19 / 04 / 2024

şahinevler mavikent evleri

şahinevler mavikent evleri

TOKİ ve Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından inşa edilen Mavikent 5. Etap Konutları'nda kura çekilişi yarın gerçekleşecek. Kuraya 32 bin 117 kişi dahil edilecek.

Şahinbey Mavikent 5. Etap 1000 konut kura çekilişi sonuçları!

1000 konutlu olarak planlanan Şahinbey Mavikent 5. Etap Evleri için kura bugün çekiliyor. Şahinbey Mavikent 5. Etap 1000 konut kura çekilişi sonuçları açıklandıktan sonra burada yer alacak...

Gaziantep Mavikent Evleri kura çekimi!

Gaziantep Mavikent Evleri kura çekimi bugün yapılıyor. Dairelerin 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandığı proje TOKİ ve Gaziantep Şahinbey Belediyesi işbirliğinde hayata geçiriliyor.

TOKİ Gaziantep Mavikent Evleri kuraları!

Aylık taksitler 400 TL'den başlangıç gösterdiği projede toplam 1.000 adet ev kuralı satış yöntemi ile satışa sunuldu. TOKİ Gaziantep Mavikent Evleri kuraları Temmuz - Ağustos aylarında çekilecek.

Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ tarafından hayata geçirilen Gaziantep Mavikent Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 90 metrekareden başlangıç gösteriyor.Peki Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek?

Gaziantep Şahinbey Mavikent Evleri kura çekimi!

90 metrekarelik daire alanına sahip Gaziantep Şahinbey Mavikent Evleri 'nde Toplam 1.000 adet konut kuralı satış yöntemi ile satışa sunuluyor. Gaziantep Şahinbey Mavikent Evleri kura çekimi...

Gaziantep Mavikent Toki satılık daire!

1.000 adet daireden meydana gelen Gaziantep Mavikent Toki Evleri 'nde satış süreci başladı. Gaziantep Mavikent Toki satılık daire fiyatları haberimizin içinde yer alıyor.

Mavikent Gaziantep başvuruları ne zaman?

Alt gelir grubuna özel olarak satışa sunulan Gaziantep Mavikent Evleri kura tarihi henüz netleşmedi. Projede aylık 400 TL'den başlangıç gösteriyor. Peki Mavikent Gaziantep başvuruları ne zaman?

Akınca Deresi taştı, sera ve evleri su bastı!

AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, Mavikent beldesindeki Akınca Deresi'nin taşması sonucu Orta Mahalle'de bazı sera ve evleri su bastı. Yazır köyünde de yollarda hasar oluştu.

Mavikent kura sonuçları! TOKİ!

Mavikent kura sonuçları ile ilgili detaylar haberimizin içinde yer alıyor, TOKİ Mavikent Şahinbey Evleri başvuruları 12 Ağustos 2013 ve 27 Eylül 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilmişti

Gaziantep Şahinbey TOKİ Mavikent Evleri kura çekilişi!

Gaziantep Şahinbey TOKİ Mavikent Evleri kura çekilişi yarın saat 09:00 'da Gaziantep Karataş Spor Salonunda gerçekleştirilecek, Gaziantep Şahinbey TOKİ Mavikent projesinden 12 bin lira peşinatla konut sahibi olunabiliyor...

Şahinbey TOKİ Mavikent Evleri kura çekilişi!

Şahinbey TOKİ Mavikent Evleri kura çekilişi yarın saat 09:00'da Gaziantep Karataş Spor Salonunda gerçekleştirilecek, TOKİ Mavikent projesinde başvurular 12 Ağustos 2013 ve 27 Eylül 2013 tarihleri arasında yapıldı.

Mavikent TOKİ Evleri Gaziantep! 60 bin TL'den başlayan fiyatlarla!

Mavikent TOKİ Evleri Gaziantep Evlerinde 12 bin TL peşinat veriliyor, geriye kalan tutar ise ayda 400 TL taksitle ödenebiliyor. Toki Mavikent projesinin başvuruları için son gün 27 Eylül olarak belirlendi.

Toki Gaziantep Mavikent Evleri'nde 60 bin TL'ye 2+1!

Toki Gaziantep Mavikent Evleri'nde yer alan konutlar 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Toki Gaziantep Mavikent Evleri projesi kapsamında fiyatlar ise 60 bin TL olarak belirlendi

şahinevler mavikent evleri Haberi

şahinevler mavikent evleri

Gaziantep Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nun özellikle dar gelirli ailelerin ev sahibi olabilmesi için başlattığı proje kapsamında Mavikent 1.2.3. ve 4. etapta binlerce aile ev sahibi olurken, 1000 ailenin daha Mavikent 5. Etap'ta ev sahibi olabilme hayalleri gerçeğe dönüşüyor.

5. ETAP KURA ÇEKİLİŞİ 

Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli ailelerin ev sahibi olması için yaptırılan ve daha önceki 4 etaptan 3000 ailenin yararlandığı projenin 5. etap kura çekilişi 2 Nisan 2017 tarihinde Karataş Şahinbey Spor Salonu'nda sabah saat 09.00'da gerçekleşecek. 32 bin 117 kişinin kuraya dâhil edileceği çekiliş noter huzurunda gerçekleşecek ve kurada bin asil ve bin yedek isim belirlenecek. 


KONUT YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ 

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, 32 bin 117 kişinin başvurduğu Mavikent Konutları 5. etapta kısa süre sonra inşaat çalışmalarının başlayacağını...