26 / 02 / 2024

mesa çamlıca fiyatları

mesa çamlıca fiyatları

Mesa Mesken tarafından Üsküdar'da inşa edilen Çamlıca Mesa projesinde toplamda 115 adet konut yer alıyor. Villaların alanları 235 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Çamlıca Mesa Villaları iletişim!

Çamlıca Mesa Villaları iletişim için 0216 402 11 15 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Konutların alanları 240 metrekareden başlangıç gösteren projede Mesa Mesken imzası ile yükseliyor.

Mesa Çamlıca'da yaşam başlıyor!

Toplamda 115 adet konutun yer aldığı Mesa Çamlıca'da yaşam başlıyor. Boğaziçi ve FSM köprülerine yakın bir bölgede hayata geçirilen projede teslimlerin bu yıl Temmuz ayında yapılması öngörülüyor.

Mesa Çamlıca Evleri teslim tarihi!

Mesa Mesken imzası ile inşa edilen Mesa Çamlıca Konutları İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar'a bağlı Çamlıca'da hayata geçiriliyor. İşte satışları devam eden Mesa Çamlıca Evleri teslim tarihi...

Mesa Çamlıca Evleri fiyat!

Mesa Çamlıca konut projesinde yer alan konutların alanları 250 metrekareden başlıyor, 950 metrekareye kadar çıkıyor. Projede satış süreci devam eden 1 adet villa bulunuyor. İşte Mesa Çamlıca Evleri fiyat listesi...

Mesa Çamlıca Evleri nerede?

Mesa Grup imzası ile hayata geçirilen Mesa Çamlıca konut projesi toplamda 100 adet daire ve 5 adet villadan oluşuyor. Peki Mesa Çamlıca Evleri nerede?

Mesa Çamlıca Konutları 'nda 1 milyon 550 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Mesa Çamlıca Konutları 'nda fiyatlar 1 milyon 550 bin dolardan başlıyor. 2015 yılının Temmuz ayında sahiplerine teslim edilecek olan proje Mesa Mesken Sanayi imzası taşıyor...

Çamlıca Mesa 'da 1 milyon 550 bin dolara! Temmuz 2015 'te teslim!

Çamlıca Mesa 'da 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon konut tipleri yer alıyor. Projede fiyatlar 1 milyon 550 bin dolardan başlıyor...

Mesa Çamlıca Evleri'nde villalar 1 milyon 510 bin dolar!

Toplam 115 adet konutun yer aldığı Mesa Çamlıca projesinde yer alan konutlar 250 metrekare ile 950 metrekare arasında değişen alanlara sahip. Projede konutların satış dönemine devam ediyor...

Mesa Çamlıca'da 1 milyon 510 bin dolara villa! Seçkin yaşam fırsatları!

45 yıllık köklü geçmişi ile konutta ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan MESA’nın Çamlıca’daki beklenen projesi “Çamlıca’da MESA”, eşsiz konumu ve yüksek kalitesi ile seçkin yaşam fırsatları sunuyor...

Çamlıca Mesa 'da 1 milyon 550 bin dolardan başlayan fiyatlarla!

Çamlıca Mesa 'da fiyatlar 1 milyon 550 bin dolardan başlıyor. Çamlıca Mesa projesi kapsamında yer alan dairelerin alanları 250 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiyor...

Panaroma Çamlıca Evleri 10 soruda bütün detaylarıyla!

Panaroma Grup imzası ile hayata geçirilen Panaroma Çamlıca Evleri’nde satış süreci devam ediyor! Peki, Panaroma Çamlıca Evleri'nde konutların fiyatları ne kadar? Ne zaman satışa çıktı? İşte 10 soruda tüm detaylarıyla Panaroma Çamlıca Evleri...

Çamlıca’da 8.5 dönümlük park yapılaşmaya açıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Üsküdar'da “Küçük Çamlıca Mesa Evleri”nin bitişiğinde yer alan parselde plan değişikliği hazırladı ve askıya çıkardı. Buna göre emsal yani inşaat hakkı 0.20, yükseklik 2 kat oldu. 

Ala Çamlıca Konakları 11 Ocak'ta satışta! Yeni Proje!

Doğu Yapı tarafından Çamlıca'da hayata geçirilen Ala Çamlıca'da satış süreci başlıyor. Projede daire fiyatları 2 milyon 852 bin TL’den  başlıyor.

