17 / 06 / 2024

vakıfbank konut kredisi yapılandırma

vakıfbank konut kredisi yapılandırma

VakıfBank yüzde 0.99 faiz oranı ile konut kredisi yapılandırmaya devam ediyor. Peki VakıfBank’ın konut kredisi yapılandırma şartları neler?

Kamu bankaları konut kredisi yapılandırma yapıyor mu?

Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, HalkBank ve VakıfBank konut kredisi yapılandırma yapıyor mu?

Vakıfbank'tan ayda 1.414 TL taksitle konut kredisi!

Konut kredisi kullanarak ev sahibi olmak isteyenler, Vakıfbank Web SarıPanjur Konut Kredisi ile şubeye gitmeden ve kredi tahsis ücreti ödemeden web’e özel avantajlı konut kredisi faiz oranları ile konut kredisi kullanabiliyor.

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank 1 milyon TL taksit tablosu Mayıs 2024!

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank konut kredisi faizlerini resmi internet sitesi üzerinden açıkladı. İşte Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank 1 milyon TL taksit tablosu Mayıs 2024...

Vakıfbank'tan güncel konut kredisi kampanyası! Rakamlar sadece Vakıfbank'ta geçerli...

Son zamanlarda vatandaşlar ev sahibi olabilmek için birçok banka ve konut kredisi oranlarını araştırıyor. Buna göre, ev almak isteyen vatandaşları ilgilendiren konut kredisi kampanyası başladığı duyuruldu. Bu kampanya sadece Vakıfbank'ta geçerli ve bu kampanya ile düşük faiz ile ev kredisi almak müm

Kamu bankalarının konut kredisi faiz oranlarında son durum! Ziraat, Vakıf, Halkbank'ta 1.5 milyon TL'nin taksit tablosu!

Yeni bir konut almak isteyenler bankaların konut kredisi faiz oranları ile ilgili araştırmalar yaparken, kamu bankaları da faiz oranlarını peş peşe açıkladı. İşte Ziraat, Vakıf, Halkbank'ta 1.5 milyon TL'nin taksit tablosu...

Ev sahibi olmak isteyenlere fırsat! Vakıfbank'tan 950 bin TL konut kredisi kampanyası!

Vakıfbank konut kredisi maliyetlerinde değişiklik yapacağını duyurdu. Buna göre, banka 950 bin TL konut kredisi kampanyası başlattığını açıkladı.

Ziraat, Vakıfbank, Halkbank peş peşe açıkladı! 1,5 milyon TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri şaşırttı!

Yeni bir konut sahibi olmak isteyen vatandaşlar hem kamu bankalarının hem de özel bankaların konut kredisi faiz oranlarını araştırıyor. Peki kamu bankalarının konut kredisi faizlerinde son durum ne? İşte Ziraat, Vakıfbank, Halkbank'ın konut kredisi faiz oranları...

Vakıfbank'tan 3 ay ertelemeli 100 bin TL ihtiyaç kredisi!

Vakıfbank ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlara yönelik olarak yeni destek kredisini açıkladı. Bankaya acil paraya sıkışan ve nakit ihtiyacı olan vatandaşlar başvuruda bulunabilirler. 

Vakıfbank Gayrimenkul'den 100 metrekare 2+1 konut fırsatı!

Vakıfbank Gayrimenkul, yeni bir konut projesi ile ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara fırsatlar sunuyor. Firma, müşterilerine uygun fiyatlar ile modern ve konforlu yaşam alanları sunmak amacı ile harekete geçtiğini duyurdu.

Vakıfbank ve Ziraat Bankası'ndan 400.000 TL'ye varan taşıt kredisi imkanı!

Otomobil sahibi olmak isteyenler için Vakıfbank ve Ziraat Bankası, 400.000 TL'lik taşıt kredisi fırsatlarını açıkladı. Bu önemli finansman desteği, Türkiye'de yükselen araba fiyatları karşısında birçok vatandaş bu fırsattan yararlanabilecek.

Vakıfbank’tan konut kredisi müjdesi! 3 milyon TL'nin aylık taksitleri ne kadar?

Vakıfbank, 3 milyon lira konut kredisi alacakların ödeyeceği aylık taksiti açıkladı. Ev fiyatlarının yüksekliği nedeniyle konut sahibi olma hayali kuran vatandaşlar için kredi maliyetleri büyük bir öneme sahip. Peki, 3 milyon TL’nin aylık taksit ödemeleri ne kadar? İşte detaylar...

Vakıfbank’tan 2 milyon TL’lik konut kredisi fırsatı! Detaylar tek tek belli oldu!

Vakıfbank tarafından konut kredisi alanında önemli bir duyuru yapıldı. Banka, 2 milyon TL’ye kadar konut kredisi vereceğini açıklarken, bu kredinin maliyet tablosunu ve faiz oranlarını da yayımladı.

Kamu bankalarında konut kredisi faizleri arka arkaya değişti! İşte konut kredisi ödeme tablosu...

Son dönemlerde, Türkiye'de vatandaşların kredi taleplerinde gözle görülür bir artış yaşanıyor. Peki, Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarının güncel konut kredisi maliyetlerinde son durum ne? İşte detaylar... 

Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank peş peşe açıkladı: Bu rakamlara aman dikkat! Ev alacaklar şimdi göz atın! 

Ev alacaklar, banka banka konut kredisi hesaplamalarını araştırıyor. Peki 3 milyon TL'lik konut kredisinin aylık taksitleri ve geri ödemesi ne kadar? İşte Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank konut kredisi hesaplama 29 Ekim 2023...

İlk evini alacaklara 1.20 faizli konut kredisi ne zaman verilecek? Ziraat, Halkbank, Vakıfbank kredi başvuru şartları

İlk evini alacak kişilere 1.20 faizli konut kredisi sağlanacağı haberi gündeme bomba gibi düştü. Henüz şartları belli olmayan konut kredi kampanyasının kamu bankaları tarafından verilmesi bekleniyor. 

vakıfbank konut kredisi yapılandırma Haberi

vakıfbank konut kredisi yapılandırma

VakıfBank diğer kamu bankaları ile ortak şekilde Ağustos başından itibaren uygulamaya başladığı kampanya dahilinde 500.000 TL’ ye kadar krediler için 15 yıl vadeye kadar yüzde 0.99 faiz oranı ile kredi kullandırımı yapıyor. Banka kampanya haricinde ve 500.000 TL’nin üzerindeki talepler için ise yüzde 1.19 faiz oranı ile kredi sunuyor.

Yüksek faizlerle kredi kullanan vatandaşın mağduriyeti uzun aylar sonra son bulmaya başladı. Bankadan yaptığı açıklama ile Ekim başından itibaren geçerli olmak üzere konut kredisi yapılandırmaya başladığını açıklandı. VakıfBank 500.000  TL kadar olan Ağustos ayı öncesinde kullanılmış konut kredilerini yüzde 0.99 faiz oranı ile yapılandırıyor. Peki konut kredisi yapılandırma hangi durumlarda karlı oluyor? Banka yapılandırma işlemlerine ne kadar masraf uyguluyor?

VakıfBank Konut Kredisi Yapılandırma Masrafları

Konut kredisi yapılandırma esnasında banka eski kredi borcunu kapattığı...