16 / 06 / 2024

toki yüzde 20 indirim

toki yüzde 20 indirim

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın yüzde 2020 yılı için gerçekleştirdiği 20  indirim kampanyası bugün itibariyle sona eriyor.

TOKİ 2020 indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'nın borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik olarak gerçekleştirdiği indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasına 4 bin 539 kişi başvurdu!

TOKİ tarafından borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almak isteyen vatandaşlar için her yıl yapılan indirim kampanyasına 4 bin 539 kişi başvurdu...

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası rekora imza attı!

TOKİ'nin borcunu erken kapatmak isteyenlere yönelik yaptığı yüzde 20 indirim kampanyası rekor kırdı. TOKİ Başkanı Ergün Turan, kampanyaya 13 bin 905 vatandaşın başvurduğunu ve 817 milyon 303 bin lira yatırarak borçlarını sıfırladığını söyledi. 

TOKİ indirim kampanyası 24 Nisan 2018'de başlıyor!

TOKİ indirim kampanyası 24 Nisan 2018'de başlıyor. TOKİ bu kampanyayı borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için düzenleniyor. 

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasına 15 bin başvuru!

TOKİ Başkanı Turan, yarın sona erecek indirim kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşların başvurularını yapmaları gerektiğini ifade etti. Turan, kampanyaya 15 binin üzerinde başvuru olduğu belirtti.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası için yarın son gün!

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığının (TOKİ), borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik uyguladığı yüzde 20 indirim kampanyası yarın sona eriyor.

TOKİ'nin indirim kampanyasıyla kapatılan borç 817 milyon TL'yi aştı!

TOKİ’nin, borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve işyeri alıcılarına yönelik yüzde 20 indirim kampanyasına yoğun talep geldi.

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası için son 2 gün!

TOKİ'nin borcunu erken kapatmak isteyen konut alıcıları için başlattığı kampanya devam ediyor. TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası için son 2 gün kaldı.

TOKİ'deki borcunu tek seferde ödeyene Ziraat'ten yüzde 20 indirim!

Kredisini Ziraat Bankası'ndan çeken ve TOKİ’ye olan borcunu tek seferde ödemek isteyen konut ve iş yeri sahipleri, yüzde 20 indirim kazanıyor.

TOKİ yöresel mimariyle şehirleri 2023'e hazırlıyor!

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı, yöresel mimari ve mahalle kültürünü gözeten projelerle şehirleri 2023 Türkiye'sine hazırlıyor. TOKİ Başkanı Mehmet Ergün Turan, ''Kalite kavramını TOKİ olarak 2023 vizyonuna ulaşabilmemizin temel koşulu olarak kabul ediyoruz''dedi.

TOKİ indiriminden 33 bin kişi yararlandı!

TOKİ Başkanı Turan, peşin ödeme indiriminden 33 bin kişinin yararlandığım belirterek, "1,5 milyar liralık bedelin 750 milyonu kredi kullanılmadan ödendi" dedi.

TOKİ'nin indirim kampanyasına 33 bin 235 kişi başvurdu!

TOKİ'nin yüzde 20'lik indirim kampanyasına 33 bin 235 kişi katıldı. İndirimden faydalanmak için borcunu erken kapatanların yarısı banka kredisi kullanmadan, parayı yastık altından çıkardı.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasından 33 bin kişi yararlandı!

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyasından 33 bin kişi yararlandı. Turan, "Bu yıl düzenlediğimiz kampanyaya yapılan başvuru, bir önceki kampanyada yapılan başvurunun 3 katına yaklaştı. Kampanyamızdan 33 bin 234 kişi faydalandı" dedi.

TOKİ'nin indirim kampanyasına 16 bin kişi başvurdu!

TOKİ Başkanı Ergün Turan, kurumun borcunu ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için başlattığı yüzde 20 indirim kampanyasında son haftaya girildiğini belirterek, şu ana kadar 16 bin 496 kişinin başvuru yaptığını söyledi.

TOKİ'den yüzde 20 indirim fırsatı!

Kovid-19 salgınının hem bireylere hem de esnafa etkisinin azaltılması amacıyla devlet çeşitli başlıklar altında birçok destek sunuyor. Bu avantajlı fırsatlardan biri de TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası oldu.

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası ne zaman sona eriyor?

