20 / 05 / 2024

Ispartakule Bizim Evler 6'da anahtar teslimleri başladı!

Ispartakule Bizim Evler 6'da anahtar teslimleri başladı!

Ispartakule’de Bizim Evler markalı 5.500 konut üreten İhlas Yapı, gözde projesi Bizim Evler 6’da yatırımcıların öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabından daire alan aileler bugünlerde yeni sitelerine taşınmanın heyecanını yaErken teslimi klasik hale getiren İhlas Yapı, Bizim Evler’ in yeni sakinlerine anahtarlarını teslim etmeye başladı. 


Huzurlu ve dingin bir hayatı tercih eden aileler Bizim Evler 6 sitesinde yeni yaşamlarına merhaba derken, önemli markaların faaliyete başladığı cadde mağazaları da yaşayanlara tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği kolay alışveriş imkanı sunuyor.


Bahçeşehir’in yanı başında göl ve deniz manzarasıyla eşsiz bir konumda yer alan proje; gökkuşağı rengindeki dış cephesi, teraslı daireleri ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. 


Yüksek standartlarda yaşam vadeden ve her zevke hitap eden konut seçeneklerinin sunulduğu projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri yer alıyor. 


1207 adet Gökkuşağı ve 454 adet Metro etabındaki toplam 1.661 konut ve 160 cadde mağazasının yer aldığı Bizim Evler 6’da, daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. 


METRO DURAĞI KAPISINA GELİYOR 

Ispartakule Metro durağının önünde yer alan Bizim Evler 6, şehir içi ulaşım açısından avantajlı konumuyla dikkat çekiyor. 

Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına hızlı ve konforlu ulaşılabilecek.  Marmaray  ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak.

AİLE ÖNCELİKLİ SAĞLIKLI BİR YAŞAM

 Proje kapsamında, site sakinlerine, zengin sosyal tesislerin de pekiştireceği komşuluklar ile aile öncelikli yaşam anlayışını taçlandırıyor. 


İhlas Yapı, Bizim Evler 6’da bulunan üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk Hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları,  açık hava sineması, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları ve ilkokulu ve mescidiyle aile öncelikli modern yaşam site sakinlerine sunuluyor.


DEVLET YATIRIMLARININ ÇEVRELEDİĞİ BİR BÖLGEDE YER ALIYOR

Önemli devlet yatırımlarının ve dev projelerin bu bölgede yer alması projeye değer katıyor. Bizim Evler 6 projesi; 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu ve Metro gibi çalışmaları hızla devam eden mega yatırımların çevrelediği ve kesiştiği bir merkezde yer alıyor.

TEM Otoyolu’nun yanı başında yer alan Bizim Evler 6, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanırken, emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.

 

Web: http://www.bizimevler.com.tr/bizimevler6/index2.php
Haber Habertürk Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Ispartakule'de Bizim Evler markalı 5 bin 500 konut üreten İhlas Yapı, Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabından daire alanlara anahtarlarını teslim etmeye başladı. Bizim Evler 6'da bin 207 adet Gökkuşağı ve 454 adet Metro etabmdaki toplam bin 661 konut ve 160 cadde mağazası yer alıyor. Projede büyüklükleri 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişen 2 +1, 3 +1, 4+1, 5 +1 ve teraslı daire tipleri bulunuyor. 


ÜÇ KAPALI YÜZME HAVUZU VAR 


Dış cephesinde gökkuşağı renklerinin kullanıldığı Bizim Evler 6'da üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk hamamı, koşu ve bisiklet parkurları, açık hava sineması, seyir terasları ve ilkokul da yer alıyor. 


2+1 'LER 461 BİN TL'DEN BAŞLIYOR 


Bizim Evler 6 projesinde 2+1 daireler 461 bin liradan, 3+1 daireler 600 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Projede yer alan büyüklükleri 45 metrekare ile bin metrekare arasında değişiklik gösteren cadde mağazaları da faaliyete başladı. 
Habertürk
Haber Yeni Şafak Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı...Ispartakule'de Bizim Evler markalı 5 bin 500 konut üreten İhlas Yapı, Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabında teslimlere başladı. Projede 2+1, 3+1,4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri yer alıyor. 1207 adet Gökkuşağı ve 454 adet Metro etabındaki toplam 1.661 konut ve 160 cadde mağazası konumlanıyor. Daire büyüklükleri 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. Ispartakule Metro durağının önünde yer alan projenin donatıları arasında üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk Hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, açık hava sineması, basketbol, futbol, voleybol sahaları, göletler, şelaleler, seyir teraslan sıralanıyor. İlkokul ve mescitte proje kapsamında inşa ediliyor. 
Yeni ŞafakHaber Milliyet'te şöyle yer aldı;

Projede yaşam başlarken aynı zamanda önemli markaların faaliyete başladığı cadde mağazaları da hayata geçti. Bahçeşehir’in yanında göl ve deniz manzarası konumuyla yer alan projede dış cephe ise gökkuşağı renginde hayata geçirildi. Farklı farklı konut seçeneklerinin sunulduğu projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri yer alıyor. 1207 adet Gökkuşağı ve 454 adet de Metro etabında olmak üzere toplam 1661 konut ve 160 cadde mağazasının yer aldığı Bizim Evler 6’da, daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor.


