20 / 06 / 2024

İhlas Yapı'nın 3 yeni projesinin lansmanı yapıldı!

İhlas Yapı'nın 3 yeni projesinin lansmanı yapıldı!

İnşaat sektöründeki 28 yıllık deneyimiyle 16 bin aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, 3 yeni projesinin lansmanını gerçekleştirdi. 

İnşaat sektöründeki 28 yıllık deneyimiyle 16 bin aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, İstanbul’un yükselen değeri Ispartakule’de Bizim Evler serisinin en yenisi ‘Bizim Evler 8’, Büyükçekmece’de Kale Grubu ile ‘Bizim Evler Güzelce’ ve Beylikdüzü’nde Kiler GYO ile Marmara Evleri markasının en yeni halkası ‘Marmara Evleri 4’ün lansmanını gerçekleştirdi. İhlas Holding Plaza VIP Salonu'nda gerçekleştirilen toplantıya Bizim Evler Güzelce Satış Koordinatörü Ahmet Kasım Değerli, İhlas Yapı Genel Müdür Yardımcısı Y. Mimar Recai Akdoğan, Marmara Evleri 4 ve Bizim Evler 8 Satış Koordinatörü Mehmet Erhan Değerli katıldı.

1-BİZİM EVLER GÜZELCE

Ispartakule’nin ardından markalı konut projesi olan Bizim Evler’i Güzelce’ye taşıyan İhlas Yapı, aile öncelikli konsepti ve ulaşılabilir fiyatlarıyla konut alıcılardan da büyük ilgi görüyor. Büyükçekmece’de Marmara Denizi’nin yanı başında yükselen Bizim Evler Güzelce’de 2 oda 1 salon daireler lansman dönemine özel 362 bin liradan başlıyor.

Bugüne kadar hayata geçirdiği 16 bin konutla binlerce aileye yüksek standartlarda yaşam sunan ve markalı konut projelerine öncülük eden İhlas Yapı,  Bizim Evler kalitesini bu kez de Güzelce’ye taşıdı. Hayata geçirdiği nitelikli konut projeleriyle yatırımcısına kazanç ve güven sunan İhlas Yapı, İstanbul’un özellikli bölgesi Büyükçekmece’de ‘Bizim Evler Güzelce’yi inşa ediyor.

SAHİL HATTINDA DENİZ MANZARALI FERAH DAİRELER

Az katlı yapılaşmanın yer aldığı Güzelce’de sahile ve marinaya yürüme mesafesinde yer alan Bizim Evler Güzelce, toplam 92 bin 293 metrekare arsa üzerinde 709 konut ve 111 ticari üniteden meydana geliyor.

Bölgeye nazaran ekonomik oranda tutulan fiyatlar yatırımcıların projeye olan ilgisini artırırken, Bizim Evler Güzelce projesinde 2 oda 1 salon daireler lansman dönemine özel 362 bin liradan başlıyor. Bizim Evler Güzelce'de kredili alımlarda 60 ay 0.86 vade oranlı ödeme seçeneği de yatırımcılara sunuluyor.

Güzelce Marinası ile Marmara Denizi’nin ışıltısı hissedilecek şekilde dizayn edilen Bizim Evler Güzelce’de; 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salondan oluşan üç tip konut seçeneği yer alıyor. 3 metre tavan yüksekliğine ve geniş balkonlara sahip konutlar, alıcılarına konforlu ve ferah bir yaşam alanı sunmak için planlandı.  

Büyükçekmece'nin en büyük projesi olarak öne çıkan ve eşsiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeli taşıyan Bizim Evler Güzelce’nin örnek dairesini de görmek mümkün.

4 MEVSİM SOSYAL YAŞAM ALANLARI SUNUYOR

E-5 cepheli cadde üzeri dükkanlarıyla bölgenin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan Bizim Evler Güzelce, zengin sosyal donatı alanlarıyla da ön plana çıkıyor. 60 bin metrekarelik alanın peyzaj alanıyla dikkat çeken Bizim Evler Güzelce’de, özel dizayn edilen bisiklet yolu ve koşu parkurunun yanı sıra; 2 adet sosyal tesis, dört mevsim kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odası, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları, futbol, voleybol ve basketbol sahaları mevcut. Ayrıca site sakinlerinin günün yorgunluğunu atabilecekleri oyun salonları, göl kafe, yürüyüş yolları, mescit, çok maksatlı salon ile kreş mevcut.

