01 / 03 / 2024

Sinpaş Queen Bomonti projesi

Sinpaş Queen Bomonti projesi

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından hayata geçirilen Queen Bomonti projesinde metrekare birim fiyatı 11 bin TL'den başlıyor. Projede daire teslimlerinin ise 15 Ekim'de yapılması planlanıyor.

Sinpaş Queen Bomonti projesini Dubai'de görücüye çıkardı!

Dubai’deki Cityscape fuarında Queen projesini ilk kez tanıtan Sinpaş’ın Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, “Fuarın kuralları gereği satış yok, sadece rezervasyon alınıyor. Sıcak satışa dönmesini umduğumuz 45 milyon liralık görüşmemiz oldu” dedi

Sinpaş Queen Bomonti projesi!

Sinpaş Queen Bomonti projesi 15 dönümlük arazide yükselecek. Toplam 800 adet daireden oluşacak olan proje İstanbul Şişli Bomonti’de Anthill Residence ile Hilton Oteli arasında yükselecek.

Sinpaş Queen Bomonti'de ön satışlar başladı!

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Bomonti’de Anthill ile Hilton Oteli arasında başlayacakları Bomonti projesinin isminin Sinpaş Queen Bomonti olarak belirlediklerini söyledi..

Sinpaş GYO Queen Bomonti 2020 değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul ili, Şişli ilçesi, Cumhuriyet mahallesinde yer alan 994 ada 57 parselde bulunan Queen Bomonti projesine ait 39 adet bağımsız bölüm, 994 ada 54-55 ve 56 parsellere ait 3 adet arsaya ilişkin hazırlanan değerleme raporu yayınlandı.

Queen Bomonti'de anahtarlar teslim ediliyor!

Sinpaş GYO tarafından İstanbul Bomonti’de inşa edilen Queen Bomonti evlerinin anahtarları teslim ediliyor.

Queen Bomonti 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Şişli İlçesi Queen Bomonti ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş Queen Bomonti'de fiyatlar 434 bin TL'den başlıyor!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından hayata geçirilen Queen Bomonti projesinde metrekare birim fiyatı 11 bin TL'den başlıyor. Projede daire teslimlerinin ise 15 Ekim'de yapılması planlanıyor.

Bomonti Queen Central Park değerleme raporu 2019!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Bomonti Queen Central Park projesinin bulunduğu İstanbul ili, Şişli İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki 994 ada 57 parsel ile 994 Ada 54-55-56 parsellere ait değerleme raporu yayınlandı...

Queen Bomonti: Yatırımcı bu projenin peşinde!

Sinpaş, 45'inci kuruluş yıl dönümünü İstanbul'a hediye ettiği mücevher niteliğinde bir projeyle kutluyor. Yaşamın 2019 yılı içinde başlayacağı Queen Bomonti, kentin yaş aldıkça güzelleşen semti Bomonti'nin sıcak mahalle kültürünü lüks ve ihtişamla harmanlıyor...

Quenn Bomonti yaşam Haziran' da başlıyor!

Sinpaş, 45. kuruluş yıldönümünü Quenn Bomonti projesiyle kutluyor. Yaşamın 2019 yılı içinde başlayacağı Queen Bomonti, şehrin yaş aldıkça güzelleşen semti Bomonti'nin sıcak mahalle kültürünü lüks ve ihtişamla birleştiriyor.

Sinpaş GYO Bomonti projesi 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul ili Şişli İlçesinde yer alan Bomonti Projesine ilişkin hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş'tan öğretmenlere 30 bin TL'ye varan indirim!

Sinpaş, 24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenler ve 1. derece yakınlarına özel Finans Şehir, Altınoran, Marina Ankara, Queen Bomonti, Bursa Modern ve Ege Vadisi projelerinde 30 bin TL’ye varan indirimler sunuyor.

Sinpaş Queen Bomonti'te yüzde 5 peşinat 60 ay vade imkanı!

Bomonti’de çok özel bir projeyi hayata geçiren Sinpaş, Queen Bomonti ile şehrin içinde ama karmaşadan uzak, huzurlu ve kaliteli yaşamın konforunu sunuyor. 

Queen Central Park Rezidans fiyat bilgisi 2018!

Teslimleri bu yıl sonunda yapılacak olan  Bomonti Queen Central Park projesinde 4 bin 950 lira taksitle konut sahibi olunabiliyor..

Sinpaş Queen Bomonti ödeme planı 2018!

Sinpaş GYO imzası taşıyan  Bomonti Queen Central Park projesinde 4 bin 950 lira taksitle konut sahibi olunabiliyor..

Queen Bomonti Sinpaş taksitleri!

Queen Bomonti Sinpaş taksitleri 4 bin 950 TL'den başlıyor. Projede en düşük konut bedeli 653 bin TL'den başlıyor.

Sinpaş Queen Bomonti projesi Haberi

Sinpaş Queen Bomonti projesi

İstanbul'un Avrupa Yakası bölgesinde Şişli ilçesinin Bomonti bölgesinde inşa edilen Queen Bomonti projesi 684 konuttan meydana geliyor. Projede toplam 15 bin 335 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı imzası taşıyan Queen Bomonti projesinde daireler 1+0, 1+1, 2+1, 3.5+1 şeklinde dizayn edildi. Projede metrekare birim fiyatı ise 11 bin TL.

Teslimlerin 2019 yılının Ekim ayında gerçekleşmesi planlanan Queen Bomonti projesinde 684 konuttan meydana geliyor. Projede ev fiyatları ise 434 bin TL'den başlangıç gösteriyor. 

Şehrin kalbinde hayata geçirilen Sinpaş Queen Bomonti projesinde 0,99 faiz oranıyla 180 ay vade imkanı sunuluyor. 

Queen Bomonti iletişim
Tel: 444 1974
Web: