16 / 06 / 2024

Mesa Çamlıca satılık

Mesa Çamlıca satılık

Mesa Mesken imzası taşıyan Mesa Çamlıca projesi İstanbul Üsküdarda inşa ediliyor. Projede daireler 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon olarak dizayn edildi.

Mesa Çamlıca projesinde 1 milyon 670 bin TL'ye daire!

Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, Çamlıca'da hayata geçirdikleri 113 konutluk Mesa konutlarının ise tamamlanma aşamasına geldiğini söyledi..

Mesa Çamlıca güncel fiyatları!

Daire alanlarının 240 metrekareden başladığı proje Mesa Mesken imzası ile inşa ediliyor. Mesa Çamlıca güncel fiyatları 3+1 dairelerin için 1 milyon 670 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Mesa Çamlıca satılık ev!

İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar'a bağlı Çamlıca'da hayata geçirilen proje Mesa Mesken imzası ile inşa ediliyor. Mesa Çamlıca satılık ev tipleri 3+1'den 5+1'e kadar farklılık gösteriyor.

Mesa sizi Çamlıca'ya davet ediyor!

Mesa Çamlıca projesinde satışlar devam ediyor. Banka kredisi ile ödemelerin yapılabildiği projede 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon ve 5 oda 1 salon daireler yer alıyor.

Mesa Çamlıca Evleri nerede?

Mesa Grup imzası ile hayata geçirilen Mesa Çamlıca konut projesi toplamda 100 adet daire ve 5 adet villadan oluşuyor. Peki Mesa Çamlıca Evleri nerede?

Mesa Çamlıca Evleri fiyatları!

Mesa Çamlıca projesinde satışlar devam ediyor. Projedeki dairelerin alanları 250 metrekare ile 950 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. İşte Mesa Çamlıca Evleri fiyatları...

Mesa Bodrum Demirbükü satılık!

Bodrum Gökburun'da yükselen Mesa Bodrum Demirbükü'nde 196 rezidans ve 48 villa bulunuyor. İşte Mesa Bodrum Demirbükü satılık daire fiyatları...

Park Mozaik Su satılık!

Mesa Mesken tarafından Çankaya'nın Yaşamkent Mahallesi'nde inşa edilen Park Mozaik projesinin 'Su' etabı satışa çıktı. Peki Park Mozaik Su satılık daire fiyatları ne kadar? İşte lansmana özel fiyatlar...

Çamlıca Camii ve Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi'nde son durum!

İstanbul Cami ve Eğitim Kültür Hizmetleri Yaptırma ve Yaşatma Derneği Başkanı Ergin Külünk, Çamlıca Camii ve Küçük Çamlıca TV-Radyo Kulesi projeleriyle ilgili açıklamalarda bulundu. Külünk, projelerin açılış tarihini Cumhurbaşkanı'nın belirleyeceğini söyledi.

Sahrayıcedit Koz Mesa satılık daire!

Sahrayıcedit Koz Mesa satılık daire fiyatları haberimizde yer alıyor. 28 katlı tek blokta toplam 280 daireden meydana gelen proje 8 bin 279 metrekare arsa alanına sahip. 

Mesa Çubuklu 28 satılık ev fiyatları!

Mesa Çubuklu 28 projesi Beykoz'da Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından hayata geçirildi. Mesa Çubuklu 28 satılık ev fiyatları ne kadar?

Tema Bahçe Atakent satılık daire!

Tema Bahçe Atakent satılık daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar tasarlanıyor. Proje İstanbul Atakent'te Artaş, Öztaş, Mesa, Kantur ortaklığı tarafından inşa ediliyor...

Maltepe Mesa Cadde satılık daire!

Toplam 253 daireden oluşan Mesa Cadde Konutları deniz manzarasına hakim konumda yer alıyor.  Maltepe Mesa Cadde satılık daire fiyatları 555 bin TL'den başlıyor.

Mesa Çubuklu 28 satılık!

Mesa Mesken Sanayii A.Ş. imzasıyla hayata geçirilen Beykoz Mesa Çubuklu 28 projesi 81 adet daireden meydana geliyor. Mesa Çubuklu 28 satılık ev fiyatları 1 milyon 100 bin TL'den başlıyor.

Gökada Mesa Evleri satılık!

Gökada Mesa Evleri satılık daireleri 6, 11 ve 16 katlı bloklar halinde yükselecek. Proje İstanbul Maltepe'de Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından hayata geçirildi...

Tema İstanbul Evleri satılık!

Teslimlerin hemen yapıldığı Tema İstanbul Evleri satılık daire fiyatları 506 bin TL'den başlıyor. Proje Artaş, Öztaş, Mesa ve Kantur Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.

Koz Mesa satılık ev fiyatları!

Koz Mesa Evleri projesi toplam 280 daireden meydana geliyor. Koz Mesa satılık ev fiyatları 642 bin TL'den başlıyor...

Koz Mesa Kozyatağı satılık ev fiyatları!

1+1'den 4+1'e kadar daire seçeneklerine yer verilen Koz Mesa projesi toplam 280 daireden oluşuyor. Koz Mesa Kozyatağı satılık ev fiyatları minimum 642 bin TL'den başlıyor...

Koz Mesa satılık daire fiyatları!

Koz Mesa satılık daire fiyatları minimum 642 bin TL'den başlıyor. 2019 yılında teslim edilecek olan Koz Mesa projesi Mesa Mesken A.Ş. tarafından hayata geçirildi...

Mesa Çamlıca satılık Haberi

Mesa Çamlıca satılık

3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin bulunduğu Mesa Çamlıca projesinde teslimlerin 2015 yılının Temmuz ayında yapılması öngörülüyor.


Mesa Çamlıca Evleri, 40 tane dubleks, 5 tane villa, 40 tane bahçeli ve 30 tane ara kat dairesi ile toplamda 115 adet konuttan oluşuyor. Proje Boğaziçi ve FSM köprülerine yakın konumda bulunuyor.
Dairelerin alanları 235 metrekareden başlayıp, 950 metrekareye kadar yükseldiği projede fiyatlar 1 milyon 670 bin TL'den başlıyor. Projede yüzde 18 KDV uygulanıyor.
Çamlıca Mesa projesinin sosyal alanları arasında yüzme havuzları, oyun...