20 / 07 / 2024

Kağıthane Relux Vogue 22

Kağıthane Relux Vogue 22

Kağıthane Relux Vogue 22 İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de hayata geçiriliyor. Henüz proje aşamasında olan Kağıthane Relux Vogue 22 ev ve ofislerden oluşuyor. Daireler isteğe göre küçültülebiliyor ya da genişletilebiliyor.

Relux Vogue 22 nerede?

Ev ve ofislerden oluşan Relux Vogue 22 henüz proje aşamasında. Mimarisi GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu'na aitolan , Altunbüken İnşaat tarafından gerçekleştirilecek olan proje Relux Vogue 22 nerede?

Relux Vogue 22 iletişim!

GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu imzası ile Altunbüken İnşaat tarafından hayata geçirilen Relux Vogue 22 projesi, ev ve ofislerden oluşuyor. Relux Vogue 22 iletişim bilgileri haberimizde yer alıyor.

Relux Vogue 22 resimleri!

Relux Vogue 22 resimlerine haberimiz içerisinden ulaşabilirsiniz. Mimarisi GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu 'na ait olan Relux Vogue 22 Kağıthane, Altunbüken İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

Relux Vogue 22 görselleri!

İstanbul Avrupa Yakasında Kağıthane'de inşa edilen Relux Vogue 22, Altunbüken İnşaat tarafından inşa edilecek. Relux Vogue 22 henüz proje aşamasında. Relux Vogue 22 görselleri için haberimize bakabilirsiniz.

Kağıthane Relux Vogue 22!

Kağıthane Relux Vogue 22 İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de hayata geçiriliyor. Henüz proje aşamasında olan Kağıthane Relux Vogue 22 ev ve ofislerden oluşuyor. Daireler isteğe göre küçültülebiliyor ya da genişletilebiliyor.

Relux Vogue 22 Kağıthane Projesi!

Relux Vogue 22 Kağıthane Projesi İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane 'de ev ve ofis seçenekleri ile inşa edilecek. Relux Vogue 22 Kağıthane henüz proje aşamasında.

Relux Vogue 22 Projesi!

İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de gerçekleşecek olan Relux Vogue 22 Projesi Altunbüken İnşaat imzası taşıyor. Henüz projelendirme aşamasında olan Relux Vogue'nun mimarisi GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu'na ait.

Relux Vogue 22 Kağıthane telefon!

Altunbüken İnşaat tarafından hayata geçirilen Relux Vogue 22 projesi Kğıthane'de yükselecek. Henüz proje aşamasında olan proje Relux Vogue 22 Kağıthane'nin telefon numarası haberimizde yer alıyor.

Relux Vogue 22 Kağıthane!

Relux Vogue 22 Kağıthane projesi; Altunbüken İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu'nun mimarisinde yer aldığı Relux Vogue 22 Kağıthane henüz projelendirme aşamasında...

Relux Vogue 22 Kağıthane Altunbüken İnşaat tarafından inşa edilecek!

Relux Vogue 22 projesi; Avrupa Yakası'nda Kağıthane'de Altunbüken İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Henüz projelendirme aşamasında olan Relux Vogue 22 projesinde evler ve ofisler bulunuyor.

Kağıthane Belediyesi'nin açıklamaları kafa karıştırıyor!

Kağıthane Belediyesi, dört ay önce yol çalışması nedeniyle evleri hasar gören vatandaşa “Kiranız ödenecek, evleriniz onanlacak’ demişti. Ancak artık kiralann ödenmeyeceği, evlerin yapılmayacağı iddiaları var

Mega Evler Kağıthane'de 468 bin TL'ye 4+1! Son 4 konut!

Mega İnşaat'ın hayata geçirdiği Mega Evler Kağıthane projesinde satılık 4 adet daire kaldı. Satışı süren 4+1 daireler 468 bin TL'ye satılıyor

Kağıthane Papirus Plaza'da metrekaresi 3 bin 475 dolara ofis!

Geçtiğimiz ay düzenlenen lansmanla tanıtımı yapılan Kağıthane Papirus Plaza projesinde ofislerin metrekare birim fiyatı 3 bin 475 dolardan başlıyor

MCL Gayrimenkul Kağıthane'deki binasını satılığa çıkardı!

MCL Gayrimenkul, Çağlayan Kağıthane'de bulunan 11 katlı binasını satmak veya kiralamak için gazeteye ilan verdi

Milli Emlak, Kağıthane'deki 7 arsayı satışa çıkardı!

Milli Emlak Genel Müdürlüğü, İstanbul Kağıthane'de bulunan 7 adet arsayı satmak üzere ihale düzenledi. İhale; 2 Mayıs 2012 tarihinde yapılacak

Kağıthane Relux Vogue 22 Haberi

Kağıthane Relux Vogue 22

Ev ve ofislerden oluşan Kağıthane Relux Vogue 22'de daireler isteğe göre küçültülebiliyor ya da genişletilebiliyor.


Kağıthane Relux Vogue 22 İstanbul Avrupa Yakası Kağıthane'de hayata geçiriliyor. Proje Altunbüken İnşaat tarafından gerçekleştiriliyor.


Mimarisi GAD Mimarlık Gökhan Avcıoğlu'na ait olan Kağıthane Relux Vogue 22 sosyal alanlara ve alışveriş merkezlerine yakın bulunuyor.


Metroya yürüme mesafesinde bulunan Kağıthane Relux Vogue 22, eğlence odaları, çocuk oyun alanları, video konferans odaları, kafeler, restaurant, otopark, sinema,sunum odaları ve spor alanları hizmetlerini alıcısına sunacak.


Kağıthane Relux Vogue 22'de Club, Kidz, Flexx ve Xpand'da bulunuyor.


Kağıthane Relux Vogue 22 iletişim:


444 3 759