24 / 02 / 2024

seyrantepe toki talu mimarlık

seyrantepe toki talu mimarlık

TOPLU Konut İdaresi, (TOKİ) Galatasaray'ın kullanımına sunulmak üzere Seyrantepe'de yapılacak spor kompleksinin ihalesinde en iyi teklifi Eren Talu-Alke İnşaat'a onay verdi.

TOKİ Seyrantepe Projesi’nde 165 konutun hak sahipleri belirlendi!

TOKİ tarafından İstanbul’un Kağıthane İlçesi Seyrantepe Mahallesi’nde Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında hayata geçirilen 165 konutun hak sahipleri belirlendi.

Şanlıurfa Seyrantepe TOKİ sakinlerinden tepki!

ŞANLIURFA’da, Seyrantepe Mahallesinde yaptırılan TOKİ konutlarında oturan vatandaşlar, aidat ödemelerine rağmen yeterli hizmetin verilmemesi nedeniyle site yönetimine tepki gösterdi.

TOKİ Seyrantepe'nin çehresini değiştirecek!

Karaköprü Belediyesi, her geçen gün büyüyen Seyrantepe (Maşuk- TOKİ) mahallesinde vatandaşların birçok ihtiyacını karşılayacak meydan ve yaşam alanı projesi için kolları sıvadı.

TOKİ Seyrantepe 600 yataklı hastane ihalesi bugün!

TOKİ İstanbul ili Seyrantepe ilçesi 600 tataklı Devlet Hastanesi ile altyapı ve çevre düzenlemesi ikmal inşaatı işi ihalesi açık ihale usulü ile bugün saat 15:00'te gerçekleşecek.

TOKİ Seyrantepe Mahallesi'nde 966 konutu teslim etti!

Şehitkamil Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ve anahtar teslimi yapılan Seyrantepe Konutları'nda ikinci baharlarını yaşayacak olan 65 yaşındaki Elif ile Mustafa Cento çifti, yeni yuvalarını büyük bir heyecanla gezdi.

Şehitkamil Belediyesi TOKİ için yetki verdi!

Şehitkamil Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısının birinci oturumu Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu başkanlığında yapıldı.Seyrantepe’de yapılan konutlara büyük ilgi olduğunu söyleyen Fadıloğlu, TOKi ile anlaşma yapmak için belediyeden yetki

TOKİ Seyrantepe Konutları teslim edildi!

Şehitkamil Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle Gaziantep Seyrantepe Mahallesi’nde yapımı tamamlanan bin 680 konuttan 966 tanesinin anahtar teslimi törenle yapıldı. Anahtarlarını alan ailelerin mutlulukları yüzlerine yansıdı.

Seyrantepe Konutları törenle teslim edildi!

Şehitkamil Belediyesi ve TOKI işbirliğiyle Seyrantepe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan bin 680 konuttan 966 tanesinin anahtar teslimi törenle yapıldı.

TOKİ Seyrantepe'de 966 konut teslim ediliyor!

Şehitkamil Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle Seyrantepe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan bin 680 konuttan 966 tanesinin anahtar teslimi yapılıyor.

TOKİ Şehitkamil Seyrantepe Konutları teslime hazır!

Şehitkamil Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle Seyrantepe Mahallesi’nde yapımı tamamlanan bin 680 konuttan 966 tanesinin anahtar teslimi yapılıyor.

Şehitkamil Seyrantepe TOKİ Konutları'nın anahtarları teslim ediliyor!

Şehitkamil Belediyesi ve TOKİ işbirliğiyle Seyrantepe Mahallesi'nde yapımı tamamlanan bin 680 konuttan 966 tanesinin anahtar teslimi yapılıyor. Anahtar teslim töreni 20 Ekim 2015 Salı günü saat 14.00'da gerçekleştirilecek.

Seyrantepe TOKİ’de 20 Ekim heyecanı!

Gaziantep Şehitkamil ilçesinde belediye ve TOKİ işbirliği ile yapımı tamamlanan Seyrantepe Mahallesi TOKİ konutlarındaki 966 dairenin anahtar teslimi 20 Ekim salı günü yapılacak. İşte ayrıntılar...

Şehitkamil TOKİ Seyrantepe Konutları 20 Ekim'de teslim edilecek!

Şehitkamil ilçesinde belediye ve TOKİ işbirliği ile yapımı tamamlanan Seyrantepe Mahallesi TOKİ konutlarının anahtar teslimi 20 Ekim Salı günü yapılacak

seyrantepe toki talu mimarlık Haberi

seyrantepe toki talu mimarlık

 


 
TOKİ'ye 234.5 milyon YTL ödemeyi ve projenin toplam gelirinin 777.7 milyon YTL olmasını teklif ederek ihaleyi kazanan Eren Talu-Alke, idareye toplam gelirden de yüzde 0 pay öngörmüşken, onay aşamasında TOKİ yönetiminin bastırmasıyla bu oran yüzde 7 olarak belirlendi.


111'LERLE BAŞLAMIŞTI: Eren Talu-Alke ortaklığı, bir önceki ihalede 111 milyon 111 bin 111 YTL'lik toplam geliri öngören teklif vermişti. İhalenin iptal edilmesinden sonra son ihaleye 777 milyon 777 bin 777 YTL'lik ana teklifle giren Eren Talu, "111'ler bana uğurlu gelmedi. O yüzden bu kez 777'leri seçtim" demişti.


YENİ ORTAK ALABİLİR: Galatasaray için "mali kurtuluş...