22 / 04 / 2024

İrlandalı Quinn Prestige Mall'u aldı

İrlandalı Quinn Prestige Mall'u aldı

Süzer Grubu'nun Bahçeşehir'deki son gayrimenkulü olan Prestige Mall'un yeni sahibi İrlanda kökenli Quinn Grubu oldu. Grup Türkiye'de yeni yatırımlara hazırlanıyor.Prestij Mall'u alan Quinn

Türkiye'de büyüyecek

Quinn Grup geçtiğimiz günlerde Süzer grubunun geliştiricileri arasında olduğu Prestige Mall'u 55 milyon dolara satın almıştı. Grup şimdi Türkiye'de yeni yatırımlarda büyümeyi hedefliyor.

Türkiye'nin ilk lüks ve butik konseptte tasarlanan brüt 25 bin, net 12 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Prestige Mall, Şubat ayında açılmıştı. Bahçeşehir'in ilk büyük alışveriş merkezi ololan Prestige Mall'da Body Shop, Starbucks, Clarie's, Goldaş , Asortie, Hotiç, Pizza Hut, D&R, Cafe Crown, Cacharel, Pierre Cardin, U.S Polo, Desa, Network, Burger King, Mudo, Mango, Vakko, W, Yalçınlar, Vestel, Beymen Club, Boyner Holding, Gloria Jean's, Nike, Benetton, Sisley, Divarese, Dockers, İmaginarium, Zeki Triko, Linens, Eczane, Tansaş, Kanyon Optik, Tobacco Shop, İpekyol, Puma, Derimod, B&G Store, Sportpoint, Women Secret, Maxitoys, Mikasa, Tekin Acar, Diesel, Krunch, Tchibo gibi markaların magazaları bulunuyor.

2004 senesinden itibaren Avrupa'da birçok yatırımlar gerçekleştiren Quinn Grup, İngiltere, Almanya, İspanya, Belçika, Fransa ve Slovakya'da radyatör ve plastik imalat sanayinde tesislere ilave olarak Polonya, Bulgaristan, Ukranya, Rusya ve Türkiye'de oteller ve ticaret merkezlerinin sahibi.


Geri Dön