25 / 07 / 2024

İş GYO, Manzara Adalar ve İFM projelerini RECEXPO'da tanıttı!

İş GYO, Manzara Adalar ve İFM projelerini RECEXPO'da tanıttı!

Bu yıl ilk kez düzenlenen Azerbaycan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı (RECEXPO)’nda İş GYO, Manzara Adalar ve İstanbul Finans Merkezi (İFM) projelerini tanıtıyor.


Sentez Mekanik 10. yıl dönümünü kutladı!


17-19 Aralık 2015 tarihleri arasında Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşen Azerbaycan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı, Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerindeki inşaat sektörünün önemli isimlerini ve marka projelerini Azerbaycan’a tanıtmayı hedefliyor. Azerbaycan’da sektöründeki ilk profesyonel fuar olma özelliğini taşıyan organizasyonda İş GYO, Kartal Manzara Adalar ve İstanbul Finans projelerini Azeri yatırımcılarla buluşturuyor.

 

Azerbaycan, 2015 Ocak ve 2015 Ekim tarihleri arasında Türkiye’de en çok gayrimenkul alımı yapan ilk 10 ülke arasında 6. sırada yer alıyor. Bu dönemde yabancılara satışı yapılan toplam 18.567 konutun 645 tanesinin Azerbaycan uyruklu vatandaşlar tarafından alındığı belirtiliyor.

 

Manzara Adalar; Ada manzaralı, keyifli bir yaşam tarzı

Anadolu Yakası’nda Kartal’da,  Adalar manzarası ile keyifli bir yaşam tarzı vadeden Manzara Adalar’da 1+0 dairelerden 5+1’e kadar değişen konut tipleri, ofis ve ticari nitelikli alanlardan oluşan farklı seçenekler bulunuyor. Geniş daireler ve zengin sosyal donatılarıyla dikkat çeken ve sahil şeridine arabayla yaklaşık 5 dakika, yürüyerek ise 17 dakika mesafede bulunan Manzara Adalar, İş GYO’nun prestijli projeleri arasında yerini alıyor.

 

Prestijli ödüllere sahip olan dünyaca tanınmış mimarlık firması Perkins Eastman imzalı proje Anadolu yakası karayolu, raylı sistem, hava yolu ve deniz yolu ağının merkezinde yer alıyor. Çevreye değer katıcı nitelikler taşıyan ve bölgenin çehresini değiştirecek projesi 36.724 m2 arsa üzerinde gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 645 milyon TL proje değeri olan Manzara Adalar’ın, 2018 yılının ilk çeyreğinde teslim edilmesi hedefleniyor.

  

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi (İFM) dünyanın en büyük 5 finans merkezinden biri olacak

İş GYO tarafından İstanbul, Ataşehir’de satın alınan ve İstanbul Uluslararası Finans Merkezi kapsamındaki arsa üzerinde çalışmalar başladı. Ofis ve ticari nitelikli alanların olacağı projenin temelini atan İş GYO hali hazırda İstanbul Uluslararası Finans Merkezi Projesi’nde inşaata başlayan iki firmadan biri.

 

Geliştirilecek projenin İFM’nin merkezindeki konumu projeyi son derece değerli kılıyor. Bu proje ile İş GYO kira gelirlerinin ise 100 milyon doları aşması bekleniyor. Dünyanın en büyük 5 finans merkezinden biri olmayı hedefleyen, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’ndeki projenin tasarım ve mimarlık çalışmaları HOK&DOME tarafından yürütülüyor.


Web: http://www.manzaradalar.com.tr/
Haber Zaman Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...


Bu yıl ilki düzenlenen Azerbaycan Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı'nda İş GYO, Manzara Adalar ve İstanbul Finans Merkezi'ni tanıttı. Manzara Adalar'da 1+0 ile 5+1 arasında değişen konut tipleri, ofis ve ticari alanlardan oluşan birimler bulunuyor. Başkent Bakü'de gerçekleşen fuar Ortadoğu, Körfez ve Kafkas ülkelerindeki inşaat sektörünün önemli isimlerini ve marka projelerini Azerbaycan'a tanıtmayı hedefliyor. Azeriler Ocak-Ekim 2015'te 645 konut almıştı.ZamanGeri Dön