03 / 03 / 2024

Sinpaş Queen Bomonti

Sinpaş Queen Bomonti

Sinpaş, 45'inci kuruluş yıl dönümünü İstanbul'a hediye ettiği mücevher niteliğinde bir projeyle kutluyor. Yaşamın 2019 yılı içinde başlayacağı Queen Bomonti, kentin yaş aldıkça güzelleşen semti Bomonti'nin sıcak mahalle kültürünü lüks ve ihtişamla harmanlıyor...

Sinpaş, Queen Bomonti'yi tanıttı!

Sinpaş GYO, Cityscape Global 2015 fuarında, Queen Bomonti projesini ilk kez gösterdi. Rezidans projesi olan Queen Bomonti, Sinpaş'ın 210 metrekarelik standında, ziyaretçilerden büyük ilgi gördü.

Sinpaş Queen Bomonti projesini Dubai'de görücüye çıkardı!

Dubai’deki Cityscape fuarında Queen projesini ilk kez tanıtan Sinpaş’ın Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik, “Fuarın kuralları gereği satış yok, sadece rezervasyon alınıyor. Sıcak satışa dönmesini umduğumuz 45 milyon liralık görüşmemiz oldu” dedi

Şişli Queen Bomonti iletişim!

Şişli Queen Bomonti iletişim için 444 14 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Ön satış süreci devam eden proje Bomonti’de Anthill Residence ile Hilton Otel'in arasında hayata geçirilecek.

Queen Bomonti Sinpaş GYO projesi!

Queen Bomonti Sinpaş Yapı projesi toplamda 800 adet daireden oluşuyor. Tago Mimarlık imzası ile dizayn edilen proje İstanbul Avrupa Yakası Bomonti bölgesinde hayata geçiriliyor.

Sinpaş Queen Bomonti ne zaman satışa çıkacak?

İSTANBUL’da yüksek binalarıyla dikkat çeken Bomonti’ye yeni bir proje daha geliyor. Sinpaş GYO, yaklaşık 2 yıl önce ‘Time Residence’ adıyla duyurduğu ancak daha sonra değişikliğe gittiği yeni projenin satışına hazırlanıyor.

Sinpaş Queen Bomonti: Bomonti Time projesinin adı değişti!

Sinpaş GYO, İstanbul 'un rezidans bölgesi olarak öne çıkan Bomonti 'de 900 konutluk Sinpaş Queen Bomonti projesine Eylül ayında başlıyor.

Sinpaş Queen Bomonti'de ön satışlar başladı!

Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Bomonti’de Anthill ile Hilton Oteli arasında başlayacakları Bomonti projesinin isminin Sinpaş Queen Bomonti olarak belirlediklerini söyledi..

Sinpaş GYO'nun yeni rezidans projesi: Sinpaş Queen Bomonti

Sinpaş GYO, İstanbul Bomonti'de, Anthill ile Hilton Oteli arasında yeni bir rezidans projesine hazırlanıyor. Proje ile ilgili ayrıntıları Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer verdi.

Sinpaş 2015 Mart'ta özel sektörün satış şampiyonu oldu!

Sinpaş, 2015'in mart ayı itibarıyla gayrimenkul sektöründe, en fazla ciroya ulaşan özel sektör şirketi oldu.

Sinpaş GYO Queen Bomonti 2020 değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın İstanbul ili, Şişli ilçesi, Cumhuriyet mahallesinde yer alan 994 ada 57 parselde bulunan Queen Bomonti projesine ait 39 adet bağımsız bölüm, 994 ada 54-55 ve 56 parsellere ait 3 adet arsaya ilişkin hazırlanan değerleme raporu yayınlandı.

Queen Bomonti'de anahtarlar teslim ediliyor!

Sinpaş GYO tarafından İstanbul Bomonti’de inşa edilen Queen Bomonti evlerinin anahtarları teslim ediliyor.

Queen Bomonti 2019 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul İli Şişli İlçesi Queen Bomonti ile ilgili olarak hazırlatılan 2019 yıl sonu gayrimenkul değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş Queen Bomonti'de fiyatlar 434 bin TL'den başlıyor!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından hayata geçirilen Queen Bomonti projesinde metrekare birim fiyatı 11 bin TL'den başlıyor. Projede daire teslimlerinin ise 15 Ekim'de yapılması planlanıyor.

