28 / 05 / 2024

Samsun Çay Mahallesi TOKİ başvuru tarihi

Samsun Çay Mahallesi TOKİ başvuru tarihi

TOKİ Samsun Çay Mahallesi Evleri başvuruları T.C Halk Bankası A.Ş tarafından kabul edilecek. Dairelerin 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandığı projede aylık taksitler 592,94 TL'den başlıyor.

Samsun Çay Mahallesi TOKİ satışları ne zaman?

Daire fiyatlarının 103 bin 480'den başlangıç gösterdiği Samsun Çay Mahallesi TOKİ Evleri'nde 18 adet konut satışa sunuluyor. Peki Samsun Çay Mahallesi TOKİ satışları ne zaman?

Mersin Akdeniz'de kentsel dönüşüm müjdesi: Çay Mahallesi’ndeki 330 konutluk yeni proje onaylandı!

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, Mersin Akdeniz için yeni bir kentsel dönüşüm müjdesini verdi. İşte Gültak'ın o açıklaması...

Şile Çayırbaşı Mahallesi 1/5000 ölçekli plan tadilatı askıya çıkarıldı!

Şile ilçesi, Çayırbaşı (Meşrutiyet) Mahallesi, 230 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli 4 Nisan 2023 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıkarıldı.

Şile Çayırbaşı Mahallesi 1/5000 ölçekli imar planı tadilatı askıya çıkarıldı!

Şile ilçesi, Çayırbaşı Mahallesi, 643 parsele ilişkin 1/5000 ölçekli 28.09.2022 tasdik tarihli plan tadilatı askıya çıkarıldı.

Samsun'un o ilçesinde 30'u ev, toplam 38 gayrimenkul 24 taksitle satılıyor!

Samsun ili Çarşamba Belediye Başkanlığı, Samsun ili, Çarşamba ilçesi, Orta Mahalle, Çay Mahallesi, Yamanlı, Eğrikumi Güneşli, Ustacalı, Tatarlı ve Aşağı Musalla mahallelerinde yer alan 30 ev, 7 tarla ve 1 arsayı satıyor. İşte fiyatlar ve taksit seçenecekleri...

İlkadım Belediyesi Samsun'da 18 ay taksitle arsa satıyor! Yüzde 25 peşinatla herkes alabilir!

Samsun İli İlkadım Belediye Başkanlığı, Samsun İlkadım'da 18 ay taksitle arsa satıyor. Söz konusu ihale 11 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilecek.

Mersin Akdeniz kentsel dönüşüm projesi yıl sonuna kadar teslim edilecek!

Mersin'de gerçekleştirilen toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Akdeniz ilçesi Çay Mahallesi'nde kentsel dönüşüm projesinin yıl sonuna kadar vatandaşlara teslim etmeyi planladıklarını dile getirdi.

TOKİ Çorum Kuruçay orta gelir başvuruları başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Çorum Kuruçay Mahallesi projesi için başvurular başladı.

Samsun Yeni Sanayi Sitesi'nde hak sahiplerine uygun koşullarda dükkan alma fırsatı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ), Samsun Toybelen Mahallesi'nde yapılacak yeni sanayi sitesinde dükkan sahibi olmak isteyen esnafa fiyat ve peşinat indirimi ile vadede uzatma yaptığı bildirildi.

TOKİ Mersin Çay Mahallesi'nde toplu konut inşa ediyor!

Mersin'in Akdeniz ilçesine bağlı, Çay Mahallesi'nde kentsel dönüşüm çalışmaları başlıyor. Bu çalışmalar kapsamında TOKİ mahallede toplu konut inşa edecek. 

Avrasya GYO Samsun Çarşamba Kirazlıkçay okul binası 2020 yıl sonu değerleme raporu!

Avrasya GYO Samsun İli, Çarşamba İlçesi, Kirazlıkçay Mah. 1151 ada 1 Parsel numarasında yer alan okul binasına ait değerleme raporunu yayınladı .

Osmaniye'deki beton santralinin çevresel etkileri mecliste!

Osmaniye ili Merkez Karaçay Mahallesi'nde bulunan beton santralinin çevresel etkileri meclis gündemine taşındı. CHP'li Budak, konuyla ilgili soru önergesi hazırladı...

Samsun Terme Çayı'na yeni köprü inşa ediliyor!

Samsun Terme Belediyesi tarafından Terme Çayı üzerine 7 milyon TL'ye mal olması planlanan yeni köprünün inşaatına başlandı.

TOKİ Çorum Kuruçay 743 konut ihalesi yarın!

Çorum İli, Merkez İlçesi, Kuruçay Mahallesi 743 Adet Konut , 1 Adet Ticaret Merkezi, 1Adet Cami ve 1 Adet Büfe İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi (E-İhale) ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

Samsun Çay Mahallesi TOKİ başvuru tarihi Haberi

Samsun Çay Mahallesi TOKİ başvuru tarihi

TOKİ Samsun Çay Mahallesi'nde yüzde 10 peşin ödemelerde 96 ay, yüzde 15 peşin ödemelerde 108 ay, yüzde 25 peşin ödemelerde ise 120 ay vade imkanı sağlanıyor. 


TOKİ Samsun Çay Mahallesi Evleri başvuruları 2 Kasım ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek. Projede 9 bin 487 TL peşinatla konut sahibi olabilmek mümkün. 


Fiyatların 94 bin 871 TL ile 167 bin 808 TL arasında değişiklik gösterdiği Samsun Çay Mahallesi TOKİ Konutları 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Projede 592,94 TL taksitle ödeme yapılabiliyor. 


Toplamda 67 tane dairenin açık satış yöntemiyle satışa çıkarıldığı TOKİ Samsun Çay Mahallesi Evleri başvuruları T.C Halk Bankası A.Ş'nin tüm şubeleri aracılığıyla yürütülüyor. 


Satış duyurusu için