22 / 06 / 2024

İhlas Yapı, Ispartakule'de yeni bir arsa daha aldı!

İhlas Yapı, Ispartakule'de yeni bir arsa daha aldı!

Ispartakule'nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı A.Ş., bölgede yeni bir arsa daha satın aldı. Arsa üzerinde geliştirilecek konut ve ticari üniteler, komşu parseldeki Bizim Evler 6 projesine yeni bir etap olarak dahil edilecek.Bizim Evler markalı 6 projesiyle Ispartakule'nin en büyük yatırımcısı olarak öne çıkan İhlas Yapı A.Ş., bölgede yeni bir arsa daha satın aldı. Arsa üzerinde geliştirilecek konut ve ticari üniteler, komşu parseldeki Bizim Evler 6 projesine yeni bir etap olarak dahil edilecek.İNŞAAT sektöründe 25. yılını tamamlayan îhlas Yapı A.Ş., yatırımlarına ara vermeden devam ediyor. Bütünü ile planlanmış yeni bir şehir olma yolunda olan ve İstanbul'un hızla değer kazanan bölgelerinden Ispartakule'nin en büyük yatırımcısı İhlas Yapı A.Ş., bölgede yeni bir arsa daha satın aldı. 


Yapımı devam eden Bizim Evler 6 projesinin hemen yanında bulunan 28 bin 500 metrekarelik arsayı satın alan İhlas Yapı, arsa üzerinde geliştireceği projeyi Bizim Evler 6'ya dahil ederek projeyi daha da büyütmüş olacak. 


Ispartakule'nin merkezinde konumlanan arsa, planlaması ve çalışmaları hızla ilerleyen Mahmutbey-Bahçeşehir Metro Hattı'nm Ispartakule çıkışında yer alıyor. Yeni parsel ile bölgedeki toplam konut sayısını 5 bine çıkaracak olan İhlas Yapı'nm yetkilileri, bu alanda, 454 konut ve 47 adet mağaza-dükkân inşa edeceklerini belirtiyor. 


Böylelikle bin 207 konuttan oluşan Bizim Evler 6 projesi bin 661 konuta çıkmış olacak. İhlas Yapı A.Ş.'nin halen Ispartakule'de teslimlerini tamamladığı ve yerleşime açılan Bizim Evler markalı 4 projesi bulunuyor. 


Şirket ayrıca yapımı tamamlanmak üzere olan Bizim Evler 5 ve yapımı süren Bizim Evler 6 projeleriyle de bölgenin en geniş yaşam alanlarını hayata geçiriyor. 


Habertürk Gazetesi 


Geri Dön