24 / 04 / 2024

Park Residences Cadde satılık

Park Residences Cadde satılık

Bağdat Caddesi’nde seçkin yaşam tarzına yeni bir soluk getiren Park Residences Cadde’de peşin ödemelerde dolar kuru 3 TL’ye sabitlendi.

Park Residences Cadde'de kira garantisi sağlanıyor!

Birleşik Gayrimenkul, İstanbul Bağdat Caddesi’nde bulunan Park Residences Cadde projesinde yatırımcılarına kira garantisi veriyor.

Park Residences Cadde projesi yatırımcıların ilgi odağı oldu!

İstanbul’un en değerli lokasyonlarından biri olan Bağdat Caddesi’nde lüks ve konforu sofistike hizmetleriyle sunan Park Residences Cadde Projesi bölgede geleceğin kent yaşamı anlayışını temsil ediyor.

Park Residences Cadde’de satış sürüyor!

İstanbul Bağdat Caddesi’nde, 44 bin metrekare arazi içinde inşa edilen ve yaşamın başladığı Park Residences Cadde projesinde hemen teslim dairelerin satışı devam ediyor.

Park Residences Cadde'de metrekaresi 4 bin 500 dolara!

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahip olduğu, İstanbul Bağdat Caddesi’nde yer alan Park Residences Cadde’de hemen taşınılabilir veya kiraya vererek yatırım maliyetinin düşürülebilir ev seçenekleri yer alıyor.

Park Residences Cadde projesi için 4 farklı yaşam alanı hazırlandı!

Evlerdeki öykülerin kelimelere gerek kalmadan anlatılması gerektiğinden yola çıkan Koleksiyon, yaşam alanlarını bir bütünsel kurgu içerisinde ele alarak detaylı, zarif ve incelikli tasarımlar sunuyor.

Park Residences Cadde lokasyon bilgileri!

Toplam 20 dönümlük peyzaj alanı bulunan projede daireler 1+1 'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde lokasyon bilgileri kapsamında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor.

Park Residences Cadde Kadıköy iletişim!

Dairelerinin 360 derecelik İstanbul manzarasının bulunduğu projede daireler 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde Kadıköy iletişim bilgileri kapsamında telefon numarası 0216 385 43 59 olarak belirlendi.

Park Residences Cadde adres bilgileri!

Toplam 20 dönümlük peyzaj alanı bulunan projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde adres bilgileri kapsamında İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor.

Park Residences Cadde satış fiyatları!

Daire tiplerinin 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösterdiği proje İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükseliyor. Park Residences Cadde satış fiyatları metrekare birim bazında 4 bin 500 dolar'dan başlıyor.

Park Residences Cadde ulaşım!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy'de yükselen projede daire tipleri 1+1'den 4+1'e kadar farklılık gösteriyor. Park Residences Cadde ulaşım bilgilerine göre Taksim ’e 15 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Park Residences Cadde Ekim ayında satışa sunulacak!

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat AŞ’nin sahip olduğu, İstanbul’un Bağdat Caddesi’nde yer alan Park Residences Cadde’nin ekim ayında satışına başlanacak ve en düşük daire fiyatı 500 bin dolar olacak.

Park Residences Cadde Ekim'de satışta!

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahip olduğu, Bağdat Caddesi’nde yer alan Park Residences Cadde, ekim ayında satışa sunuluyor.

Park Residences Cadde satılık!

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy 'de yükselen projede 341 adet daire yer alıyor. Park Residences Cadde satılık daire tipleri 1+1 'den 4+1 'e kadar farklılık gösteriyor.

Four Winds projesinde isim sorunu yaşanıyor!

Bağdat Caddesi’nde Taş Yapı’nın Four Winds, Birleşik Gayrimenkul’ün Park Residences Cadde adıyla tanıttığı lüks projede çifte isim sorunu yaşanıyor. Tarafların anlaşmazlığı sürerken Taş Yapı’nın açtığı dava sonucunda Birleşik Gayrimenkul’e ait daireler iç

Onur Park Life'ta ticari alan kiralamaları başladı!

Bölgenin en büyük caddesi, Onur Park Life İstanbul'da ticari alan kiralamaları başladı. Onur ParkLife İstanbul, toplamda 231 cadde dükkanıyla, bölgenin en büyük cadde avm konsepti olacak.

