25 / 06 / 2024

pusula inşaat nefes residence 2 ulaşım

pusula inşaat nefes residence 2 ulaşım

Nefes Rezidans 2 Beylikdüzü ödeme planı bilgileri haberimizde yer alıyor. Stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon konut alternatiflerinin bulunduğu proje Avrupa yakası Beylikdüzü'nde konumlandırılıyor...

AYİDER açıkladı, inşaat sektöründe 2 bin Türk Lirası'na günlük çalışacak kalifiye eleman yok

Anadolu Yakası İnşaat Müteahhitleri Derneği (AYİDER), inşaat sektörünün çok önemli bir sıkıntı haline gelen kalifiye eleman açığını azaltmak için amacı ile  meslek liseleri ile işbirliği yapacağını açıkladı. Sektöre nefes aldırmak adına yapılacak bu uygulamanın detayları haberimizde...

Demir fiyatlarına büyük indirim geldi! İnşaat sektörü derin bir nefes aldı! 14 Haziran 2023 demir fiyat listesi

Küresel piyasaların gözü bugün açıklanacak olan ABD Merkez Bankası faiz kararında. Dolar kuru faiz kararı öncesi dolar kurunun düşüşe geçmesi demir fiyatlarını da etkiledi. Demir fiyatlarına büyük indirim geldi, inşaat sektörü derin bir nefes aldı. 14 Haziran 2023 demir fiyat listesi.

Demir fiyatlarına indirim geldi! İnşaat sektörü derin bir nefes aldı!

Son zamanlarda inşaat malzemelerine gelen fahiş zamlar inşaat sektörünü olumsuz etkiledi. Zam üstüne zam gelmesi sektörü derinden sarsarken bugün demir fiyatlarına indirim geldi. Peki 1 ton demir kaç lira? Demir fiyatları ne kadar? İşte 2022 demir fiyatları...

Devlet destekleri inşaat sektörüne nefes aldırıyor!

BTSO Yönetim Kurulu Üyesi Osman Nemli, devlet destekleriyle başlatılan ve süresi uzatılan tapu ve KDV indirimi hakkında konuştu. Nemli, ''Devlet destekleri inşaat sektörüne nefes aldırıyor'' dedi.

Konut satışları inşaat sektörüne nefes aldırıyor!

Kampanyaların öne çıktığı konut piyasasında satışların haziran ayında yüzde 22,4 artması inşaat sektörüne nefes alma fırsatı sağladı. 

Denizli Yaşam ve Kültür Merkezi'nin inşaatı tamamlanıyor!

Denizli Büyükşehir Belediyesi kentin sosyal ve kültürel hayatına yeni bir nefes getirmek amacıyla bir süre önce inşaatına başladığı Yaşam ve Kültür Merkezi'nin inşaatı tamamlanıyor.

İnşaat sektörü referanduma odaklandı!

Bir inşaat şirketinin ortaklarından Caner Tan, referandumdan hangi sonuç çıkarsa çıksın, gayrimenkul sektörünün rahat bir nefes alacağını ve bekleyen talebin yeniden harekete geçeceğini söyledi.

Pusula İnşaat Bulvar Home fiyat!

Pusula İnşaat Bulvar Home fiyat listesi dairelerin kat ve planlarına göre değişiyor. Konut ve ticari alanların yer aldığı proje 5 bin metrekarelik alan üzerinde inşa ediliyor.

Bulvar Home Pusula İnşaat teslim tarihi!

Bulvar Home Pusula İnşaat projesinde daire fiyatları 245 bin liradan başlıyor. Esenyurt'ta yer alan Bulvar Home projesinde 292 daire, 32 dükkan bulunuyor...

Adana'da inşaat sektörü hızla yol alıyor!

Adana'da inşaat sektörü hızla yol almaya devam ediyor. Son zamanlarda özellikle tarım arazilerine yapılan inşaatların artması dikkat çekerken, nefes alacak alanlar hızla yok ediliyor.

Metropol İnşaat Adana'da sektörün öncüsü olmaya aday!

Metropol inşaat hayalinizi yapıyor Metropol İnşaat, Adana'da birbiri ardına yaptığı süper lüks inşaatlarla sektörün öncüsü olmaya aday. Kent lokasyonuna nefes aldıracak DoubleTree by Hilton inşaatının bitmesi heyecanla bekleniyor.

Pusula İnşaat Beylikdüzü Projesi: Bulvar Home!

Pusula İnşaat'tan Beylikdüzü Bulvar Home projesi geliyor. Beylikdüzü Bulvar Home'da detaylar 20 Ocak'ta netleşecek.

İnşaat sektörü için parlak bir dönem olacak!

Ortadoğu Grup İcra Kurulu Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Gür, 1 Kasım seçimlerinden sonra tüm sektörlerde olduğu gibi inşaat sektöründe de rahat bir nefes aldığını belirtti.

pusula inşaat nefes residence 2 ulaşım Haberi

pusula inşaat nefes residence 2 ulaşım

Pusula İnşaat tarafından hayata geçirilen Nefes Residence 2 projesi 244 konuttan meydana geliyor. Nefes Rezidans 2 Beylikdüzü ödeme planı bilgisi öncesinde projenin genel özelliklerinden bahsedelim.


İstanbul Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesinde yükselen Nefes Residence 2 için anahtar teslim tarihi 2015 yılı olarak bildiriliyor. 3 blok halinde yükselen Nefes Rezidans 2 Beylikdüzü 2,9 dönüm arsa alanına sahip. 


Stüdyo, 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçeneklerinin bulunduğu Pusula İnşaat Nefes Residence 2 projesinde konut alanları 38 metrekareden başlıyor. Nefes Rezidans 2 Beylikdüzü ödeme planı!

Nefes Rezidans 2 Beylikdüzü ödeme planı için satış ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.Nefes Residence 2 nerede?

Proje İstanbul Avrupa yakası Beylikdüzü'nde inşa ediliyor.


Pusula İnşaat Nefes Residence ulaşım:


Telefon: (0212) 854 11 00

Web: http://www.nefesresidence.com/

Çiğdem...