15 / 06 / 2024

Karayolları Genel Müdürlüğü\'nün Anadolu yakasında arsa satışı

Karayolları Genel Müdürlüğü\'nün Anadolu yakasında arsa satışı

Evet yanlış duymadınız. Burhaneyi'de Karayolları'ndan Emlak Konut GYO'ya geçen arsanın ihalesi onay bekliyor. İhaleyi kazanan şirketin bırakın kazancı, zarar etmemesi için konutların metrekaresini tam 5 bin 700 YTL'den satması gerekiyor.

İller Bankası Genel Müdürlüğü binasının inşaatı 488 milyon TL'ye mal oldu!

Ankara’da İller Bankası Genel Müdürlük binasının inşaat ve tadilat maliyeti gündeme düştü. Binanın yapımına ve tadilatına ödenen toplam tutar 488 milyon TL’ye ulaştı.

Bakırköy'ün tarihi binası Vakıflar Genel Müdürlüğü ile davalık!

Bakırköy'ün İstanbul Caddesi'nde yer alan Simeonidis ailesine ait olduğu tahmin edilen tarihi bina, Vakıflar Genel Müdürlüğü ile davalık.

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nün burs başvuru sonuçları açıklandı mı?

Vakıflar Genel Müdürlüğü (VGM) burs başvuru sonuçları, 16 Ekim 2023 ve 1 Kasım 2023'te sona eren ortaöğrenim ve yükseköğrenim başvurularının tamamlanması ile birlikte araştırılmaya başlandı. 2023-2024 yılları arasında VGM burs başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte haberin ayrıntıları...

Akbank’ın genel müdürlük koltuğunda artık yeni bir isim oturacak!

12 yıldır Akbank'ta genel müdürlük yapan Hakan Binbaşgil yönetim kurulu başkanı yardımcısı olarak atanırken, bankanın yeni genel müdürü ise Cenk Kaan Gür oldu.

Vakıflar Genel Müdürlüğü'nden Atatürk Kent Ormanı'nın yanına otel! İstanbul'un göbeğindeki otel 21 yıllığına kiralık!

Vakıflar Genel Müdürlüğü, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun ilk projelerinden biri olan İstinye’deki “Atatürk Kent Ormanı'nın yanına otel yaptırmak için kolları sıvadı.

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 202 personel alımı yapıyor! Mülakat yok! Başvurular başladı! Fırsatı kaçırmayın

Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 202 personel alımı yapacağını açıkladı. Ön lisans ve lisans mezunlarının başvuru yapabileceği alımlarda başvuru tarihi ve gerekli evraklar belli oldu. Başvurular başladı! Fırsatı kaçırmayın.

Emniyet Genel Müdürlüğü 18 yaşını doldurmuş ilkokul mezunu personel alacak! Detaylar için hemen bakın!

Emniyet Genel Müdürlüğü ilkokul mezunu personel alımı yapacağını duyurdu. İşte personel alım şartları!

Karayolları Genel Müdürlüğü İŞKUR kura çekilişi ne zaman? Hangi ilde kuralar hangi gün çekilecek? Aman kaçırmayın!

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM) 3 bin personel alımı kapsamında kura tarihleri merak ediliyor. Peki Karayolları Genel Müdürlüğü İŞKUR kura çekilişi ne zaman? Hangi ilde kuralar hangi gün çekilecek?

Karayolları Genel Müdürlüğü kura sonuçları belli oldu mu? KGM personel alımı sonuçları açıklandı mı? 

Karayolları Genel Müdürlüğü  3 bin işçi alımı  başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden 2-7 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapılmıştı. Peki Karayolları Genel Müdürlüğü kura sonuçları belli oldu mu? KGM personel alımı sonuçları açıklandı mı? 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 41 şehirde personel! Lise, ön lisans ve lisans mezunları aman dikkat! Bu tarihi kaçırmayın

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 41 şehirde personel... Lise, ön lisans ve lisans mezunları aman dikkat... Bu tarihi kaçırmayın...

Emniyet Genel Müdürlüğü'ne personel alacak! İşe ihtiyacınız varsa hemen buna bakın!

Emniyet Genel Müdürlüğü, personel alımı yapacağını duyurarak güncel ilanlar arasında dikkat çekiyor. Başvuru detaylarına ilişkin merak edilen konular arasında son başvuru tarihi de yer alıyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar için Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi web sitesinde ilan detaylarına ulaşab

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tam 41 ilde personel alımı yapacak! Lise, ön lisans ve lisans mezunları bu tarihi kaçırmayın

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tam 41 ilde personel alımı yapacak... Lise, ön lisans ve lisans mezunları bu tarihi kaçırmayın...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü 6 meslek grubundan personel alımı yapacak! Mühendis, temizlik görevlisi, güvenlik...

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün merkez ve taşra hizmet birimlerine 78 sözleşmeli personel alacağını duyurdu. İşte Başvuruya ilişkin merak edilenler...

Karayolları Genel Müdürlüğü\'nün Anadolu yakasında arsa satışı Haberi

Karayolları Genel Müdürlüğü\'nün Anadolu yakasında arsa satışı

Karayolları Genel Müdürlüğü'nün Anadolu yakasında bulunan 95 bin 939 metrekarelik arazi ihalesinde en yüksek teklif, Güneri İnşaat'tan geldi.

Güneri İnşaat, Başbakanlık Toplu Konut İdaresinin (TOKİ) iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığının portföyünde bulunan Karayollarına ait arazinin, hasılat paylaşımı yöntemiyle gerçekleştirilecek konut projesi ihalesine katılan firmalar içinde, 344 milyon YTL toplam hasılat ve 137 milyon YTL idare payıyla en yüksek teklifi verdi.

Emlak Konut GYO yönetiminin ihaleyi onaylamasının ardından, Güneri İnşaat, 1/1000'lik planları onaylatacak. Ayrıca şirket imar ve inşaat izni alacak. Kısmen deniz manzaralı olan arsanın planlarının SİT Kurulu tarafından da onaylanması gerekiyor.

1/5 binlik plan onaylı arsaya 60 bin metrekare inşaat yapılabilecek. Şirket, konutların metrekaresini 5 bin 700 YTL'den satacak. İhaleye ilişkin bir değerlendirme...