24 / 02 / 2024

şahinbey yatırımları 2014

şahinbey yatırımları 2014

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu 92 milyon TL olan 2009 bütçesini 7 kat artırarak, 637 milyon TL 'ye çıkardıklarını belirterek, "Bütçemizin yüzde 80'ini yatırım bütçesi olarak kullandık" dedi.

Gayrimenkul yatırımları arttı mı?

Cumhuriyet Gazetesi köşe yazarı Orhan Bursalı, bugünkü köşesinde gayrimenkul alımlarının payının 2014’ten itibaren 4 milyar dolara çıktığını belirtti ve gayrimenkul yatırımlarını kaleme aldı. 

Özel sektör inşaat yatırımları arttı!

Özel sektör inşaat yatırımları 2014 yılında yüzde 9.4 artış gösterirken sektör, 2015 yılında da büyümeye devam ediyor.

Özel sektör inşaat yatırımları büyümeye devam ediyor!

Özel sektör inşaat yatırımları 2014 yılında yüzde 9.4 artış gösterirken sektör, 2015 yılında da büyümeye devam ediyor.

Türkiye rüzgar yatırımlarında Avrupa'da 5'inci oldu!

Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliğinden, 2014 yılında rüzgar enerjisi yatırımlarında Türkiye 'nin, Avrupa 'da beşinci, dünyada onuncu sırada yer aldığı bildirildi.

Temiz enerji yatırımları arttı!

Yenilenebilir enerji yatırımları 2014’te yüzde 16 oranında artış göstererek 310 milyar dolara yükseldi. Yatırımlarını tetikleyen en önemli unsur ABD ve Çin’deki güneş enerjisi yatırımları oldu

Netsel Turizm Yatırımları değerleme raporu!

Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., Netsel Turizm Yatırımları A.Ş 2014 Yıl Sonu değerleme raporunu Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi. Açıklama ve değerleme raporu şöyle...

İZSU 2015'teki yatırımları için 593 milyon lira kaynak ayırdı!

2014 yılı boyunca kente 267 milyon liralık yatırım yapan İzmir Büyükşehir Belediyesi İZSU Genel Müdürlüğü, 2015 bütçesinden de yatırımlar için 593 milyon lira kaynak ayırdı.

Deloitte yabancı yatırımları yüzde 54 arttı!

Deloitte yabancı yatırımları yüzde 54 arttı. DELOITTE Türkiye’ nin raporuna göre, iki seçime ve gelişmekte olan piyasalardaki likidite baskısına rağmen 2014 yılında yatırımcılar, Türkiye’den vazgeçmediler.

Doğu'da gayrimenkul yatırımları artacak!

İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, konutta 2014'te ertelenen talebin yeni yılda sektörde büyümeye etki edeceği düşüncesinde. Tanes gelecek dönemde ise yatırımların Doğu'ya kayacağını söyledi.

2014'te hangi yatırımlar gerçekleşti?

2014 yılının ikinci üç aylık dönemi, 30 Mart yerel seçimlerinde çıkan sonuçlarının da etkisiyle Türkiye ekonomisinde yeni bir istikrar dönemini başlattı. 2014'te Türkiye'de yatırımlar arttı...

Agena Endüstriyel Yatırımlar İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi kuruldu!

Agena Endüstriyel Yatırımlar İnşaat İthalat İhracat Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, Murat Şencan tarafından 20 bin TL'lik sermaye ile 16 Aralık 2014 tarihinde kuruldu.

Güç Birliği Güneş Enerjisi Yatırımları Elektrik Üretim Anonim Şirketi kuruldu!

Güç Birliği Güneş Enerjisi Yatırımları Elektrik Üretim Anonim Şirketi, Arif Künar, Selami Horzum tarafından 80 bin TL'lik sermaye ile 12 Aralık 2014 tarihinde Maslak'ta kuruldu.

Neotur Turistik Yatırımlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Karaköy Şubesi açıldı!

Neotur Turistik Yatırımlar Sanayi Ticaret Limited Şirketi İstanbul Karaköy Şubesi, Tanju Sevim, Ali Bükülmez tarafından 150 bin TL'lik sermaye ile 9 Aralık 2014 tarihinde kuruldu.

şahinbey yatırımları 2014 Haberi

şahinbey yatırımları 2014


Şahinbey Belediyesi Ocak ayı Olağan Meclis Toplantısı birinci oturumu Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu başkanlığında Meclis Salonu'nda yapıldı. 


Gündem maddelerine geçmeden önce yapılan hizmet ve yatırımlar hakkında slayt eşliğinde bilgiler veren Başkan Tahmazoğlu, göreve geldiklerinde önceliklerini belirlediklerini belirterek, "92 milyon TL olan 2009 bütçesini 7 kat arttırarak, 637 milyon TL'ye çıkardık. Bütçemizin yüzde 80'ini yatırım bütçesi olarak kullandık" dedi. 


HER ALANDA VATANDAŞIMIZA HİZMET ETTİK 

Göreve geldiklerinde insan merkezli hizmet odaklı bir çalışmayı önemsediklerini ifade eden Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, "Kentsel dönüşüm, konut yapımı, çarpık yapılaşma ile mücadele, park ve yeşil alan ve sosyal projeler olarak önceliklerimizi belirledik. Şuanda 5 bölgede kentsel dönüşüm yapıyoruz. Bugüne kadar yüzde 97'lik kısmını vatandaşlarımızla anlaşarak 2 bin 610 evin yıkımını yaptık. Kamulaştırma için 286 milyon TL...