25 / 06 / 2024

Naturalm Çiftlik Evleri fiyat

Naturalm Çiftlik Evleri fiyat

3 farklı tipte 45 adet villanın yer aldığı Naturalm Çiftlik Evleri'ndeki son villanın fiyatı 750 bin TL olarak belirlendi.

Naturalm Çiftlik Evleri, Körfez Geçiş Köprüsü'nden olumlu etkilendi!

Kocaeli'de hayata geçirilen tek nitelikli ve markalı konut projesi Naturalm Çiftlik Evleri’ni inşa eden ALM İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Zuhal ALIM; Körfez Köprüsü’nün son bir yıl içinde bölgedeki gayrimenkul fiyatlarını 2 ila 3 katına çıkardığını belirtti

Naturalm Çiftlik Evleri hemen teslim ediliyor!

ALM İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Alım, kadınların gayrimenkul sektöründe olmasının sektöre farklılık getirdiğini belirterek “Sonuçta ev alırken kadının istediği olur” dedi.

Naturalm Çiftlik Evleri’nde bahar fırsatı!

Kocaeli-Karamürsel’de ALM İnşaat tarafından yapılan Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 15 villa, 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 15 villa!

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde inşaat şirketi ALM tarafından inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 15 villa kaldı. Villalar 300 bin liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Naturalm Çiftlik Evleri'nde 300 bin TL'den son 19 villa!

ALM İnşaatın Kocaeli'nin Karamürsel îlçesi'nde inşa ettiği 45 villadan oluşan Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 19 villa 300 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu.

Naturalm Çiftlik Evleri'nde son 19 villa satışta! 300 bin TL'den başlıyor!

ALM İnşaat’ın müstakil villa yaşamına dair tüm detayları sunduğu Naturalm Çiftlik Evleri’nde son 19 villa satışa sunuldu. Projede, 300 bin TL’den başlayan fiyatlarla bahçeli müstakil villa sahibi olmak mümkün.

Naturalm Çiftlik Evleri'nde zam öncesinde son günler! 210 bin TL!

210 bin TL' ye villa fırsatında son günler Kocaeli'nin en nezih noktalarından Karamürsel' de inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri' nde zam öncesinde son günlere girildi...

Naturalm Çiftlik Evleri'nde fiyatlar 10 Şubat'tan itibaren zamlanacak!

KOCAELİ Karamürsel'de inşa edilen Naturalm Çiftlik Evleri'nde fiyatlar 10 Şubat'tan itibaren zamlanacak. Fiyat avantajından yararlanmak için son günlere girilen projede, geniş ve ferah villalar yer alıyor...

Yeniden yükselen kerpiç lüks binalara da girdi!

Toprağın alçı ve kireç ile karıştırılarak elde edilen yeni nesil kerpiç malzemesi, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de kullanım alanı bulmaya başladı. Özellikle çiftlik evleri ve villa tarzı yapılar için uygun bir yapı malzemesi olan kerpiç, doğal iklimlendirme özelliklerinden dolayı da tercih ediliyo

Şehir hayatından kaçanlar çiftlik evleri alıyor!

Dağ ve çiftlik evleri piyasası hareketlenmeye başladı. Şehir hayatının stresi, trafik ve kalabalıktan uzaklaşmak isteyenler dağ ve çiftlik evlerine yatırım yapıyor.

Naturalm Çiftlik Evleri'nde son villa!

3 farklı tipte 45 adet villanın yer aldığı Naturalm Çiftlik Evleri'ndeki son villanın fiyatı 750 bin TL olarak belirlendi.

İşte ünlülerin çiftlik evleri!

Sözcü Gazetesi köşe yazarı olan Yüksel Şengül bugünkü yazısında çiftlik evinde yaşayan ünlüleri açıkladı. İşte ünlülerin doğa sevdasıyla şekillenen evleri...

İznik Çiftlik Evleri'nde 356 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla!

