18 / 07 / 2024

TOKİ Gaziantep Mavikent projesi

TOKİ Gaziantep Mavikent projesi

Ödeme planı kapsamında projede 12 bin TL peşinat kabul edilen projede daireler 90 metrekare alana sahip. Peki TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları kura çekilişi ne zaman?

Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ tarafından hayata geçirilen Gaziantep Mavikent Evleri'nde dairelerin büyüklükleri 90 metrekareden başlangıç gösteriyor.Peki Gaziantep Mavikent kuraları ne zaman çekilecek?

TOKİ Gaziantep Mavikent kuraları!

Toplam 1.000 adet dairenin satışa çıkarıldığı Gaziantep Mavikent projesinde ödemelere göre 12 bin TL peşinat alınıyor. TOKİ Gaziantep Mavikent kuraları Temmuz - Ağustos aylarında çekilecek.

Toki Gaziantep Mavikent Evleri'nde 60 bin TL'ye 2+1!

Toki Gaziantep Mavikent Evleri'nde yer alan konutlar 2 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Toki Gaziantep Mavikent Evleri projesi kapsamında fiyatlar ise 60 bin TL olarak belirlendi

Gaziantep Mavikent 5. Etap'ta 1.151 konut sahibini buldu!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi imzası ile Mavikent 5. Etap kapsamında dar gelirli vatandaşlara yönelik inşa edilen 1.151 konut, kurayla sahiplerine teslim edildi...

TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları’na cami ve sosyal tesis!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından inşa edilen Mavikent Konutları’na cami ve sosyal tesis yapılıyor. Sosyal tesisin vatandaşların ihtiyaçlarına cevap vereceği belirtildi.

TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları'nda ödemeler 240 ayda tamam!

TOKİ tarafından Gaziantep'te 500 şehit ailesi için inşa edilecek TOKİ konutları, Şehit Aileleri Derneği ile Türkiye Gaziler Vakfı Gaziantep Şubesi üyelerini memnun etti. Ödemeler, 240 ay içerisinde tamamlayacak.

TOKİ Gaziantep Şahinbey 643 konut ihalesi 22 Kasım'da!

TOKİ Gaziantep İli Şahinbey İlçesi, Mavikent Mahallesi, 643 adet konut, 1 adet 4 dükkanlı taziye evi ve 1 adet cami inşaatları ile altyapı ve çevre düzenlemesi işi ihalesi 22 Kasım'da yapılacak.

TOKİ'den Gaziantep Mavikent'e 643 konutluk yeni proje!

Birçok vatandaşı ev sahibi yapan TOKİ, Gaziantep Şahinbey Mavikent Mahallesi'nde yeni bir projeye hazırlanıyor.

Gaziantep Mavikent 5.etapa başvuru sayısı 25 bini geçti!

Gaziantep'te merkez ilçe Şahinbey Belediyesi'nin dar gelirli aileler için yaptırdığı Mavikent 5'inci etap konutları için başvuru sayısı 25 bini aştı.

Gaziantep Mavikent 5. etapa yoğun ilgi!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından dar gelirli bin aile için yapılacak Mavikent 5. etap konutlarının başvurularına vatandaşların ilgisi büyük oldu.

Gaziantep Mavikent 5. etap konutlarının kayıtları başladı!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi tarafından inşa edilen Mavikent 5. etap konutlarının kayıtları başladı. Hayata geçirilen proje ile vatandaşların uygun taksitlerle ev sahibi olması amaçlanıyor.

Gaziantep Mavikent Konutları'nın 4. etabında temeller atıldı!

Gaziantep'te Şahinbey Belediyesi'nin dar gelirli vatandaşlar için yaptırdığı Mavikent Konutları'nın 4'üncü etabının temeli atıldı. Yeni etapta bin 203 konut bulunuyor

Gaziantep Mavikent Konutları'nda dar gelirli aileler ev sahibi oldu!

Gaziantep Şahinbey Belediyesi Mavikent Konutları'nın 4'üncü etabında bin dar gelirli aileyi ev sahibi yaptı. Asil ve yedek olarak toplam 2 bin ismin belirlendiği kura çekimlerine 30 bin 720 kişi başvurdu.

Gaziantep Mavikent kura sonuçları 2015!

Kura çekilişi kapsamında 2+1 dairelerin satışa sunulduğu Gaziantep Mavikent 4. Etap'ta 12 bin TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. İşte Gaziantep Mavikent kura sonuçları 2015 detayları...

Gaziantep Mavikent 4.Etap kura çekiliş sonucu açıklandı!

Toplam 1.000 adet konutun satışa sunulduğu Gaziantep Mavikent 4.Etap kura çekiliş sonucu açıklandı. Proje kapsamında 400 TL'lik aylık taksitler ile daire sahibi olunabiliyor.

Gaziantep Mavikent kura çekilişi sonuçları!

Gaziantep Mavikent kura çekilişi sonuçları henüz yayınlanmadı. Dün saat 09.00 itibariyle başlayan kura çekimi kapsamında 1.000 adet konut için hak sahipleri belirlendi.

TOKİ Gaziantep Mavikent projesi Haberi

TOKİ Gaziantep Mavikent projesi

Son başvuru tarihinin 30 Haziran 2015 olarak belirlendiği projede toplam 1.000 adet ev kuralı satış yöntemi ile satışa sunuldu.


TOKİ Gaziantep Mavikent başvuru şartları; aylık gelirinin 2 bin TL'den fazla olmaması,  Gaziantep Şahinbey'de ikamet etmesi, tapu araç kaydının olmaması gerekiyor. 


Başvuru ücreti alınmayan projede dairelerin büyüklükleri 90 metrekareden başlangıç gösteriyor. Projede aylık taksitler 400 TL'den başlangıç gösteriyor. 


Ödeme seçenekleri kapsamında projede 12 bin TL peşinatla daire sahibi olunabiliyor. Projedeki dairelerin seçenekleri 2 oda 1 salon olarak tasarlandı.


TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları kura çekilişi ne zaman?

TOKİ Gaziantep Mavikent Konutları kura çekilişi 2015 Temmuz - Ağustos aylarında çekilmesi...