24 / 06 / 2024

Lokum Manzara harita

Lokum Manzara harita

Satışların çeşitli fırsatlarla devam ettiği ve Tuzla Aydınlı'da hayata geçirilen Lokum Manzara projesi tam olarak nerede yer alıyor. 

Lokum Manzara'da Efsane Cuma'ya özel indirim!

Lokum Manzara projesinde Efsane Cuma'ya özel yüzde 25 indirim ve 36 ay 0 vade farkı ile ödemeler yapılıyor. DKY ve Metropolist Yapı ortaklığında hayata geçirilen projede satışlar devam ediyor.

Lokum Manzara kampanyalı ödeme planı!

DKY, KONUTDER, GYODER ve İNDER'in 'Birlikten güç doğar ve Türkiye kazanacak' sloganı ile hayata geçirdiği kampanyasına destek verdiğini açıklamıştı. İşte, Lokum Manzara kampanyalı ödeme planı.

Lokum Manzara’dan konut kampanyasına destek!

DKY, KONUTDER, GYODER ve İNDER'in 'Birlikten güç doğar ve Türkiye kazanacak' sloganı ile hayata geçirdiği kampanyasına destek verdiğini açıkladı.

Lokum Manzara nerede?

Satışların çeşitli fırsatlarla devam ettiği ve Tuzla Aydınlı'da hayata geçirilen Lokum Manzara projesi tam olarak nerede yer alıyor. 

Lokum Manzara ödemeleri!

Lokum Manzara ödemeleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen Lokum Manzara projesi İstanbul Tuzla'da yükseliyor.

Tuzla’nın en geniş daireleri Lokum Manzara’da!

Lokum Evler projesinin 4.etabı olan Lokum Manzara İstanbul Anadolu Yakası'nın en hızlı gelişen bölgesi Tuzla Aydınlı'da yükseliyor.  Lokum Manzara'da bölgenin en geniş dairelerine yer veriliyor. 

DKY Lokum Manzara teslim tarihi!

2 blok olarak yükselen Tuzla Lokum Manzara projesinde 36 ay 0 faiz imkanı sunuluyor. Projede konutların tamamı 154 metrekare 3+1 olarak tasarlandı...

Lokum Evler'in yeni etabı Lokum Manzara satışa çıktı!

Konutların tamamı 154 metrekare 3+1’lerden oluşan Lokum Manzara etabında hiç peşinatsız konut sahibi olma fırsatı sunuluyor..

Manzara Adalar harita!

Manzara Adalar projesi İstanbul Kartal'da hayata geçiriliyor. İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından inşa edilen proje 6 blok olarak yükseliyor. İşte Manzara Adalar harita görseli...

Lokum Evler Projesi’nde lansmana özel yüzde 30’a varan özel indirim!

DKY İnşaat ve Metropolist Yapı’nın ortaklaşa gerçekleştirdiği Lokum Evler projesine yoğun ilgi devam ediyor. Lansman öncesi dönemden bugüne kadar toplanan talep sayısı 2 bin 500’e ulaştı.

Manzara Adalar: Turgay Tanes, İş GYO projesini Dubai'de açıkladı!

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, Dubai Emlak Fuarı Cityscape Global 2014'te Manzara Adalar projesi ile Emlakkulisi.tv kamerasının karşısına geçti. Tanes, Dubai'de düzenlenen emlak fuarının önemini anlattı... İşte o video...

DKY İnşaat Lokum Evler resimleri

Firma bünyesinde sıfır faizle 24 aya kadar taksitlendirme imkanı sağlanan Lokum Evler Tuzla projesi, DKY İnşaat ve Metropolist Yapı ortaklığıyla hayata geçiriliyor. İşte DKY İnşaat Lokum Evler resimleri...

Lokum Evler görselleri

İnternet sitesi hizmete açılan Lokum Evler görselleri yayınlandı. İçerisinde; 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire tiplerinin bulunduğu projede teslim tarihi Aralık 2016 olarak belirlendi...

Lokum Manzara harita Haberi

Lokum Manzara harita

DKY İnşaat tarafından hayata geçirilen Lokum Manzara projesi, Lokum Evler projesinin etabı olarak satışa çıkarıldı. 2 bloktan oluşan Manzara etabında yer alan konutlar 126,15 metrekare 2+1,5 ve 154,14 metrekare 3+1,5 olarak tasarlandı. Çeşitli sosyal imkanın sunulduğu projede yüzme havuzu, otopark, basketbol sahası, çocuk oyun alanları, sauna, güvenlik, tenis kortu mevcut. 

Lokum Manzara, 14 hektar büyüklüğündeki tabiat parkına komşu konumda yer alıyor. Doğayla iç içe yaşamın keyfini süreceğiniz proje yaşam alanlarınızı huzur ve mutluluk verici mekanlara dönüştürüyor. Proje Eylül 2018'de teslim edilecek. 

Lokum Manzara nerede?
İstanbul Anadolu Yakası'nın cazibe merkezi Tuzla Aydınlı'da hayata geçirilen Lokum Manzara projesi konum olarak Sahile 8 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 6 dakika, AVM'lere 6 dakika, üniversitelere 12 dakika mesafede yer alıyor.

Lokum Manzara harita

Lokum Manzara adres:...