26 / 02 / 2024

Mesa Çamlıca örnek daire

Mesa Çamlıca örnek daire

Mesa Mesken imzası ile inşa edilen Mesa Çamlıca Konutları İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar'a bağlı Çamlıca'da hayata geçiriliyor. İşte satışları devam eden Mesa Çamlıca Evleri teslim tarihi...

Mesa Çamlıca Evleri fiyat!

Mesa Çamlıca konut projesinde yer alan konutların alanları 250 metrekareden başlıyor, 950 metrekareye kadar çıkıyor. Projede satış süreci devam eden 1 adet villa bulunuyor. İşte Mesa Çamlıca Evleri fiyat listesi...

Mesa Çamlıca Konakları!

İstanbul'un Üsküdar'a bağlı Çamlıca bölgesinde yükselen Mesa Çamlıca Konakları 5 adet villa ve 100 adet daireden oluşuyor. Projede dairelerin Temmuz 2015'te teslim edilmesi planlanıyor.

Mesa Çamlıca Evleri nerede?

Mesa Grup imzası ile hayata geçirilen Mesa Çamlıca konut projesi toplamda 100 adet daire ve 5 adet villadan oluşuyor. Peki Mesa Çamlıca Evleri nerede?

Mesa Çamlıca örnek daire!

Mesa Çamlıca projesinde daire alanları 250 - 920 metrekare arasında değişiyor. Projede fiyatlar ise 2 milyon 680 bin dolardan başlangıç gösteriyor. İşte Mesa Çamlıca örnek daire görselleri...

Çamlıca’da 8.5 dönümlük park yapılaşmaya açıldı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Üsküdar'da “Küçük Çamlıca Mesa Evleri”nin bitişiğinde yer alan parselde plan değişikliği hazırladı ve askıya çıkardı. Buna göre emsal yani inşaat hakkı 0.20, yükseklik 2 kat oldu. 

Çamlıca Örnek Dönüşüm Projesi'nde imzalar atılıyor!

29 Ocak Pazartesi günü Kirazlıtepe Boğaziçi Yaşam Merkezi’nde Çamlıca Örnek Dönüşüm Projesi toplu imza töreni Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen katılımıyla yapılacak.

Mesa Çamlıca Evleri'nin terk alanları meclise taşındı!

Üsküdar Kısıklı Mahallesi Bağlar Yolu Caddesi'nde bulunan 42 bin 500 m2 alana inşa edilen Çamlıca Mesa Evleri ile ilgili tartışma Büyükşehir Meclisine taşındı.

Mesa Çamlıca'da MESA ve Jazz etkinliği düzenledi!

Gayrimenkul sektörünün ‘kalite’ ve ‘güven’ ile anılan köklü markası MESA’nın İstanbul’un en prestijli projelerinden Çamlıca’da MESA, konut sahiplerini ve seçkin konuklarını “MESA ve Jazz” etkinliğinde buluşturdu.

Çamlıca Mesa Konutları erken teslim edilecek!

İstanbul'un en prestijli projelerinden Çamlıca'da MESA konutlarında seçkin ve ayrıcalıklı yaşamlar, vaat edilen tarihten önce başlıyor. Erhan Boysanoğlu, "Çamlıca'da MESA'da konutları, vaat ettiğimiz tarihten önce teslim edeceğiz" dedi.

Çamlıca Mesa Mesken'de teslimler Temmuz 2015'te!

Mesa Mesken imzası taşıyan Mesa Çamlıca projesi İstanbul Üsküdarda inşa ediliyor. Projede daireler 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn edildi.

Mesa Mesken Çamlıca'da teslimler Temmuz 2015'te!

Mesa Mesken imzasıyla Üsküdar'da yükselen Mesa Çamlıca Konutları'nda daire tipleri 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn edildi. Projede teslimlerin Temmuz 2015'te yapılması planlanıyor.

Mesa Çamlıca projesinde 1 milyon 670 bin TL'ye daire!

Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Çamlıca'da hayata geçirdikleri 113 konutluk Mesa konutlarının ise tamamlanma aşamasına geldiğini söyledi..

Çamlıca Mesa'da konutlar erken teslim edilecek!

Çamlıca'da hayata geçirdikleri 113 konutluk Mesa konutlarının ise tamamlanma aşamasına geldiğini vurguladı.boysanoğlu: Yakaladıkları üretim ritmiyle Çamlıca MESAda konutlarını, vaat ettiğimiz tarihten önce teslim edeceğiz" dedi

Çamlıca'da Mesa projesinde teslimler başlıyor!

İSTANBUL'UN en prestijli projelerinden Çamlıca'da MESA konutlarında seçkin ve ayrıcalıklı yaşamlar, vaat edilen tarihten önce başlıyor. 113 konuttan oluşan projede satış süreci devam ediyor..

Mesa Çamlıca'da teslimler Temmuz 2015'te!

Mesa Mesken tarafından Üsküdar'da inşa edilen Çamlıca Mesa projesinde toplamda 115 adet konut yer alıyor. Villaların alanları 235 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Çamlıca Mesa Evleri'nin yüzde 85'i satıldı!

Mesa Yönetim Kurulu Başkam Erhan Boysanoğlu, 10 yıl önce aldıkları arsa üzerinde inşa edilen 'Çamlıca'da Mesa' projesinde arsanın yarısını yeşil alan olarak kamuya terk ettiklerini söyledi.

Çamlıca Mesa Konutları 3 ay erken teslim ediliyor!

İstanbul’un en prestijli projelerinden Çamlıca’da MESA konutlarında seçkin ve ayrıcalıklı yaşamlar, vaat edilen tarihten önce başlıyor. Erhan Boysanoğlu, “Çamlıca’da MESA’da konutları, vaat ettiğimiz tarihten önce teslim edeceğiz” dedi.

Mesa Çamlıca örnek daire Haberi

Mesa Çamlıca örnek daire

Üsküdar Mesa Çamlıca Evleri'nde fiyatlar 1 milyon 670 bin dolar + yüzde 18 KDV ile 2 milyon 280 bin dolar + yüzde 18 KDV arasında farklılık gösteriyor.


Mesa Çamlıca Evleri teslim tarihi haberimizin devamında bulunuyor. Projede yer alan evlerin alanları 240 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiyor. 


Mesa Çamlıca Üsküdar Konutlar toplam 40 tane dubleks, 5 tane villa, 40 tane bahçeli ve 30 tane ara kat daireden oluşuyor. Proje spor odaları, yürüyüş yolları, yüzme havuzları, dinlenme alanları, buhar odası ve oyun alanları gibi sosyal alanlar bulunuyor. 


Mesa Çamlıca Evleri teslim tarihi 2015 yılının Temmuz ayı olarak belirlendi. Proje Mesa Mesken tarafından hayata geçiriliyor. 


Mesa Çamlıca adres bilgileri

Adres: Kısıklı Mah. Bağlar Yolu Cad. Deva Sok. No:4 Üsküdar /  İstanbul   


Çamlıca Mesa Evleri iletişim

Telefon :...