16 / 04 / 2024

İnanlar İnşaat hologram teknolojisine geçti!

İnanlar İnşaat hologram teknolojisine geçti!

50.yaşını kutlayan İnanlar İnşaat, yeni teknolojileri kullanarak, sektöre öncülük etmeye devam ediyor. İnanlar, gayrimenkul sektöründe daha önce hiç denenmemiş bir deneyim sunarak sektörde hologram çağını başlatıyor.Bu yıl 50.yaşını kutlayan İnanlar İnşaat, yeni teknolojileri kullanarak, sektöre öncülük etmeye devam ediyor. 

Projelerinin tanıtımı için bundan böyle hologram teknolojisini kullanacak İnanlar, gayrimenkul sektöründe daha önce hiç denenmemiş bir deneyim sunarak sektörde hologram çağını başlatıyor. 


Proje tanıtımlan için halen 360 derece görsel turlar, 3 boyutlu çizimler hatta maketlerin kullanılmaya devam edildiği gayrimenkul sektöründe, hologram teknolojisi adeta devrim niteliğinde. Projelere elle dokunabileceği hissi veren bir gerçeklik ve full HD teknolojisinden 4 kat daha net görüntü kalitesine sahip hologramlar, büyük özen ve deneyimle tasarlanan İnanlar projelerinin güzelliğini eksiksiz yansıtıyorlar. Hologram teknolojisi, projeleri her cepheden inceleme, odaları içlerini görüntüleme gibi imkanlar sunuyor. 


Taraf


Geri Dön