Park Residences Cadde’de iftar buluşması yapıldı!

Anadolu Yakası’nda faaliyet gösteren emlak ofisleri ve gayrimenkul danışmanları Park Residences Cadde’de düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. 

Park Çadır Buluşmaları’nda Ayşe Arman rüzgarı!

Park Residences Cadde’de gerçekleştirilen ‘Park Çadır Buluşmaları’, katılımcıları ünlü isimlerle buluşturmak adına programlarına devam ediyor. 

Doğa Rutkay ve Kerimcan Kamal Park Çadır Buluşmaları'na katıldı!

Park Residences Cadde’de düzenlenen ‘Park Çadır Buluşmaları’ Kadıköylüleri bu sefer tiyatro oyuncusu Doğa Rutkay ile eşi gazeteci-yazar Kerimcan Kamal'la buluşturdu. 

Park Residences Cadde'de ünlü yağmuru!

Park Residences Cadde'de gerçekleştirilen Park Çadır Buluşmaları ile Kadıköylüleri ünlü isimlerle sohbete bekliyor...

Park Residence Cadde fiyat bilgisi!

Park Residence Cadde fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. 1+1 ile 4+1 arasında daire tiplerine yer verilen proje Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş imzasını taşıyor. 

Park Residence Cadde'de her şey çok net! 36 ay 0 faiz!

44 katlı 4 bloktan meydana gelen Park Residence Cadde projesinde  36 ay 0 faiz ödeme fırsatı sunuluyor..

Park Residence Cadde ödeme planı!

Park Residence Cadde ödeme planı hakkında detaylar haberimizde yer alıyor. 44 katlı 4 blok olarak tasarlanan proje Birleşik Gayrimenkul imzası taşıyor. 

Kadıköy Park Residences Cadde fiyat 2018!

1+1'den 4+1'e kadar daire seçenekleri sunulan Park Residences Cadde projesinde yüzde 30 peşinat sonrasında, kalan tutar 36 ay 0 faizle ödenebiliyor..

Park Residences Cadde'de 36 ay 0 faiz kampanyası!

Park Residences Cadde projesinde dairelerin fiyatları 1 milyon 500 bin TL'den başlıyor.  Projede daire teslimleri hemen yapılıyor..

Sinpaş Finans Şehir teslimleri ne zaman?

Erken satış fırsatlarının sunulduğu Sinpaş Finans Şehir projesi konut, çarşı, park ve cadde konseptinde planlandı. Sinpaş Finans Şehir teslimleri ne zaman?

Birleşik Gayrimenkul'den Bodrum'a 500 milyon dolarlık yatırım!

Park Residences projesinde metrekare birim fiyatının 13 bin 500 TL olduğunu vurgulayan Birleşik Gayrimenkul Geliştirme Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, Bodrum Tilkicik koyuna 500 milyon dolarlık yatırım hazırlığında olduklarını dile getirdi.

Park Residence Cadde'de 60 ay 0 faiz imkanı!

Bağdat Caddesi’nde inşa edilen Park Residence Cadde projesinde teslime hazır daireler için yeni bir kampanya başladı. Park Residence Cadde'de 60 ay 0 faiz imkanı.

Park Residences Cadde satılık Haberi

Park Residences Cadde satılık

Bağdat Caddesi’nde seçkin yaşam tarzına yeni bir soluk getiren Park Residences Cadde’de peşin ödemelerde dolar kuru 3 TL’ye sabitlendi. Projeden ev satın almak isteyenlerin döviz kurunda yaşanan dalgalanmalardan zarar görmemesi adına başlatılan kampanya kapsamında Temmuz 2016’nın kuru uygulanıyor.Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’nin sahibi olduğu Park Residences Cadde’de yeni bir kampanya başlıyor. Projeden ev sahibi olmak isteyenlerin döviz kurunda yaşanan dalgalanmalardan zarar görmemeleri için peşin ödemelerde dolar kuru 3 TL’ye sabitlendi. İstanbul’un en gözde lokasyonunda yer alan ve 20 bin metrekare yeşil alana sahip projede hemen taşınıp yaşamaya başlama imkanına sahipsiniz.


Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni “Döviz kurunda yaşanan dalgalanma sebebiyle projemizden ev sahibi olmak isteyenlerin zarar görmemesi için dolar kurunu peşin ödemelerde 3...