17 / 06 / 2024

İstanbul Ticaret Sarayı'nda kiralamaların yüzde 70’i tamamlandı!

İstanbul Ticaret Sarayı'nda kiralamaların yüzde 70’i tamamlandı!

Saray Grup’un Giyimkent’te hayata geçirdiği İstanbul Ticaret Sarayı büyük talep görüyor. 500’e yakın ofis alanı ve 175 mağazadan oluşan merkezde kiralamaların yüzde 70’i şimdiden tamamlandı.Saray Grup’un Giyimkent’te hayata geçirdiği İstanbul Ticaret Sarayı büyük talep görüyor. 500’e yakın ofis alanı ve 175 mağazadan oluşan merkezde kiralamaların yüzde 70’i şimdiden tamamlandı. 11 katta, 66 bin metrekare alana yayılan İstanbul Ticaret Sarayı’nda 660 araç kapasiteli kapalı otoparkın yanı sıra, restoran, konferans salonu, market, kafe gibi sosyal yaşam birimleri de yer alıyor. 


Saray Grup’un Greenist konut projesi ve ticari blokların ardından, kısa bir süre önce İstanbul’un Avrupa yakasının önemli ticaret merkezlerinden Giyimkent’te inşa ettiği İstanbul Ticaret Sarayı’nda metrekare birim fiyatları 25 TL’den başlıyor. Kiralık ofislerde çok sayıda büyüklük seçenekleri sunuluyor. 23 metrekarelik bir ofis alanı mümkün olabildiği gibi, kurumların ihtiyacına göre yan yana ofisler birleştirilerek kullanım alanı yüzlerce metrekareye de ulaşabiliyor.  


TEM ve metronun yanı başında 


İstanbul Ticaret Sarayı’nın en önemli avantajı ise bulunduğu konum. Giyimkent ve Tekstilkent’in yanı başında yer alan merkez TEM Otoyolu, Atatürk Havalimanı ve FSM Köprüsü’ne yakınlığı ile dikkat çekiyor. 2017 yılında tamamlanacak Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro hattı üzerinde bulunan Tekstilkent istasyonu ise merkeze ulaşım kolaylığını daha da artıracak. 


Son fırsat! 


Pekçok kurumsal şirketin İstanbul Ticaret Sarayı’nda yer aldığını belirten Saray Grup Yönetim Kurulu Üyesi Talin Saraylı Dikici: “İstanbul Ticaret Sarayı Tekstilkent ve Giyimkent’e yakın konumuyla iş dünyası için hem ekonomik ve hem de stratejik imkanlar sunuyor. Ofislerimiz, gerek teknolojik donanımın sağladığı konforla, gerek özgün mimarisiyle profesyonellerin yoğun temposu düşünülerek tasarlandı. İş dünyasının yeni merkezinde yer almak isteyenler için kaçırılmayacak bir proje olan İstanbul Ticaret Sarayı, lokasyon gücü ve ayrıcalıklı mimari yapısı ile tüm ticari kuruluşların bir araya geldiği, yepyeni bir ticaret merkezi oldu. Ofislerimizin yüzde yetmişi kiralandı, yaz sonuna kadar tüm alanlarımızın dolacağını düşünüyoruz. İstanbul’un ticaret merkezinde yer almak isteyenler için son fırsat ” dedi. Geri Dön