Metro kapıya geliyor

Ispartakule metro durağının önünde yer alan Bizim Evler 6, şehir içi ulaşım açısından avantajlı konumda bulunuyor. kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her noktasına ulaşılabilecek. Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu da projeye çok yakın bir noktada yer alacak. 


Milliyet Haber Star Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


Ispartakule’de Bizim Evler markalı 5 bin 500 konut üreten İhlas Yapı, Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabından daire alan ailelere anahtarlarını teslim etmeye başladı.


Bin 207 adet Gökkuşağı ve 454 adet Metro etabındaki toplam 1.661 konut ve 160 cadde mağazasının yer aldığı Bizim Evler 6’da, daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. Farklı konut tiplerinin yer aldığı projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri bulunuyor. Dış cephesinde gökkuşağı renklerinin kullanıldığı Bizim Evler 6’da üç adet kapalı yüzme havuzu, fitness salonları, sauna, Türk Hamamı, buhar odaları, koşu ve bisiklet parkurları, açık hava sineması, basketbol, futbol ve voleybol sahaları, göletleri, şelaleleri, seyir terasları veilkokulu ve mescidiyle aile öncelikli modern yaşam site sakinlerine sunuluyor. Bizim Evler 6 projesinde 2+1 daireler 461 bin liradan 3+1 daireler 600 bin liradan bsşlsyan fiyatlarla satılıyor. Projede yer alan büyüklükleri45 metrekare ile bin metrekare arasında değişiklik gösteren cadde mağazaları da faaliyete başladı. Önemli devlet yatırımlarının ve dev projelerin bu bölgede yer almasıprojeye değer katıyor. Bizim Evler 6 projesi; 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu ve Metro gibi çalışmaları hızla devam eden mega yatırımların çevrelediği ve kesiştiği bir merkezde yer alıyor. TEM Otoyolu’nun yanı başında yer alan Bizim Evler 6, bölgede prestijli bir yaşam projesi olarak konumlanırken, emsalsiz bir yatırım fırsatı sunuyor.


StarHaber Akşam Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


İhlas Yapı'nın son projesi Bizim Evler 6’da yaşam başladı. Ev sahipleri yeni sitelerine taşınıyorlar.


Projelerini erken teslim etme özelliğiyle tanınan İhlas Yapı, Bizim Evler’in yeni sakinlerine anahtarlarını teslim etmeye başladı. Bahçeşehir’in yanı başında göl ve deniz manzarasına hakim bir konumda yer alan proje; gökkuşağı rengindeki dış cephesi, teraslı daireleri ve geniş yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor. 1207 adet Gökkuşağı ve 454 adet Metro etabındaki toplam 1.661 konut ve 160 cadde mağazasının yer aldığı Bizim Evler 6’da, daireler 116 metrekare ila 302 metrekare arasında değişiyor. Daire tipleri ise 2+1'den 5+1'e kadar geniş bir yelpazede sunuluyor. 


KAPISINA METRO GELİYOR  


Ispartakule Metro durağının önünde yer alan proje, avantajlı konumuyla dikkat çekiyor. Kabataş, Mecidiyeköy, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey-Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak metro hattıyla şehrin her noktasına hızlı ulaşımın mümkün olacağı belirtilirken, Ispartakule banliyö tren istasyonunun da projeye yakın bir noktada yer alacağı ifade ediliyor. 


Mega yatırımların merkezinde


Bizim Evler ayrıca dev projelerin bulunduğu bölgede yer almasıyla da dkkat çekiyor. Bizim Evler 6 projesi; 3. Köprü, 3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoyolu, Marmaray ile entegre olacak Ispartakule banliyö tren istasyonu ve Metro gibi çalışmaları hızla devam eden mega yatırımların çevrelediği ve kesiştiği bir merkezde yer alan proje TEM Otoyolu’nun yanı başında konumlanıyor. 


AkşamHaber Vatan Gazetesi'nde şu şekilde yer aldı;


ISPARTAKULE'DE Bizim Evler markalı 5.500 konut üreten İhlas Yapı, Bizim Evler 6 Gökkuşağı etabını teslim etmeye başladı. Projede 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve teraslı daire tipleri yer alıyor. 1.207 adet Gökkuşağı ve 454 adet Metro etabında olmak üzere toplam 1.661 konut ve 160 cadde mağazasının yer aldığı Bizim Evler 6'da, daireler 116 metrekare ile 302 metrekare arasında değişiyor. Ispartakule Metro durağının önünde yer alan Bizim Evler 6, şehir içi ulaşım açısından avantajlı konumuyla dikkat çekiyor.


Vatan


Geri Dön