25 / 04 / 2024

İzmir'e ve Kuşadası'na yakın olmak isteyenlere: Sea Side Residence

İzmir'e ve Kuşadası'na yakın olmak isteyenlere: Sea Side Residence

İzmir'e yakın yazlık arayanlar bu haber sizin için. Sea Side Residence satışta.İzmir'in Mavi Bayraklı kumsallarıyla ünlü, denizin yeşille buluştuğu Gümüldür'de yeralan Sea Side Recidence, İzmir'e 50, Adnan Menderes Havalimanı ve Kuşadası'na 40 km mesafede bulunuyor. Kendine ait özel bir plaja sahip Sea Side Recidence'da tüm daireler deniz manzaralı. Projenin pazarlama ve satışını RE/MAX Net Ofisi gerçekleştiriyor.

Şehre, havalimanına, turistik beldelere yakın, otoban bağlantılı, deniz kenarında, modern mimarisi ile 12 blok 104 daireden oluşan Sea Side Residence, toplam 10 bin metrekare üzerine projelendirildi. 10 blok, 2 kat, 8 daireden oluşurken, 2 blok da 3 kat, 12 daireden oluşuyor. Zemin kattaki daireler 63 metrekare, diğer daireler 70 metrekare büyüklüğünde.

İzmir'in inci taneli kumsallarının yeşille buluştuğu Gümüldür'de bulunan Sea Side Residence'da tüm dairelerde, kablosuz internet bağlantısı, elektrikli panjur ve klima yeralıyor. Projede, her bloğun önünde süs havuzu, 150 metrekare büyüklüğünde yüzme havuzu, cafe, restoran, fitness center, çeşitli mağazalar ve siteye ait bir plaj bulunuyor. Özel güvenlik personeli ile güvenilir bir yaşam sağlayan, deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş, sıvı izolasyonu, ısı ve ses yalıtımı yapılmış olan site de ayrıca siteye ait su deposu da bulunuyor.

Sea Side Residence'nin yapımı Vilka İnşaat tarafından gerçekleştiriliyor. Projenin pazarlama ve satışını gerçekleştiren RE/MAX Net Ofisi'ne 0 232 239 03 09 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

 

 

 

 

 

 

 

 


Geri Dön