ULAŞIMIN MERKEZİNDE BİR PROJE 

Yüksek yatırım potansiyeline sahip proje ulaşım açısından da avantajlı bir konumda bulunuyor. İstanbul’un en işlek ulaşım aksında konumlanan ve toplu ulaşım ağı ile çevrili bir bölgede yer alan Bizim Evler Güzelce, E-5 Otoyolu’nun yanı başında yer alıyor. 5 yıldızlı tatil köyü konseptinde, cazibe merkezi olarak geliştirilen Bizim Evler Güzelce'de inşa çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.


 
2- MARMARA EVLERİ 4             

 

Beylikdüzü’nde hayata geçirdiği Marmara Evleri 1, 2 ve 3 projelerinde toplam 5 bin 400 aileyi ev sahibi yapan İhlas Yapı, bölgenin en yeni projesi Marmara Evleri 4’le konut alıcılarına emsalsiz bir yatırım imkanı sunuyor.

İstanbul’un nitelikli konut bölgelerinde, markalı projeler hayata geçiren İhlas Yapı, aile öncelikli yüksek standartlarda yaşam alanları inşa ediyor. Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Marmara Evleri serisinin en yenisinde, lüks ve konforlu daireler lansman dönemine özel olarak avantajlı fiyatlarla konut alıcılarına sunuluyor. 

MERKEZİNDE AİLE VAR

Toplamda 639 daire ve 44 adet dükkanın bulunacağı Marmara Evleri 4, aile öncelikli bir yaşam anlayışıyla yükseliyor. Modern mimarisi ve geniş peyzaj alanıyla bölgeye değer kazandıran Marmara Evleri 4’te 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tipleri bulunuyor. Geniş ve ferah kullanım alanlarının bulunduğu projede daireler 126 metrekare ile 204 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

ZENGİN SOSYAL YAŞAM ALANLARINA SAHİP

Marmara Evleri 4 projesinde peyzaj alanlarının yanı sıra; kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun parkı ve açık spor alanları, yürüyüş yolları, mescit, taziye evi, bay ve bayanlara özel ikişer adet fitness salonu, hamam ve saunalar mevcut. Estetik mimarisi, birinci sınıf ankastreli konforlu daireleri, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği dükkanları ve zengin yaşam alanlarıyla keyifli bir site hayatı vadeden Bizim Evler 4’te; 24 saat güvenlik, kesintisiz jeneratör hizmeti ve her daire için kapalı otopark mevcut.


ULAŞIM AĞLARIYLA ÇEVRİLİ BİR BÖLGEDE KONUMLANIYOR

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda bulunan Marmara Evleri 4, İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5 ve TEM Otoyoluna, Eğitim Kurumları ve AVM’lere yakınlığı ile ön plama çıkıyor.  Yapımı planlanan Beylikdüzü Metrosu’nun Yakuplu istasyonuna komşu konumda yükselen proje, gelecekte de deniz yolu ile yolcu taşımasının merkez üssü olması planlanan Ambarlı limanının yanı başında yer alıyor.

3-BİZİM EVLER 8


Ispartakule’ye 5 bin 500 konutla en büyük konut yatırımını yapan İhlas Yapı, Kanal İstanbul’a komşu olarak inşa ettiği Bizim Evler markasının en yenisi “Bizim Evler 8” ile bölgeye değer katıyor.
Ispartakule’de Bizim Evler sakinlerinin sahip olduğu ayrıcalıklar, İhlas Yapı kalitesi ve güvencesiyle Bizim Evler 8’de yeniden hayat buluyor. Kanal İstanbul’un yanı başında, 43 bin 874 metrekare inşaat alanına sahip Bizim Evler 8 projesinde iki blokta 236 daire, 29 dükkan bulunuyor.
Geniş peyzaj ve zengin sosyal donatı alanlarına sahip Bizim Evler 8; 2 oda 1 salondan, 4 oda 1 salona kadar konforlu daireleri, spor alanları, kapalı yüzme havuzu, süs havuzları ve çocuk oyun alanlarıyla konut alıcılarına ayrıcalıklar sunuyor.


http://www.ihlasyapi.com.tr/
 


Geri Dön