18 / 04 / 2024

toki yeni konut projeleri

toki yeni konut projeleri

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut edecek olan Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 18 ilde 8 bin 859 konut inşa edecek. İşte o projeler...

TOKİ'den o il için resmi açıklama geldi! Tam 6 bin 243 konut...

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Bolu projeleri ile ilgili bir son dakika açıklaması yaptı. İşte detaylar...

TOKİ'den 1.128 yeni konut müjdesi! Bu 3 ilde yaşayanlar dikkat!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 3 ilde 1.128 yeni konut inşa edecek. İşte hayata geçirilecek o projeler...

TOKİ'den 7 bin 129 yeni konut geliyor!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut hayata geçirmeyi hedefleyen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kasım ayı içerisinde 7 bin 129 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek. Projelere 6 bin 500 TL'nin altında maaş alan herkes başvuru yapabilecek.

TOKİ'den o illere 1.700 yeni konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileler için Türkiye'nin 81 ilinde yeni konut projeleri inşa edenÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Haziran ayı içerisinde 1.700 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek. Projelere maaşı 6 bin 500 TL'nin altında olan herkes başvurabilecek.

TOKİ'den o illere 1.512 yeni konut geliyor!

Türkiye'nin 81 ilinde yeni konutlar hayata geçiren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı yeni projeler için düğmeye bastı. İşte TOKİ konutlarının hayata geçirileceği o iller...

TOKİ’den 41 ile ucuz konut müjdesi!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) 25 yaşını dolduran tüm vatandaşlar için 41 şehirde konut başvurularının başladığını açıkladı. Peki TOKİ'den nasıl konut sahibi olunur? Konut başvurusu nasıl yapılır? İşte ayrıntılar...

TOKİ'den 3 bin 312 ucuz konut müjdesi!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı 3 bin 312 yeni konutun ihalesini gerçekleştiriyor.

TOKİ'den 910 yeni konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmayı sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta içerisinde 910 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

Dar ve orta gelirli ailelere müjde!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmayı sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta içerisinde 1.309 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 1.393 yeni konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu hafta içerisinde 1.393 konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den o illere ucuz konut müjdesi!

Dar ve orta gelirli aileler için yeni konutlar üretmeyi hedefleyen Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı bu ay içerisinde 4 bin 602 konutun ihalesini yapacak.

TOKİ'den 18 bin 69 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Mayıs ve Haziran ayları içerisinde 18 bin 69 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ'den 821 ucuz konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileleri konut sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kasım ayı içerisinde 821 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek.

TOKİ yeni konut projeleri ne zaman yapılacak? 

Uygun fiyata konut sahibi olmak isteyenler TOKİ'nin yeni projelerini araştırmaya başladı. TOKİ yeni konut projeleri ne zaman yapılacak? Başvuru şartları nelerdir? 

TOKİ'den o illere 1.700 yeni konut geliyor!

Dar ve orta gelirli aileler için Türkiye'nin 81 ilinde yeni konut projeleri inşa edenÇevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Haziran ayı içerisinde 1.700 yeni konutun ihalesini gerçekleştirecek. Projelere maaşı 6 bin 500 TL'nin altında olan herkes başvurabilecek.

TOKİ'den Manisa Yunusemre'ye 366 yeni konut müjdesi!

81 ilde yeni konutlar hayata geçiren Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Manisa'da 366 yeni konut inşa etmek için düğmeye bastı.

TOKİ Aydın Efeler'de 198 yeni konut inşa edecek!

Yatırımlarına hız kesmeden devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Aydın Efeler'de 198 yeni konut inşa edecek.

TOKİ Eskişehir'de 126 yeni konut inşa edecek!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Eskişehir İnönü ilçesinde 126 yeni konut ve 2 dükkanlı ticaret merkezi inşa edecek.

TOKİ'den Trabzon Şalpazarı'na 53 yeni konut!

Yeni konut yatırımları için düğmeye basan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Trabzon Şalpazarı'nda 53 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den Kocaeli Körfez'e 1010 yeni konut müjdesi!

Dar gelirli aileler için yeni konut projeleri hayata geçirecek olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kocaeli Körfez'de 1010 konut ve 24 dükkan inşa edecek.

TOKİ Iğdır'da 337 yeni konut ve ticaret merkezi inşa edecek!

Dar gelirliler için yeni konut projeleri hayata geçirmeyi sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Iğdır'da 337 konut ve 1 adet ticaret merkezi inşa edecek.

TOKİ Malatya Battalgazi'de 679 yeni konut inşa edecek!

Yeni konut yatırımları için düğmeye basan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Malatya Battalgazi'de 679 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den Nevşehir'e 135 yeni konut müjdesi!

2023 yılına kadar 1 milyon 200 bin yeni konut inşa etmeyi hedefleyen TOKİ, Nevşehir projesinin ihalesini 6 Temmuz tarihinde gerçekleştirecek.

TOKİ Erzurum Palandöken'de 50 yeni konut inşa edecek! 

Dar gelirli aileleri düşük peşinat bede taksitlerle ev sahibi yapan Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Erzurum Palandöken'de 50 yeni konut hayata geçirecek.

TOKİ Hatay Antakya'da 464 yeni konut inşa edecek!

Dar gelirli aileleri ev sahibi yapmaya devam eden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Antakya'da 464 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den Kocaeli Yarımca'ya 496 yeni konut!

Yeni konut yatırımlarını sürdüren Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, Kocaeli Yarımca'da 496 yeni konut inşa edecek.

TOKİ'den İzmit'e 1105 yeni konut ve 6 dükkan!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Kocaeli İzmit Cedit Mahallesi'nde 1105 yeni konut ve 6 adet dükkan inşa edecek.

toki yeni konut projeleri Haberi

toki yeni konut projeleri

Yeni konut üretim çalışmalarını son sürat sürdüren Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, 18 şehirdeki projeleri için start verdi.

Dar gelirlilerin ev sahibi olacağı TOKİ projeleriyle toplamda 8 bin 859 konut hayata geçirilecek. 

Peki TOKİ hangi illerde konut inşa edecek? TOKİ'nin konut yapacağı iller hangileri? İşte detaylar...

1. Ankara
TOKİ başkent Ankara Çubuk projesinin ihalesi 26 Temmuz tarihinde yapacak. Projede 503 yeni konut inşa edilecek.

2.Erzurum
-Erzurum Aziziye TOKİ projesinin ihalesi 22 Temmuz tarihinde gerçekleştirilecek. Projede 386 konut yer alacak.

3. Bolu
TOKİ Bolu projesi 27 Haziran'da ihaleye çıkıyor. Projede 206 yeni konut bulunacak.

4. Bursa
TOKİ Bursa Kestel projesinin ihalesi 1 Temmuz'da yapılacak. Söz konusu projeyle beraber Kestel'e 251 konut yapılacak.

5. Bayburt 
TOKİ Bayburt Merkez'de hayata...