satışa çıkardı. Gayrimenkulün satış bedeli 7 milyon 422 bin 900 TL olarak belirlendi.

İzmir Torbalı'da 3.7 milyon TL'ye satılık gayrimenkul!

Torbalı Belediyesi Başkanlığı, Ayrancılar'da bulunan gayrimenkulü satışa çıkardı. İhalesi 7 Şubat'ta gerçekleşecek gayrimenkulün satış bedeli 3 milyon 793 bin 990 TL olarak belirlendi.

İzmir Torbalı'da 4.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Torbalı Belediyesi Başkanlığı, Ayrancılar'da bulunan arsayı satışa çıkardı. Yüzölçmü 12.095 metrekare olan arsanın bedeli 4 milyon 505 bin 387 TL olarak belirlendi.

İzmir Torbalı'da 3.7 milyon TL'ye satılık arsa!

Torbalı Belediyesi Başkanlığı, Torbalı Ayrancılar'da bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 3 milyon 792 bin TL olarak belirlendi.

İzmir Torbalı'da 3.2 milyon TL'ye satılık arsa!

Torbalı Belediyesi Başkanlığı, Ayrancılar Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 3 milyon 225 bin 600 TL olarak belirlendi. İhalesi 23 Şubat 2016 tarihinde gerçekleşecek.

İzmir Torbalı'da 6.9 milyon TL'ye satılık arsa!

Torbalı Belediyesi Başkanlığı, İzmir Torbalı'nın Ayrancılar Mahallesi'nde bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 6 milyon 992 bin TL olarak belirlendi.

İzmir Torbalı'da 4.5 milyon TL'ye satılık arsa!

Torbalı Belediyesi Başkanlığı, Torbalı Ayrancılar'da bulunan arsayı satışa çıkardı. Söz konusu arsanın satış bedeli 4 milyon 504 bin 438,80 TL olarak belirlendi.

İzmir Torbalı 2. İcra'dan 1 milyon 449 bin TL'ye satılık tarla!

İzmir'in Torbalı ilçesinde yer alan 113 bin 652 ,00 metrekare alana sahip tarla 1 milyon 449 bin 63 TL'ye satılıyor...

İzmir'deki en pahalı kiralık evin fiyatı dudak uçuklattı! Görenler satılık zannediyor!

İzmir'de yaz sezonu açıldı. Sezonun açılmasıyla beraber, emlak sitelerinde yer alan kiralık bir evin fiyatı dudak uçuklattı. İzmir'in en pahalı kiralık villasının fiyatını görenler satılık fiyatı zannediyor. 

Fors İzmir satılık daire fiyatları!

Fors İzmir satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. İşte Fors İzmir satılık daire fiyatları ve proje detayları...

Balıkesir Gönen'de satılık ve kiralık mülk fiyatları 2 katına çıktı!

Güney Marmara bölgesinin parlayan yıldızı olan Balıkesir Gönen'de satılık ve kiralık mülk fiyatları 2 katına çıktı. Bölgede gayrimenkul fiyatları; İstanbul, İzmir, Bursa, Ankara gibi büyük kentlerin bazı bölgeleriyle yarışır oldu.

Buca'da hazine arazisindeki yapıya satılık tabelası asmışlar!

İzmir'de ormanlık alanda inşa edilen kaçak yapıların tespiti için havadan görüntüleme yapılıyordu ve o sırada Hazine arazisine inşa edilen bir yapıya "satılık" ilanı asıldığı saptandı...

Kuzey Şehir Koru İzmir satılık!

Yücesoy Mühendislik imzasıyla hayata geçirilen Kuzeyşehir Koru'da satışlar başladı. Peki projede daire fiyatları ne kadar? İşte Kuzey Şehir Koru İzmir satılık daire fiyatları...

Gaziantep'te son 6 ayda satılık konut fiyatları yüzde 5 arttı!

Hürriyet Emlak Nisan 2018 Emlak Endeksi verilerine göre 5 büyük il içerisinde son 6 ayda satılık konutların metrekare fiyatları en çok Antalya, İzmir ve Bursa’da artış gösterdi.

Yücesoy Konsept satılık ev fiyatları!

İzmir'de "Fikir net: Yücesoy Konsept" sloganıyla Yücesoy Mühendislik tarafından hayata geçirilen Yücesoy Konsept projesinde avantajlı konut satışları devam ediyor. Peki, Yücesoy Konsept satılık ev fiyatları ne kadar?

Karşıyaka Uluer Suit satılık daire!

Afa İnşaat imzası taşıyan Karşıyaka Uluer Suit satılık daireler 4+1 ve 5+1 şeklinde dizayn ediliyor. Proje İzmir Karşıyaka Bostanlı'da inşa ediliyor. 

Bostanlı Pier Karşıyaka satılık daire!

Bostanlı Pier Karşıyaka İzmir Karşıyaka'da Afa İnşaat tarafından inşa ediliyor. Bostanlı Pier Karşıyaka satılık daireler 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon şeklinde dizayn ediliyor.

İzmir Menderes'te 5.5 milyon TL'ye satılık 4 arsa!

İzmir İli Menderes İlçesi'nde yer alan 4 adet satılık arsa toplamda 5 milyon 532 bin 317 TL bedel ile icradan satışa çıkarıldı. 

Alsancak Yenitepe İzmir satılık!

Alsancak Yenitepe İzmir satılık daire alternatifleri 1+1'den 3+1'e kadar tasarlanıyor.20 blok olarak hayata geçirilen proje İzmir Alsancak Uzundere'de yükseliyor...

Çeşme Folkart Ardıç satılık daire!

Folkart Ardıç projesi İzmir Çeşme'de Folkart Yapı tarafından inşa ediliyor. Projede satılık daire fiyatları 301 bin eurodan başlıyor...

İdeal Ofis İzmir satılık ofis fiyatları!

İdeal Ofis İzmir satılık ofis fiyatları 399 bin TL'den başlıyor. İzmir'de hayata geçirilen İdeal Ofis projesi zemin + 7 kat olarak planlandı...

İzmir Torbalı satılık arsa Haberi

İzmir Torbalı satılık arsa

Torbalı Satış Memurluğu, İzmir Torbalı'da yer alan arsayı satışa çıkardı. Arsanın satış bedeli 14 milyon 669 bin 692 lira olarak belirlendi.


T.C.TORBALI (SULH HUKUK MAH.) SATIŞ MEMURLUĞU
2021/17 SATIŞ
TAŞINMAZIN AÇIK ARTIRMA İLANI
Satılmasına karar verilen taşınmazın cinsi, niteliği, kıymeti, adedi, önemli özellikleri : 1 NO'LU TAŞINMAZIN Özellikleri : İzmir ili, Torbalı ilçesi, Ayrancılar mahallesi, 517 ada, 2 parsel sayılı 12.216,41 m² arsa niteliğinde taşınmaza Ayrancılar merkezinden Pancar mahallesi yolu ve aynı zamanda Ayrancılar sanayi ve depolama tesislerinin bulunduğu Zeki Öztaş caddesi devamı 139 sokak bağlantılı 166 sokak stabilize yol ile ulaşılmaktadır. Yaklaşık %15-20 eğimli parsel geometrik şekil olarak yamuktur. Hali hazırda boş durumdaki taşınmaz içinde briketten yapılma yapının yıkılarak molozlarının olduğu, ayrıca parselin uç kısmında bakımlı verimli 50-60...