01 / 03 / 2024

TOKİ İstanbul Kayaşehir konut başvuru şartları ve fiyat listesi

TOKİ İstanbul Kayaşehir konut başvuru şartları ve fiyat listesi

TOKİ'nin İstanbul Kayaşehir'de alt gelirlilerin de içinde bulunduğu gruba yönelik 1500 adet konut yapılacak. TOKİ başvuru şartlarını www.toki.gov.tr internet adresinden ilan etti.

Ebruli Kayaşehir'de 60 ay vade 1.20 faiz fırsatıyla!

Emlak Konut güvencesi ve Ebruli İnşaat tecrübesiyle İstanbul Kayaşehir'de hayata geçirilen Ebruli Kayaşehir projesinde, bankasız, kefilsiz, senetsiz 60 ay 1.20 vade fırsatıyla satışlar devam ediyor.

Ebruli Kayaşehir satışa çıktı! Yeni proje!

Emlak Konut güvencesi ve Ebruli İnşaat tecrübesiyle İstanbul Kayaşehir'de hayata geçirilen Ebruli Kayaşehir satışa çıktı. İşte Ebruli Kayaşehir projesi ile ilgili detaylar...

Alt gelir grubunun tamamı ev sahibi olacak!

(TOKİ) İstanbul Kayaşehir'de inşa edilecek konutların kura çekimi töreninde konuşan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, ''Alt gelir grubu vatandaşlarımızın tamamı ev sahibi olacak'' dedi.

TOKİ İstanbul Kayaşehir 2019 projesi 26 soruda tüm detaylarıyla!

TOKİ Kayaşehir 2019 projesi nerede? TOKİ Kayaşehir 2019 projesinde kaç daire var? TOKİ Kayaşehir 2019 fiyatları ne kadar? TOKİ Kayaşehir 2019 başvuruları ne zaman bitecek? TOKİ Kayaşehir 2019 kura çekilişi ne zaman? İşte TOKİ İstanbul Kayaşehir 2019 projesi 26 soruda tüm detaylarıyla...

TOKİ İstanbul Kayaşehir 2019 projesi tüm detaylar!

TOKİ İstanbul Kayaşehir 2019 projesi tüm detaylar haberimizde yer alıyor. Projede yer alan konut tipleri 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon olarak tasarlandı.

Kayaşehir Millet Bahçesi'nin ihalesi yapıldı!

TOKİ, İstanbul'da yaklaşık bir milyon metrekarelik alanda 4 etap halinde inşa edilecek Kayaşehir Millet Bahçesi'nin, 2,3 ve 4'üncü etaplarının ihalesi gerçekleştirildi.

Kayaşehir, Millet Bahçesi ile daha çok yeşil!

TOKİ Başkanı M. Ergün Turan, Kayaşehir Millet Bahçesi'nin İstanbul'a yeni bir soluk getireceğini belirterek projeyle şehre yeni bir kentsel alan kazandırılacağını söyledi...

TOKİ Kayaşehir kuraları çekildi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ), İstanbul Kayaşehir'de hayata geçirdiği 140 adet konutun kura çekilişi gerçekleşti. İşte TOKİ Kayaşehir 140 konut kura sonuçları...

TOKİ Kayaşehir 140 konut kura çekilişi bugün!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ), İstanbul Kayaşehir'de hayata geçirdiği 140 adet konutun kura çekilişi bugün yapılacak.

TOKİ Kayaşehir 140 konut kura çekilişi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın (TOKİ), İstanbul Kayaşehir'de hayata geçirdiği 140 adet konutun kura çekilişi yarın gerçekleşecek. Proje kapsamındaki konutlar yüzde 12 peşin, 180 ay vade ile satıldı.

TOKİ Kayaşehir 140 konut kura çekilişi 3 gün sonra!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Kayaşehir'de 140 adet konutu kura ile satışa çıkaracak. TOKİ Kayaşehir 140 konut kura çekilişi 3 gün sonra yapılacak. 

Kayaşehir 140 Konut kura sonuçları 23.07.2018!

5819 Sayılı Kanun ile Konut Alma Hakkı Bekleyenler için İstanbul Kayaşehir 140 adet konut satışı yapılacak. Kura çekimi 23 Temmuz'da gerçekleşecek, kura sonuçları açıklandıktan sonra burada yer alacak..

Kayaşehir 140 Konut kura çekilişi 2018!

İstanbul Kayaşehir 140 adet konut satışı, 5819 Sayılı Kanun ile Konut Alma Hakkı Bekleyenler için kura çekimi yapılacak...

TOKİ İstanbul Kayaşehir konut başvuru şartları ve fiyat listesi Haberi

TOKİ İstanbul Kayaşehir konut başvuru şartları ve fiyat listesi

Ev sahini olmak isteyen tüm alt yada üst gelir gurubuna yönelik başlatılan TOKİ konut edindirme projesi dün resmen www.toki.gov.tr adresinden ilan edildi. Özellikle alt gelir gurubu sevindirecek olan bu TOKİ konut edindirme projesi ile cüzi miktarta taksitlerle ev sahibi olmak mümkün.


TOKİ İstanbul Kayaşehir'de alt ve orta gelir grubuna yönelik bin beşyüz konutu satışa çıkarıyor. Başvurular 23 Mart'ta baslayacak. Ev hayalleri kuranlar, en düşük 539 en yuksek 777 lira ödeyerek ev sahibi olacak.


30 soruda TOKİ Kayaşehir'in yeni kampanyası 2015!İstanbul Kayaşehir 18. Bölge 1. Ve 2. Etap ile 19. Bölge Toplu Konut Uygulamaları kapsamında inşa ettirilen 1.100 adet konut, 23 Mart – 30 Nisan 2015 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş'nin İstanbul İli'ndeki tüm Şubeleri aracılığı ile Kuralı Satış yöntemi...