03 / 03 / 2024

sinpaşın sevgililer günü kampanyası

sinpaşın sevgililer günü kampanyası

Sinpaş Yapı, İstanbul’un Anadolu yakasında geliştirdiği ve büyük ilgi gören iki projesinde 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel 10.000 TL indirim fırsatı sunuyor.

14 Şubat sevgililer gününe özel çılgın indirim! Bu yüzükleri görenin gözleri kamaşacak! Favori 10 Şubat fiyat listesi

Favori pırlanta 14 Şubat sevgililer gününe özel çılgın indirim kampanyası başlattı. Pırlanta yüzüklerde net yüzde 55 indirim başladı. Bu yüzükleri görenin gözleri kamaşacak! Favori 10 Şubat 2023 fiyat listesi.

Sevgililer Günü'ne özel dev fırsat! Sepette ek yüzde 10 indirim! Koçak 9 Şubat 2023 fiyat listesi

Koçak'ta altın ve pırlanta takılarda dev fırsat başladı. Sevgililer gününe özel kampanya başlatan Koçak'ta ek yüzde 10 indirim de sepette uygulanıyor. İşte Koçak 9 Şubat 2023 fiyat listesi.

14 Şubat sevgililer günü fırsatı başladı! Tüm takılarda yüzde 50'ye varan indirim! Altınsepeti 8 Şubat fiyat listesi

Altınsepeti'nde 14 Şubat sevgililer günü fırsatı başladı. Altın takıların hepsinde yüzde 50'ye varan büyük kampanya başladı. Peki altın takıların fiyatları ne kadar?

Bu Sevgililer Günü indirimi kaçmaz! Safir yüzük 2.813 TL’ye düştü! 6 Şubat 2023 Fiyat Listesi

Sevgililer Günü’nde sevgilisine değerli bir hediye almak isteyenler bu indirimi çok sevecek. Lal Pırlanta’da  alyanslar, tam tur yüzükler, su yolu bileklikler, tek taş kolyeler ve gerdanlıklarda yüzde 65 indirime girdi. Peki indirimde hangi pırlanta takı kaç TL?  İşte detaylar…

Altınbaş'tan çılgın Sevgililer Günü kampanyası! Fiyatlar tek tek düştü! 6 Şubat 2023 fiyat listesi...

Altınbaş'tan müjde gibi müjde! Sevgililer Günü'ne özel kampanya düzenledi. İşte ayrıntılar...

Gülaylar altında sevgililer günü kampanyası başladı! Hemen hediyenizi alın! 7 şubat 2023 Gülaylar fiyat listesi

Binlerce kişi sevgililer günü için hediye arayışına başladı. 14 Şubat'a sayılı günler kala kampanyalar ve indirimler yakından takip ediliyor. Gülaylar altında büyük kampanya başladı.  Hemen hediyenizi alın!

Sevgililer günü indirimi başladı! Yüzde 40 indirim! Küpeden yüzüğe ne ararsan var! Sirius 7 Şubat 2023 fiyat listesi

En önemli günlerden biri olan 14 Şubat sevgililer gününe sayılı günler kaldı. Sevdikleri için hediye arayanlar indirimleri takip ediyor. Sirius pırlantada sevgililer günü indirimi başladı.  Yüzde 40 indirim! Küpeden yüzüğe ne ararsan var!

Koçtaş’ta 14 Şubat Sevgililer Günü indirimleri başladı! Bunlar evinize ve sevginize iyi gelecek!

Koçtaş’ta 14 Şubat Sevgililer Günü indirimleri başladı. Birçok ev eşyası üründe yüzde 20-25 aralığına kadar indirimler başladı. İşte 4 Şubat 2023 fiyat listesi…

MediaMarkt'tan Sevgililer Günü'ne özel Samsung Galaxy S23 kampanyası! 3 Şubat 2023 fiyat listesi...

Türkiye'nin önde gelen tekno marketlerinden biri olan MediaMarkt'tan Sevgililer Günü kampanyası geldi. İşte ayrıntılar...

Carrefoursa Sevgililer Günü'ne özel yüzde 50'ye varan indirimlerini duyurdu! İşte 3 Şubat 2023 fiyat listesi

Carrefoursa sevgililer gününe özel yüzde 50'ye varan indirimlerini duyurdu. Peki Carrefoursa'da hangi ürünler indirime girdi? İşte 3 Şubat 2023 fiyat listesi...

Vodafone’dan çok konuşulacak bir duyuru geldi! Sevgililer Günü’ne özel hediye verecekler!

Sevgililer Günü yaklaşırken firmalardan çeşitli kampanya haberleri de gelmeye devam ediyor. Vodafone, internet sitesi üzerinden yaptığı yazılı açıklama ile abonelerine Sevgililer Günü’ne özel hediye uçak bileti kampanyası duyurusunda bulundu.

Vivo'dan sevgililer günü kampanyası! Vivo V25, V23, Y35 ve V21e'de kaçırılmayacak fırsat! 3 Şubat 2023 fiyat listesi...

Türkiye'nin önde gelen teknoloji markalarından biri olarak bilinen Vivo, sevgililer gününe özel kampanya düzenledi. Peki, fiyatlar ne kadar? Kampanya detayları neler? İşte 3 Şubat 2023 fiyat listesi...

Sevgililer günü kampanyası başladı! Tüm pırlanta takılarda büyük indirim! Yetkin Diamond 3 Şubat 2023 fiyat listesi

Sevgililer günü kampanyaları binlerce kişi tarafından araştırılıyor. Yetkin Diamond'ta tüm pırlanta takılarda yüzde 60 indirim kampanyası başladı. Yetkin Diamond 3 Şubat 2023 fiyat listesi.

sinpaşın sevgililer günü kampanyası Haberi

sinpaşın sevgililer günü kampanyası

İstanbul’da Anadolu yakasının gelişen bölgesi Sultanbeyli’deki Liva Turkuaz ve Sancaktepe’deki Köyceğiz projelerinden hayallerindeki eve kavuşmak isteyenler için hafta sonu boyunca indirim fırsatı devam edecek.


İlk etap teslimleri Eylül 2013 ve ikinci etap teslimleri Mart 2014 tarihlerinde gerçekleşen Liva Turkuaz projesinde yaşam başladı. Gelişen ve değerlenen bir lokasyonda hayallerinizdeki evi, huzurlu bir yaşamı ve geniş sosyal olanaklar ile sunan Liva Turkuaz’da, yeşil ve pembe renklerin hakim olduğu muhteşem bir peyzaj, farklı sosyal aktiviteler için hobi akademisi, çocuk oyun alanları, göletler ve spor tesisleri yer alıyor. Liva sakinleri, göl kıyısındaki keyifli yürüyüş parkurları ve rahat oturma alanlarının keyfine varırken, zengin spor tesislerinin de ayrıcalığını yaşayacak.


Köyceğiz projesi Güneyin sahil kasabalarındaki huzurlu hayatını İstanbul’a taşıyor.  Köy yaşamının doğallığı ile modern şehirli yaşamın tüm olanakları...