TOKİ'nin borcunu erken ödeyip tapusuna kavuşmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için daha önce düzenlenen yüzde 20 indirim kampanyası için başvuru süreci devam ediyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşların 28 Mayıs tarihine kadar kampanyaya başvurması gerekiyor.

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası için son gün 19 Kasım!

TOKİ indirim kampanyası 21 Ekim Çarşamba günü başladı. TOKİ'den ev sahibi olanlara borçlarını kapatmaları halinde yüzde 20 indirim yapılacak kampanyanın ne zaman sona ereceği araştırılıyor. İşte tüm merak edilenler...

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyasında bugün son gün!

TOKİ'nin borcunu ödeyip hemen tapusunu almak isteyen vatandaşlar için 6 Mayıs'ta başlattığı yüzde 20 indirim kampanyası başvuruları bugün sona eriyor...

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası yarın sona eriyor!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından borcunu ödeyip hemen tapusunu almak isteyen vatandaşlar için 6 Mayıs'ta başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası başvuruları yarın sona eriyor...

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası 2 gün sonra sona eriyor!

TOKİ tarafından borcunu ödeyip hemen tapusunu almak isteyen vatandaşlar için 6 Mayıs'ta başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası 19 Haziran'da sona eriyor...

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası 3 gün sonra sona eriyor!

TOKİ tarafından borcunu ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için başlatılan yüzde 20 indirim kampanyası 19 Haziran Cuma günü sona eriyor...

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyasına nasıl başvurulur?

TOKİ, bu yıl borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için yüzde 20 oranında indirim imkanı sağlıyor. Peki kampanyadan yararlanma şartları ne? İşte TOKİ indirim kampanyasına ilişkin detaylar...

TOKİ'den yüzde 20 indirim fırsatı! Başvurular yarın başlıyor!

TOKİ tarafından, borcunu peşin ödeyerek tapusunu hemen almak isteyenler için yüzde 20 oranında indirim yapılacak. Konut ve iş yeri alıcılarına yönelik bu yılki indirim kampanyasına başvurular yarın başlıyor.

TOKİ 2020 yüzde 20 indirim kampanyası başlıyor!

TOKİ borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyenler için 2020 kampanyasına başlıyor. Borcunu peşin ödeyip tapusunu hemen almayı isteyen konut ve iş yeri alıcıları için yüzde 20 oranında indirim sunulacak.

TOKİ'nin yüzde 20 indirim kampanyası rekora imza attı!

TOKİ'nin borcunu erken kapatmak isteyenlere yönelik yaptığı yüzde 20 indirim kampanyası rekor kırdı. TOKİ Başkanı Ergün Turan, kampanyaya 13 bin 905 vatandaşın başvurduğunu ve 817 milyon 303 bin lira yatırarak borçlarını sıfırladığını söyledi. 

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası yarın sona eriyor!

Başvuruların 24 Nisan tarihi itibariyle başladığı TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası yarın itibariyle sona eriyor.

TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası 2018!

TOKİ tarafından borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen vatandaşlara yönelik her yıl yüzde 20 indirim kampanyası düzenliyor. İşte, TOKİ yüzde 20 indirim kampanyası 2018 detayları... 

toki yüzde 20 indirim Haberi

toki yüzde 20 indirim

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) borcunu erken ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik her sene gerçekleştirilen indirim kampanyasının ikincisini 21 Ekim'de başlattı.

Dar ve orta gelirli aileleri ev sahibi yapan TOKİ, borcunu erken kapatmak isteyen konut ve iş yeri alıcılarına yönelik, geri ödemeleri süren gayrimenkuller için başlattığı indirim kampanyasının gelen yoğun talepler nedeniyle bu sene ikincisini düzenliyor.

TOKİ tarafından başlatılan yeni kampanya kapsamında borcunu peşin ödeyip tapusuna hemen sahip olmak isteyenler için yüzde 20 indirim imkanı sağlanıyor. Yüzde 20 indirim kampanyasından yararlanmak isteyenler bankaya başvuru yapabiliyor. Bütün borç bakiyesini kapatamayacak olanlar da TOKİ'nin indirim kampanyasından yararlanabiliyor.

Buna göre, borcun tamamını kapatamayacak olanlar borç bakiyesinin yüzde 25'inden az olmamak şartıyla, gerçekleştirdikleri peşin ödeme üzerinden yüzde 20 indirim...