26 / 05 / 2024

İş Bankası'ndan güzel haber! 31 Ekime kadar çabuk başvurun!

İş Bankası'ndan güzel haber! 31 Ekime kadar çabuk başvurun!

Türkiye'nin en popüler bankaları arasında yer alan İş Bankası, herkese müjdeyi verdi! 100 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz! 31 Ekim'e kadar hemen siz de yararlanabilirsiniz! Peki, kampanyanın ayrıntıları nelerdir? İşte detaylar...Türkiye'nin en popüler bankaları arasında yer alan İş Bankası, herkese müjdeyi verdi! İş Bankası'nın açıklamaları ise şu yönde oldu:

"Maximum Mobil’den katılıma özel spor ürünleri satan ve spor hizmetleri sunan Maximum anlaşmalı işyerlerinden 31 Ekim 2022 tarihine kadar Bankamatik Kart’ınızla 500 TL ve üzeri her alışverişe 25 TL olmak üzere, toplam 100 TL MaxiPuan!"

İş Bankası'ndan müjde! 31 Ekim'e kadar hemen siz de başvurun!

Bahsi geçen kampanyadan 31 Ekim'e kadar hemen siz de yararlanabilirsiniz! Peki, kampanyanın ayrıntıları nelerdir? İşte detaylar...


Sorumluluk Reddi Beyanı: Emlakkulisi.com.tr’de yer alan haberler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Emlakkulisi.com.tr herhangi bir emtia veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez. Emlakkulisi.com.tr bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Emlakkulisi.com.tr'de yer alan haber ve makalelerin editörleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, haberlerdeki emtia, şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.
Geri Dön