25 / 05 / 2024

toki moral hastanesi

toki moral hastanesi

Balıkesir'de inşa edilecek 850 yataklı hastane gün ışığından maksimum yararlanacak. Bina hasta psikolojisi odaklı yapılacak. Hastanenin en önemli özelliklerinden biri tüm detayların hastaların moralini yüksek tutacak şekilde planlanması.

TOKİ'den Samsun'a 150 yataklı devlet hastanesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Samsun'un Vezirköprü ilçesinde 150 yataklı devlet hastanesi ve 20 ünitelik ağız ve diş sağlığı merkezi inşa edecek.

TOKİ Muğla Devlet Hastanesi J Blok ihalesi yarın!

Muğla 475 Yataklı Devlet Hastanesi J Blok Tamamlama İnşaatı İşi ihalesi yarın saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Muğla Devlet Hastanesi J Blok ihalesi 5 Ekim'de!

TOKİ'nin Muğla 475 Yataklı Devlet Hastanesi J Blok Tamamlama İnşaatı İşi ihalesi 5 Ekim 2017 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

TOKİ Pınarhisar 30 yataklı devlet hastanesi ihalesi bugün!

TOKİ'nin Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi'nde inşa edeceği 30 Yataklı Devlet Hastanesi ihalesi bugün yapılacak.

TOKİ Manisa Soma 300 yataklı devlet hastanesi yarın açılacak!

MANİSA’nın Soma İlçesi’nde yapımı Oraka Grup tarafından tamamlanan 300 yataklı devlet hastanesi hizmete başladı. TOKİ Manisa Soma 300 yataklı devlet hastanesi yarın açılacak.

TOKİ Pınarhisar 30 yataklı devlet hastanesi ihalesi 22 Mart'ta!

TOKİ'nin Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi'nde hayata geçireceği Pınarhisar 30 yataklı devlet hastanesi ihalesi 22 Mart'ta yapılacak.

TOKİ Kırklareli Pınarhisar 30 yataklı devlet hastanesi ihalesi bugün!

Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi 30 Yataklı Devlet Hastanesi İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleştirilecek.

TOKİ Kırklareli Pınarhisar 30 yataklı devlet hastanesi ihalesi yarın!

TOKİ'nin Kırklareli İli Pınarhisar İlçesi 30 Yataklı Devlet Hastanesi İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İkmal İşi ihalesi 1 Şubat'ta saat 14:30'da gerçekleşecek.

TOKİ Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ihalesi gerçekleşti!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Samsun ili 200 yataklı Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ikmal inşaatı işi yapım işi ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleşti.

TOKİ Samsun Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ihalesi yarın!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Samsun ili 200 yataklı Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ikmal inşaatı işi yapım işi ihalesi yarın gerçekleşecek.

TOKİ Sivas Gürün 25 Yataklı Devlet Hastanesi ihalesi bugün!c

TOKİ Sivas İli Gürün İlçesi 25 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaatı için ihaleye çıkıyor. TOKİ Sivas Gürün 25 Yataklı Devlet Hastanesi ihalesi bugün yapılacak. 

TOKİ Sivas Gürün 25 Yataklı Devlet Hastanesi ihalesi yarın!

TOKİ Sivas İli Gürün İlçesi 25 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaatı için ihaleye çıkıyor. TOKİ Sivas Gürün 25 Yataklı Devlet Hastanesi ihalesi yarın yapılacak.

TOKİ Sivas Gürün 25 Yataklı Devlet Hastanesi ihalesi 26 Ocak'ta!

TOKİ Sivas İli Gürün İlçesi 25 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaatı için ihaleye çıkıyor. . TOKİ Sivas Gürün 25 Yataklı Devlet Hastanesi İnşaat ihalesi 26 Ocak'ta yapılacak.

toki moral hastanesi Haberi

toki moral hastanesi

BAŞBAKANLIK Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Sağlık Bakanlığı işbirliğinde Türkiye'nin en büyük hastanelerinden birini 850 yatak kapasitesiyle Balıkesir'de inşa edecek. Hastanenin en önemli özelliklerinden biri tüm detayların hastaların moralini yüksek tutacak şekilde planlanması. Beş yıldızlı otel konforuııdaki renk ve ışıklandırmasına kadar tüm detaylar, hasta morali düşünülerek tasarlandı. Hastanenin ihalesi de gerçekleştirildi. İhalenin sonucu önümüzdeki günlerde açıklanacak.
TOKİ, 205'i Sağlık Bakanlığı ile yapılan protokol kapsamında olmak üzere toplam 209 hastane projesi gerçekleştirdi.
94 hastane için de iki kurum arasında anlaşıldı.
Hastanede çocukların bulunduğu birimlerin hem içi hem de dışı rengârenk olacak Acil servis ise kırmızıyla renklendirilecek....