23 / 04 / 2024

Güneş Park Evleri'nin fiyatları 482 bin TL'ye! Son konutlar!

Güneş Park Evleri'nin fiyatları 482 bin TL'ye! Son konutlar!

Güneş Park Evleri'nin fiyatları 453 bin TL'den başlayarak 482 bin TL'ye kadar yükseliyor. Hemen teslim edilen projede kalan son konutların satışı yapılıyorGüneş Park Evleri'nin fiyatları 453 bin TL ila 482 bin TL arasında farklılık gösteriyor. 4+1 konutların satıldığı Güneş Park'ta diğer ev tipleri satıldı. Albayrak Yapı tarafından inşa edilen  Güneş Park Evleri'nde 4+1 'ler 9. kat ve üstünde bulunuyor. Firma, az sayıda kalan konutlar için herhangi bir vade yapmıyor. Konutlar için tüm bankalardan kredi kullanılabiliyor.

Teslimlerin 2008 yılında başladığı Güneş Park Evleri projesi toplam 78 bin metrekare arsa alanı üzerinde kuruldu.  Projede konut teslimleri hemen yapılıyor.  

15 ve 16 katlı 18 blokta 868 konuttan meydana Güneş Park Evleri'nde teslimler hemen yapılıyor. Halkalı'da yükselen projenin sosyal alanlarında 1 kapalı, 2 açık yüzme havuzu, spor merkezi, tenis kortları, basketbol ve voleybol sahaları, her daireye açık ve kapalı otopark, ana okulu ve ticaret merkezi, koşu yürüyüş bisiklet parkuru, kaykay alanı, mini futbol sahası, süs havuzları ve çocuk oyun alanları bulunuyor.

Depreme dayanıklı sağlam yapısı, son mühendislik teknolojileri ve yüksek işçilik kalitesiyle hayata geçirilen Güneş Park,   Yıldız Teknik Üniversitesi'nce onaylanmış olan zemin etüd ve sondaj çalışmaları doğrultusunda betonarme karkas, tünel kalıp ve radye temel sistemi ile inşa edildi.

Güneşpark'ta özel güvenlik kameralı kapalı otoparkları, otomatik bariyerli site girişi, siteyi çevreleyen güvenli duvarları ve her dairede yer alan intercom (görüntülü konuşma) sistemi mevcut. 
www.gunespark.com

0212 444 02 95


Ebru Duman/Emlakkulisi.com


Geri Dön