05 / 03 / 2024

lokum evler rezidans satılık

lokum evler rezidans satılık

722 konuttan meydana gelen DKY Lokum Evler projesinde 1+1’den 3+1 ‘e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor .Peki Lokum Evler Rezidans ne zaman teslim edilecek?

Lokum Evler Rezidans satılık!

Lokum Evler Rezidans satılık ev fiyatları, dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Lokum Evler ‘de 1+1 ve 2+1 gibi daire seçenekleri yer alıyor.

Lokum Evler Rezidans ev fiyatları!

Lokum Evler Rezidans ev fiyatları, dairelerin konum ve büyüklüklerine bağlı değişiklik gösteriyor. DKY İnşaat Lokum Evler Rezidans projesi 722 adet konuttan meydana geliyor.

Lokum Evler Rezidans Evleri!

Lokum Evler Rezidans Evleri İstanbul Anadolu Yakası Tuzla ‘da yükseliyor. Tuzla Lokum Evler Rezidans Evleri 53 dönüm arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor. Proje DKY inşaat imzası taşıyor.

DKY İnşaat Lokum Rezidans projesi!

DKY İnşaat Lokum Rezidans projesi İstanbul Anadolu Yakası Tuzla'da inşa ediliyor. Sahile 8 dakika uzaklıkta bulunan projede 36 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Lokum Rezidans satışa çıktı!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığı ile İstanbul Tuzla’da hayata geçirilecek Lokum Evler projesindeki rezidans bloğu satışa çıktı. Projedeki dairelerin fiyatının 177 bin liradan başladığını söyledi.

Tuzla Lokum Evler kroki!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı tarafından inşa edilen Lokum Evler Rezidans 722 adet daireden oluşuyor. Projenin 2017 yılında tamamlanması planlanıyor. İşte Tuzla Lokum Evler kroki bilgileri...

Tuzla Lokum Evler Rezidans fiyatları!

Tuzla Lokum Evler Rezidans fiyatları konutların alanları ve konumlarına göre değişiyor. 52 bin 777 metrekarelik arsa alanı üzerinde inşa edilen projede fitness alanı, yüzme havuzu gibi çeşitli sosyal donatı alanları bulunuyor.

Lokum Evler Rezidans fiyatları!

Lokum Evler Rezidans fiyatları konutların kat ve cephelerine bağlı olarak değişiyor. Anahtar teslimlerinin 2016 yılı içerisinde yapılması planlanan projede 10 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

Aydınlı Lokum Evler Rezidans nerede?

Lokum Evler Tuzla'da daire fiyatları 240 bin TL'den başlıyor. Proje DKY İnşaat ve Metropolist Yapı işbirliğinde hayata geçiriliyor. Peki Aydınlı Lokum Evler Rezidans nerede?

Lokum Evler Rezidans fiyat listesi!

Lokum Evler Rezidans fiyat listesi dairelerin konum ve büyüklüklerine göre değişiyor. Sahile 8 dakika uzaklıkta olan projede nakitte yüzde 15 indirim avantajı ile konut sahibi olunabiliyor.

Tuzla Lokum Evler güncel fiyat listesi!

Lokum Evler Rezidans'ta daireler 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlandı. Teslimlerin 2016 yılında gerçekleşeceği projede peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor. İşte Tuzla Lokum Evler güncel fiyat listesi...

Lokum Evler Rezidans satış ofisi!

Lokum Evler Rezidans satış ofisi telefon numarası 0216 420 0 556 olarak belirlendi. Sahile 8 dakika uzaklıkta olan projede 60 ay 0 faiz avantajı ile ödeme yapılabiliyor.

DKY Lokum Evler Rezidans satış ofisi!

DKY Lokum Evler Rezidans satış ofisi iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 216 420 0 556 olarak belirlendi. DKY Lokum Evler Rezidans Tuzla'da inşa ediliiyor.

Lokum Evler Rezidans iletişim bilgileri!

Lokum Evler Rezidans iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0 216 420 0 556 olarak belirlendi. Lokum Evler Rezidans projesi DKY İnşaat tarafından Tuzla’da inşa ediliyor.

Lokum Evler Rezidans!

Lokum Evler Rezidans projesi DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da inşa ediliyor. Lokum Evler projesinde 1+1’den 3+1’e kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor.

DKY İnşaat Lokum Evler satış ofisi telefon!

DKY İnşaat Lokum Evler satış ofisi telefon numarası 0 216 420 0 556 olarak belirlendi. DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen Lokum Evler Rezidans projesinde peşin alımlarda yüzde 10 indirim uygulanıyor.

Lokum Evler Rezidans ne zaman teslim?

722 konuttan meydana gelen DKY Lokum Evler projesinde 1+1’den 3+1 ‘e kadar farklı daire seçenekleri bulunuyor .Peki Lokum Evler Rezidans ne zaman teslim edilecek?

Lokum Evler Rezidans adres!

DKY Lokum Evler Rezidans projesi DKY İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Tuzla’da inşa ediliyor. Lokum Evler Rezidans adres bilgileri ise haberimizin içinde yer alıyor.

lokum evler rezidans satılık Haberi

lokum evler rezidans satılık

1+1’den 3+1 ‘e kadar farklı daire seçenekleri bulunan DKY Lokum Evler ‘de peşin alımlarda yüzde 10 indirim yapılıyor.


Üniversiteler'e 12 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika, sahile 8 dakika mesafede yer alan DKY Lokum Evler 52 bin 777 metrekare arsa üzerinde hayata geçiriliyor.


Lokum Evler Rezidans ne zaman teslim?

7 Haziran’da seçim gününe özel yüzde 4 indirim uygulayan DKY İnşaat Lokum Evler Rezidans 2016 yılı içerisinde teslim edilmesi öngörülüyor.


Sosyal donatıların arasında seyir terasları, yüzme havuzu, güneşlenme terası, basket sahası, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları ve fitness alanı bulunan Lokum Evler projesi DKY İnşaat imzasıyla yükseliyor. 


DKY Lokum Evler iletişim

0 216 420 0 556

www.lokumevler.com

Pınar DOĞAN...