25 / 07 / 2024

TOKİ Samsun Çay Mahallesi konut başvuruları

TOKİ Samsun Çay Mahallesi konut başvuruları

TOKİ Samsun Çay Mahallesi Evleri başvuruları T.C Halk Bankası A.Ş tarafından kabul edilecek. Dairelerin 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandığı projede aylık taksitler 592,94 TL'den başlıyor.

TOKİ Samsun Çay Mahallesi başvuruları ne zaman başlayacak?

TOKİ Samsun Çay Mahallesi'nde 9 bin 487 TL peşinatla ödeme yapılabiliyor. Projede 67 adet konut açık satış usulüyle satılıyor. Peki TOKİ Samsun Çay Mahallesi başvuruları ne zaman başlayacak?

Samsun Çay Mahallesi TOKİ için teslim dönemi sona eriyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Samsun Çay Mahallesi projesi için teslim dönemi bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ Samsun Çay mahallesinde teslimler başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın Samsun Çay Mahallesi projesinde yer alan 422 adet konut için teslim dönemi bugün itibariyle başlıyor.

TOKİ Samsun Tekkeköy Alt Gelir kura sonuçları kazananları!

180 ay ve 240 ay vade imkanı olunabilen TOKİ Samsun Tekkeköy Alt Gelir kura sonuçları kazananları bugün belli olacak.

Samsun Çay Mahallesi'ndeki dönüşüm ne durumda?

Samsun’daki ilk kentsel dönüşüm projesi olan Çay Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesi üstlenici firmanın iflas etmesinden sonra atanan kayyum ile inşaatta bir ilerleme olacağını ümit eden hak sahipleri yine hüsrana uğradı.

TOKİ Samsun Çay Mahallesi AGG başvuru tarihleri!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 422 konutluk Samsun Çay mahallesi Alt Gelir Grubu kapsamında yer alan 5 adet konut satışa çıkıyor.

Samsun Çay Mahallesi TOKİ başvuruları başlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 422 konutluk Samsun Çay Mahallesinde yer alan ve TOKİ stoğunda bulunan 16 adet konut satışa çıkıyor.

TOKİ Samsun Çay AGG başvurusu 2017!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 422 konutluk Samsun Çay mahallesi Alt Gelir Grubu projesindeki 5 adet konut açık satışa sunulacak. İşte, TOKİ Samsun Çay AGG başvurusu 2017...

TOKİ Samsun Çay Mahallesi 2017 başvuruları!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığınca 422 konutluk Samsun Çay Mahallesindeki 16 adet daire açık satışa sunulacak. Peki, TOKİ Samsun Çay Mahallesi 2017 başvuruları ne zaman?

TOKİ Samsun Ladik 2. Etap başvuru!

TOKİ Samsun Ladik 2.Etap başvuru işlemleri başladı ve devam ediyor. Projede 180 ay vadelendirme sağlanıyor.

Samsun Çay Mahallesi Konutları'nın inşaatı neden durdu?

Hedef Halk Gazetesi yazarı Yener Cabbar bugünkü yazısında Samsun Çay Mahallesi'ndeki TOKİ konutlarını ele aldı. İşte Yener Cabbar'ın o yazısı...

Erdoğan Tok, Samsun İlkadım'daki projelerini anlattı!

SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, "Bazı vatandaşlar projelerin sadece resimlerde kaldığını konuşuyor, ama İlkadım'da projeler son sürat yükseliyor" dedi.

Erdoğan Tok Samsun'daki inşaatları gezdi!

SAMSUN'un İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, belediye meclis üyeleriyle hizmet turu gerçekleştirdi. Tok, Derebahçe Sosyal Tesisleri inşaatı, Cami ve Külliye inşaatı ve İlkadım Kültür ve Medeniyet Yolu'nda incelemelerde bulunuldu.

TOKİ Samsun Merkez Gazi 2016 başvuruları!

TOKİ Samsun Merkez Gazi 2016 başvuruları bugün itibariyle başladı. Yüzde 20 peşinatta kalan bedel için 180 ay vade uygulanan projede 1 adet konut açık satışa çıkarılıyor.

TOKİ Samsun Çay Mahallesi konut başvuruları Haberi

TOKİ Samsun Çay Mahallesi konut başvuruları

TOKİ Samsun Çay Mahallesi'nde yüzde 10 peşin ödemelerde 96 ay, yüzde 15 peşin ödemelerde 108 ay, yüzde 25 peşin ödemelerde ise 120 ay vade imkanı sağlanıyor. 


TOKİ Samsun Çay Mahallesi Evleri başvuruları 2 Kasım ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında gerçekleşecek. Projede 9 bin 487 TL peşinatla konut sahibi olabilmek mümkün. 


Fiyatların 94 bin 871 TL ile 167 bin 808 TL arasında değişiklik gösterdiği Samsun Çay Mahallesi TOKİ Konutları 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı. Projede 592,94 TL taksitle ödeme yapılabiliyor. 


Toplamda 67 tane dairenin açık satış yöntemiyle satışa çıkarıldığı TOKİ Samsun Çay Mahallesi Evleri başvuruları T.C Halk Bankası A.Ş'nin tüm şubeleri aracılığıyla yürütülüyor. 


Satış duyurusu için