Bomonti Queen Central Park değerleme raporu 2019!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından Bomonti Queen Central Park projesinin bulunduğu İstanbul ili, Şişli İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi'ndeki 994 ada 57 parsel ile 994 Ada 54-55-56 parsellere ait değerleme raporu yayınlandı...

Queen Bomonti: Yatırımcı bu projenin peşinde!

Sinpaş, 45'inci kuruluş yıl dönümünü İstanbul'a hediye ettiği mücevher niteliğinde bir projeyle kutluyor. Yaşamın 2019 yılı içinde başlayacağı Queen Bomonti, kentin yaş aldıkça güzelleşen semti Bomonti'nin sıcak mahalle kültürünü lüks ve ihtişamla harmanlıyor...

Quenn Bomonti yaşam Haziran' da başlıyor!

Sinpaş, 45. kuruluş yıldönümünü Quenn Bomonti projesiyle kutluyor. Yaşamın 2019 yılı içinde başlayacağı Queen Bomonti, şehrin yaş aldıkça güzelleşen semti Bomonti'nin sıcak mahalle kültürünü lüks ve ihtişamla birleştiriyor.

Sinpaş GYO Bomonti projesi 2018 yıl sonu değerleme raporu!

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı İstanbul ili Şişli İlçesinde yer alan Bomonti Projesine ilişkin hazırlanan değerleme raporunu yayınladı...

Sinpaş'tan öğretmenlere 30 bin TL'ye varan indirim!

Sinpaş, 24-30 Kasım tarihleri arasında öğretmenler ve 1. derece yakınlarına özel Finans Şehir, Altınoran, Marina Ankara, Queen Bomonti, Bursa Modern ve Ege Vadisi projelerinde 30 bin TL’ye varan indirimler sunuyor.

Sinpaş Queen Bomonti'te yüzde 5 peşinat 60 ay vade imkanı!

Bomonti’de çok özel bir projeyi hayata geçiren Sinpaş, Queen Bomonti ile şehrin içinde ama karmaşadan uzak, huzurlu ve kaliteli yaşamın konforunu sunuyor. 

Queen Central Park Rezidans fiyat bilgisi 2018!

Teslimleri bu yıl sonunda yapılacak olan  Bomonti Queen Central Park projesinde 4 bin 950 lira taksitle konut sahibi olunabiliyor..

Sinpaş Queen Bomonti ödeme planı 2018!

Sinpaş GYO imzası taşıyan  Bomonti Queen Central Park projesinde 4 bin 950 lira taksitle konut sahibi olunabiliyor..

Queen Bomonti Sinpaş taksitleri!

Queen Bomonti Sinpaş taksitleri 4 bin 950 TL'den başlıyor. Projede en düşük konut bedeli 653 bin TL'den başlıyor.

Sinpaş Queen Bomonti Haberi

Sinpaş Queen Bomonti

Bomonti son 20 yılda İstanbul’un turizm odaklı semtlerinden biri haline geldi. Gün geçtikçe çoğalan iş merkezleri, rezidansları, beyaz yakalı yeni sakinleri, kültür etkinlikleri, eğlence dünyası ve sanat aktiviteleriyle bir yandan tarihi dokusunu korumayı başarırken bir yandan da modern bir mahalleye dönüştü.

Forbes’te yer alan habere göre;Bugün Bomonti İstanbul’un diğer gelişen semtlerinden farklı olarak günün her saati, her köşesinde hayatın canlılığını hissettiriyor; özgün yapılarıyla şık ve eklektik bir semtin karakteristik özelliklerini taşıyor. Farklılığın ahengiyle kendine has bir görünüme kavuşan ve her geçen gün daha da değerlenen Bomonti yeni projelerle elit kozmopolit bir yüze bürünüyor.

Bu projeler içinde en dikkat çekenlerin başında Queen Bomonti var. Bomonti’de yükselen 1.078 konutluk Queen Bomonti; gerçek İstanbul ruhunu lüks ve kaliteyle yaşamak isteyenlere kendi evlerinde beş yıldızlı...