Çamlıca Antwell Life Care Residence fiyat!

Toplam 157 rezidans birimi ve 13 ticari birimden meydana gelen Çamlıca Antwell Life Care projesinde dairelerin metrekere fiyatları 10 bin TL ile 12 bin TL arasında değişiyor...

Exen İstanbul Çamlıca fiyatlar!

Toplam 1038 konuttan meydana gelen Exen İstanbul projesi Sur Yapı imzasıyla hayata geçiriliyor. Exen İstanbul Çamlıca fiyatlar 850 bin TL'den başlayarak değişiyor.

Mesa Çamlıca Evleri'nin terk alanları meclise taşındı!

Üsküdar Kısıklı Mahallesi Bağlar Yolu Caddesi'nde bulunan 42 bin 500 m2 alana inşa edilen Çamlıca Mesa Evleri ile ilgili tartışma Büyükşehir Meclisine taşındı.

Çamlıca Konutları 2. Etap açık artırma ihalesi!

Çamlıca Konutları 2. Etap açık artırma ihalesi 27 Ocak 2016 tarihinde gerçekleşecek. Daire fiyatları 120 bin TL'den başlangıç gösteren proje Şahinbey Belediyesi tarafından inşa ediliyor.

Şahinbey Çamlıca Konutları satılık!

Şahinbey Çamlıca Konutları satılık daire fiyatları 120 bin TL'den başlıyor. Gaziantep Nuripazarbaşı Mahallesi'nde inşa edilen projede konut ve dükkanlar açık artırma ile satışa sunuluyor.

Mesa Çamlıca'da MESA ve Jazz etkinliği düzenledi!

Gayrimenkul sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan köklü markası MESA’nın İstanbul’un en prestijli projelerinden Çamlıca’da MESA, konut sahiplerini ve seçkin konuklarını “MESA ve Jazz” etkinliğinde buluşturdu.

Gaziantep Çamlıca Konutları satış fiyatları ne kadar?

Gaziantep Çamlıca Konutları 'nde toplam 88 adet konut ve 16 iş yeri açık artırma usulü ihale yoluyla satışa sunuluyor. Peki Gaziantep Çamlıca Konutları satış fiyatları ne kadar?

Gaziantep Çamlıca Konutları 5. etap fiyatları ne kadar?

Başvuruların 18 Ağustos 2015 tarihine kadar kabul edileceği Gaziantep Çamlıca Konutları 5. etap Konutları'nda 88 ev satışa sunuluyor. Peki Gaziantep Çamlıca Konutları 5. etap fiyatları ne kadar?

Çamlıca Konutları Gaziantep fiyatları!

Çamlıca Konutları Gaziantep fiyatları daire tiplerine bağlı olarak değişiyor. Banka kredisi ile ödeme yapılabilen projede yer alan konutlar açık artırma usulü ile satışa çıkıyor.

Çamlıca Mesa Konutları erken teslim edilecek!

İstanbul'un en prestijli projelerinden Çamlıca'da MESA konutlarında seçkin ve ayrıcalıklı yaşamlar, vaat edilen tarihten önce başlıyor. Erhan Boysanoğlu, "Çamlıca'da MESA'da konutları, vaat ettiğimiz tarihten önce teslim edeceğiz" dedi.

mesa çamlıca fiyatları Haberi

mesa çamlıca fiyatları


Daire tipleri 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn edilen Mesa Çamlıca'da teslimlerin Temmuz 2015 tarihinde gerçekleşmesi planlanıyor.


Toplam 40 tane dubleks, 5 tane villa, 40 tane bahçeli ve 30 tane ara kat dairesi ile toplamda 115 adet konuttan meydana gelen Üsküdar Mesa Çamlıca Evleri Boğaziçi ve FSM köprülerine yakın konumda bulunuyor.


Alanları 235 metrekare ile 950 metrekare arasında değişen Mesa Çamlıca Vilları'nda yüzme havuzları, oyun alanları, spor odaları, yürüyüş yolları, dinlenme alanları, buhar odası yer alıyor.


Konut fiyatlarının 1 milyon 670 bin TL'den başladığı Mesa Çamlıca'da yüzde 18 KDV uygulanıyor.


Mesa Çamlıca satış ofisi telefon : 0 216 402 11 15 

Web adresi: www.mesacamlica.com

Filiz...