24 / 07 / 2024

Pasifik İnşaat Çayyolu

Pasifik İnşaat Çayyolu

Türkiye'nin yenilikçi gayrimenkul şirketi Pasifik İnşaat, Ankara’nın en prestijli konut bölgesi Çayyolu'nun tam merkezinde yeni bir Next Level'a imza atıyor. 500 milyon TL'lik yatırımla yükselen projenin 2018’in son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor.

Ankara Next Level Çayyolu daire fiyatları!

Ankara Next Level Çayyolu daire fiyatları 650 bin liradan başlangıç gösteriliyor. Pasifik İnşaat'ın yeni projesi Next Level Çayyolu, 21 Nisan'da yapılacak lansmanla birlikte resmen satışa sunulacak...

İller Bankası, Merkez Ankara'ya taşındı!

Ankara Ulus’ta yer alan tarihi binası 2017 yılında yıkılan ve kiracı durumuna gelen İller Bankası, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan olan Pasifik İnşaat’ın projesi Merkez Ankara’daki yeni adresine taşındı. 

Pasifik Zemin İnşaat  Limited Şirketi kuruldu!

Pasifik Zemin İnşaat  Limited Şirketi Başakşehir’de  1 milyon TL sermaye bedeli ile Bünyamin  Öz Remzi   Dilek, Turgut Ayçiçek tarafından kuruldu.

Pasifik İnşaat Next Level İstanbul fiyat! 

Pasifik İnşaat Next Level İstanbul fiyat bilgisi haberimizde yer alıyor. İşte Pasifik İnşaat Next Level İstanbul fiyat bilgisi ve proje ayrıntıları...

Next Level İstanbul geliyor! Yeni proje!

Pasifik İnşaat, Ortaköy'deki projesi için düğmeye bastı. Next Level İstanbul adıyla yükselecek projede ofis ve konutlar yer alacak.

Pasifik İnşaat İstanbul Ortaköy projesi detayları!

Pasifik İnşaat İstanbul Ortaköy projesi detayları haberimizde yer alıyor. İşte tanıtım filmiyle dikkat çeken Pasifik İnşaat İstanbul Ortaköy projesi detayları...

Pasifik İnşaat İstanbul Ortaköy'de büyük operasyona hazırlanıyor!

Pasifik İnşaat İstanbul Ortaköy'de hayata geçireceği yeni projesi için düğmeye bastı. Peki Pasifik İnşaat Ortaköy projesi ne zaman satışa çıkacak? İşte detaylar...

Pasifik İnşaat'tan İstanbul'a yeni proje!

Ankara'da hayata geçirdiği projelerle ön plana çıkan Pasifik İnşaat, Next Level markasını İstanbul'a taşıyor. Pasifik Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, yeni projeyle ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Rafa kalkan konut projeleri hayata geçecek!

Pasifik İnşaat Genel Müdür Yardımcısı Ersin Babacan, konut stoklarının tükenmesiyle 2021'de rafa kalkan konut projelerin yeniden hayata geçeceğini açıkladı. 

Merkez Ankara ofis fiyatları!

Emlak Konut GYO güvencesi ve Pasifik İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Merkez Ankara projesindeki ofisler satışa çıktı. İşte Merkez Ankara ofis etabı fiyatları...

Merkez Ankara ofisleri 3 Kasım'da satışta!

Emlak Konut GYO güvencesi ve Pasifik İnşaat imzasıyla hayata geçirilen Merkez Ankara projesindeki ticari ofisler lansman avantajlarıyla satışa sunuluyor...

Pasifik İzolasyon İnşaat Otomotiv Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Pasifik İzolasyon İnşaat Otomotiv Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi bugün Kartal'da 20 bin TL sermaye bedeli ile Birkan Duran ve Neşet Yıldırım ortaklığında kuruldu.

Pasifik İnşaat, Ankaragücü'nün sponsoru oldu!

Pasifik İnşaat ve Ankaragücü arasında yeni sponsorluk anlaşması yapıldı. Pasifik İnşaat, spor kulübünün kol ve şort sponsoruda oldu.

2020 gayrimenkul için alım yılı olacak!

Durgun bir dönemden geçen gayrimenkul sektörünün ekonomideki toparlanmanın etkisi ile yükselişe geçtiğini söyleyen Pasifik İnşaat’ın patronu Fatih Erdoğan, “2019 toparlanma yılıydı, 2020 alım yılı olacak” dedi.

Pasifik İnşaat Çayyolu Haberi

Pasifik İnşaat Çayyolu

Türkiye’nin yenilikçi gayrimenkul şirketi Pasifik İnşaat, Ankara’nın en prestijli konut bölgesi Çayyolu’nun tam merkezinde yeni bir Next Level'a imza atıyor. Pasifik İnşaat güvencesi ve kalitesi, Next Level tasarım anlayışı, sıra dışı mimarisi ve detaylardaki inceliğiyle Ankara’ya değer katacak olan Next Level Çayyolu, her zevke uygun 429 konut ve altı mağazadan oluşuyor. Toplam arsa alanı 42 bin 184 metrekare, inşaat alanı ise 166 bin metrekare olan Next Level Çayyolu, 500 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiyor. Mart 2016’da inşaatına başlanan Next Level Çayyolu’nun 2018’in son çeyreğinde tamamlanması planlanıyor. 
Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan, Next Level Çayyolu’nda sadece bir konut...