12 / 04 / 2024

HSBC mortgage faiz oranlarını bir indirdi, pir indirdi! Türkiye'nin en düşük faiz oranları HSBC'de

HSBC mortgage faiz oranlarını bir indirdi, pir indirdi! Türkiye'nin en düşük faiz oranları HSBC'de

Bomba!!!!!!!! Bankaların konut kredisi faiz oranlarında indirimler devam ediyor! Haftanın son indirimi HSBC'den geldi. HSBC faiz oranlarını bir indirdi, pir indirdi!!!Türkiye'nin en düşük faiz oranıyla konut kredisi kullandıran bankası ünvanını aldı. HSBC HSBC, YTL cinsinden uzun vadeli ipoteğe dayalı konut kredisi (tutsat-mortgage) ve taşıt kredisi faiz oranlarını düşürdü.

HSBC Bank AŞ'den yapılan açıklamaya göre, 25 Temmuz 2007 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere YTL mortgage faiz oranları kademeli olarak yüzde 0,95'e varan oranlara kadar gerilerken, taşıt kredisi faiz oranları 13-18 ay arası vadelerde yüzde 1,65'ten yüzde 1,59'a düştü.

Dövize endeksli bireysel krediler ve diğer YTL bireysel krediler faiz oranları sabit kaldı, YTL azalan faizli krediler faiz oranlarında da bir değişikliğe gidilmedi.

Denizbank da, 27 Temmuz'dan geçerli olmak üzere 6 ay vadeli 25 bin YTL altı mevduat faiz oranını yüzde 17,25'den 17'ye, 1 yıl vadede de yüzde 17,50 olan faiz oranını yine yüzde 17'ye düşürdü.

HSBC'den kredi kullanmak isteyenler aşağıdaki hesap makinasını kullanabilirsiniz.

http://www.hsbc.com.tr/tr/bireysel/bireysel_krediler/hesap_makinasi.asp#


Geri Dön