03 / 03 / 2024

Yapı Kredi Bankası konut kredi faizi

Yapı Kredi Bankası konut kredi faizi

Yapı Kredi Bankası konut kredisi kapsamında masraflar hariç en düşük konut kredisi faiz oranı kullandıran özel banka oldu. Peki Yapı Kredi Bankası’nın konut kredisi faiz oranları ne kadar?

Ziraat, Halk, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası peş peşe açıkladı! Konut kredisi faizleri şaşırttı!

Pek çok bankanın konut kredisi faiz oranları yenilendi! Peki 1 milyon TL konut kredisi 60 ay vadeli olarak kullanıldığında ödeme tutarları ne kadar? İşte Ziraat, Halk, Akbank, Yapı Kredi, İş Bankası tarafından açıklanan o rakamlar ve banka banka faiz oranları...

750 bin TL konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar? İşte Ziraat, Akbank, İş Bankası, ING ve Yapı Kredi faiz oranları!

Ziraat Bankası, Akbank, İş Bankası, ING ve Yapı Kredi konut kredisi faiz oranlarını peş peşe açıkladı. Peki 750 bin TL konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar?

Yapı Kredi'den emeklilere 9 bin TL! Başvuru yapan hemen alıyor

Yapı Kredi Bankası'ndan emeklilere 9 bin TL'ye varan nakit promosyon kampanyası açıklandı. İşte detaylar...

6 banka az evvel peş peşe duyurdu! Akbank, Ziraat, Garanti, Yapı Kredi, ING, İş Bankası'nda büyük deprem! Acil bakın!

6 banka az önde peş peşe duyurdu... Ziraat, Akbank, Garanti, Yapı Kredi, ING, İş Bankası'nda büyük deprem... Acil bakın...

Yapı Kredi bankası emekli promosyonu ne kadar?

Henüz emekli promosyonu almayan vatandaşlar emekli promosyonunun ne kadar olduğunu merak ediyor. Yapı Kredi de emekli promosyonu veren bankalar arasında.

Koç Holding, Yapı ve Kredi Bankası hisselerinin bir kısmını 6,8 milyar TL'ye sattı! 

Koç Holding, Yapı ve Kredi Bankası'nda 575 milyon TL nominal değerli hisselerinin hızlandırılmış talep toplama yöntemiyle, borsa dışında kurumsal yatırımcılara toplam 6 milyar 756 milyon 250 bin TL'ye satışını gerçekleştirdi. İşte ayrıntılar...

Koç Holding'den hisse hamlesi! Yapı Kredi kağıdı satılacak

Koç Holding, portföyündeki 575 milyon adet Yapı ve Kredi Bankası hissesini “hızlandırılmış talep toplama yöntemiyle” satacağını açıkladı. İşte tüm detaylar...

Bu şartları karşılayanlar Yapı Kredi ve Garanti Bankası'na koşsun. Nakit sıkıntısına son

Yapı Kredi ve Garanti Bankası'nın kredi detaylarına ilişkin önemli bilgilendirme yapıldı. Bu şartları karşılayanlar çok daha rahat kredi alacak.

Yapı Kredi'den bayram şekeri gibi 30 bin TL açıklaması

Bayram öncesinde bankalar keselerin ağzını açtı. Nakit para ihtiyacı olan vatandaşlara yönelik kredi paketlerini duyurmaya devam ediyorlar. Yapı Kredi bankasından da önemli bir açıklama geldi.

Emeklilere son dakika müjdesi! Yapı Kredi Bankası bu kadar promosyon verecek!

Yapı Kredi Bankası, emeklilere özel bir kampanya başlattı. Bu kampanya, 6 Nisan 2023 ile 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerli olacak ve emeklilere 8.500 TL'ye kadar nakit promosyon ödemesi sunacak.

Yapı Kredi'den emekli hamlesi! Bankadan flaş promosyon miktarı! Hemen bakın!

Yapı Kredi Bankası, emekli maaşını Yapı Kredi'den alanlara özel avantajlar sunuyor! Emekliler, Yapı Kredi'ye geçerek nakit promosyon fırsatından ve ek ödüllerden yararlanabilir. İşte ayrıntılar...

Yapı Kredi az önce açıkladı! Worldcard müşterilerine sürpriz para yatacak!

Yapı Kredi Bankası, yeni bir kampanyayla daha müşterilerini sevindirdi. Yapı Kredi, yeni düzenlediği kampanyayı müşterileriyle paylaşarak kampanya kapsamında hesaplara 300 TL yatacağını açıkladı.

Yapı Kredi'den önemli müjde. Şubeye bile gitmeye gerek yok

Yapı Kredi Bankası'ndan bünyesinde bulunan müşterilere yönelik dev kredi müjdesi geldi. Banka tarafından verilecek krediyi almak için şubeye bile gitmeye gerek kalmayacak.

Yapı Kredi Bankası konut kredi faizi Haberi

Yapı Kredi Bankası konut kredi faizi

Yapı Kredi Bankası Ziraat Bankası konut kredisi, HalkBank Hesaplı Evim Konut Kredisi ürünü ve VakıfBank Sarı Panjur Konut Kredisi ürününden sonra masraflar hariç en düşük konut kredisi kullandıran özel banka olma özelliğini taşıyor.

Kredi Pazarı'nda yer alan habere göre; Yapı Kredi Bankası 120 ay vadeli konut kredisi ürününde kredi masrafları hariç yüzde 2.46’dan başlayan faiz oranları ile konut kredisi kullandırıyor. Yapı Kredi Bankası konut kredisi dahilinde en yüksek yüzde 2.65 konut kredisi faiz oranı ile kullandırım yapıyor.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Yapı Kredi Bankası’ndan 150 bin TL tutarda yüzde 2.46 faiz oranından 120 ay vadeli konut kredisi hesaplama gerçekleştirildiğinde aylık ödemeler 3 bin 901 TL olurken, toplam geri ödeme miktarı 468 bin 120 TL ye varıyor.

Yapı Kredi Bankası Konut Kredisi...