03 / 03 / 2024

zeytinburnu toki ihalesi

zeytinburnu toki ihalesi

TOKİ Başkanı Erdoğan Bayraktar, Emlak Konut'a ait İstanbul Zeytinburnu'ndaki "define var" diye ünlenen arsanın ihalesini KDV dahil 462 milyon 560 bin YTL'ye TOBB'un kazanmasına çok sevindi.

TOKİ 31. Paket Danışmanlık Hizmet Alımı İşi ihalesi bugün!

Türkiye Genelinde TOKi tarafından Yapılacak Olan Kamusal Büyük Park Alanları İle İlgili Mühendislik, Peyzaj Mimarlığı ve Mimarlık Tasarım Hizmetleri 31. Paket Danışmanlık Hizmet Alımı İşi ihalesi bugün saat 11:00'de yapılacak.

Gebze Kirazpınar TOKİ ihalesi 24 Mart'ta!

Kocaeli Gebze İlçesi Kirazpınar Mahallesi 577 Adet Konut, 16 Adet Dükkan Ve 1 Adet Cami İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 24 Mart Salı günü yapılacak.

Adana Buruk 2. Etap 4. Bölge TOKİ ihalesi yarın!

Adana İli, Sarıçam İlçesi, Buruk Mahallesi 2. Etap 4. Bölge 619 Adet Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 15:00'de yapılacak.

Adana Sarıçam Buruk 2. Etap TOKİ ihalesi yarın!

Adana Sarıçam İlçesi, Buruk Mahallesi 2.Etap 3. Bölge 802 Adet Konut İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi yarın saat 15:00'de gerçekleştirilecek.

Kırklareli Pehlivanköy TOKİ ihalesi bugün!

Kırklareli Pehlivanköy Kazımdirik Mahallesi 83 Adet Konut İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi bugün gerçekleştirilecek.

Esenler 1. Etap 4. Bölge TOKİ ihalesi 19 Ağustos'ta!

İstanbul Esenler Güney Proje Alanı Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Projesi 1. Etap 4. Bölge 483 Adet Konut ve 52 Adet Dükkân ihalesi 19 Ağustos 2019 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Nevşehir Kozaklı TOKİ ihalesi 17 Haziran'da!

Nevşehir İli Kozaklı İlçesi 94 adet konut , 3 Dükkanlı Ticaret Merkezi ve İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenlenmesi İşi ihalesi 17 Haziran 2019 tarihinde saat 14:30'da yapılacak.

Aksaray Sultanhanı TOKİ ihalesi 17 Haziran'da!

Aksaray İli Sultanhanı İlçesi 253 Adet Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi ve 1 Adet Cami İnşaatı İle Altyapı Ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 17 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek.

Düzce Kaynaşlı TOKİ ihalesi 30 Mayıs'ta!

Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Çele Köyü Karaağaç Mevkii 56 Adet Konut ve Düzce İli Kaynaşlı İlçesi Merkez Mahallesi 132 Adet Konut İnşaatları ile Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi ihalesi 30 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleştirilecek.

Emlak Konut Zeytinburnu Beştelsiz arsa ihalesi bugün!

Emlak Konut Zeytinburnu Beştelsiz Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesi bugün yapılacak

Emlak Konut Zeytinburnu Beştelsiz arsa ihalesi 6 Haziran'da!

Emlak Konut Zeytinburnu Beştelsiz Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesi 6 Haziran'da yapılacak.

Tire'deki TOKİ ihalesi 12 Aralık'ta!

AK Parti İzmir Milletvekili Kerem Ali Sürekli, TOKİ'nin Tire'ye yapacağı 529 konut için 12 Aralık'ta ihaleye çıkılacağını açıkladı.

Başakşehir Kayaşehir TOKİ ihalesi yarın!

TOKİ tarafından alt ve orta gelir grubu için İstanbul Başakşehir Kayaşehir'de inşa edilecek olan 448 konut ihalesi yarın yapılacak.

zeytinburnu toki ihalesi Haberi

zeytinburnu toki ihalesi

Bayraktar, "Bu ihaleye hemen onay vereceğim. Bundan iyi bir ihale olamazdı. Yanındaki arsayla birlikte oradan bize 565 milyon YTL gelecek" diye konuştu.

TOPLU Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Erdoğan Bayraktar, büyük parçasını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) KDV hariç 392 milyon YTL'ye kazandığı Zeytinburnu'ndaki "defineli arsa" ihalesiyle ilgili olarak, "Diğer parça da dahil o arsadan bize 565 milyon YTL gelecek. Böyle bir teklifi bulmuşken ihale sonucunu onaylamaz olur muyum? Satıcı benim, yetki bende, hemen onaylayıp, parayı kasamıza koymaya bakacağız" dedi.

ÜÇ KEZ İPTAL ETTİM: Emlak Konut'a ait Zeytinburnu'ndaki 73 bin metrekarelik 'defineli arsa' diye ünlenen alanın satışı konusunun üç kez gündemlerine geldiğini ifade eden Erdoğan Bayraktar, şunları söyledi: "Aslında ekspertiz değeri her nedense çok yüksek değildi. Daha önce üç kez...