İKO Yapı’nın İznik’in Candarlı köyünde Samanlı dağlarının düzlüklerinde, çam ormanları içerisinde, asırlık palamut ağaçları arasında, hayata geçirdiği İznik Çiftlik Evleri projesinin lansmanı yapıldı.

İşte ünlülerin çiftlik evleri!

Ünlülerinin en şık semtlerde, göz kamaştırıcı malikanelerde yaşadığını sanıyorsanız aldanıyorsunuz. Dudak uçuklatan paralar kazanan ünlülerin böyle gayrimenkulleri de var ama aralarından bazıları işleri dışında kalan zamanını çiftlik evlerinde geçiriyor.

TOKİ Niğde Çiftlik kura sonucu!

TOKİ Niğde Çiftlik kura sonucu bugün açıklanacak. Toplam 35 adet konutun alt gelir grubu için satışa çıkarıldığı TOKİ Niğde Çiftlik Evleri tipleri 2+1 olarak dizayn edildi.

Niğde Çiftlik TOKİ Evleri kura sonuçları!

Niğde Çiftlik TOKİ Evleri kura sonuçları bugün açıklanacak. Ödemelere göre 240 aya varan vade sağlanan TOKİ Niğde Çiftlik projesinde toplam 35 adet konut satışa çıkarıldı.

Naturalm Çiftlik Evleri'nin 2. etap çalışmaları hızlandı!

ALM İnşaat'ın Karamürsel'de hayata geçirdiği Naturalm Çiftlik Evleri'nin ikinci etabı için çalışmalar hızlandı.

Körfez Geçiş Köprüsü, Naturalm Çiftlik Evleri'ne ilgiyi artırdı!

İki yakayı birleştiren İzmit körfez geçiş köprüsü İstanbulluların çiftlik evlerine ilgisini artırdı. ALM İnşaat'ın İstanbul'a yakın mesafede Karamürsel'de doğal yaşam alanı olarak nitelendirdiği Naturalm Çiftlik Evleri konut alıcılarından büyük ilgi görüy

İzmit'te modern köy evleri: Naturalm Çiftlik Evleri

ALM İnşaat yoğun iş temposundan sıkılıp köy hayatı yaşamak isteyenler için İzmit'te 45 villadan oluşan Naturalm Çiftlik Evleri'ni yaptı. Projede fiyatlar 350 bin liradan başlıyor.

Naturalm Çiftlik Evleri projesi!

ALM İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Zuhal Alım'ın, bayanların gözüyle ürettiği villa ve çiftlik evi gibi projeleri adeta yok satıyor

Naturalm Çiftlik Evleri yemyeşil bir hayat vaat ediyor!

ALM İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Zuhal Alım'ın, bayanların gözüyle ürettiği villa ve çiftlik evi gibi projeleri adeta yok satıyor.

Naturalm Çiftlik Evleri fiyat Haberi

Naturalm Çiftlik Evleri fiyat

Naturalm Çiftlik Evleri ALM İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Proje Kocaeli Karamürsel'de yer alıyor. 

3 farklı tipte 45 adet villanın yer aldığı Naturalm Çiftlik Evleri'nin arsa alanı 150 bin metrekare olarak belirlendi.

Son villanın satışının sürdüğü Kocaeli Naturalm Çiftlik Evleri'ndeki villalarda 400 metrekare ile 800 metrekare arasında bahçeler bulunuyor. 

İzmit Körfez Geçiş Köprüsü'nün bulunduğu alanda inşa edilen projedeki son villanın fiyatı 750 bin TL olarak belirlendi.

Naturalm Çiftlik Evleri'ndeki son villaya banka kredisi imkanı ile sahip olunabiliyor. Projedeki 5+1 villanın alanı 204 metrekare olarak belirlendi.

ALM İnşaat Naturalm Çiftlik Evleri'nde spor sahası, sosyal tesis ve yürüyüş yolu gibi sosyal donatı alanları mevcut.