24 / 06 / 2024

Kaan Yıldırım'ın annesi kiracısını evden çıkartıyor!

Kaan Yıldırım'ın annesi kiracısını evden çıkartıyor!

Birlikte yaşamaya hazırlanan Kaan Yıldırım ve Hadise'ye Kaan Yıldırım'ın annesinden destek geldi. Yıldırım'ın annesi Seyhan Yıldırım, Kaan Yıldırım’a ait olan Beykoz Konakları’ndaki evin kiracısını arayarak kontratı yenilemeyeceklerini dile getirdi. Önümüzdeki yaz nikah masasına oturmaya hazırlanan Hadise ve Kaan Yıldırım'ın yeni yaşayacakları ev belli oldu. Hürriyet'ten Mehmet Üstündağ'ın haberine göre; ünlü çift Kaan Yıldırım'ın Beykoz Konakları'ndaki evinde yaşayacak. 

Kaan Yıldırım, bir süredir Ulus’taki Savoy Sitesi’nde yine kendisine ait evde yaşıyordu. Evlilik kararı aldıktan sonra Hadise de İstinye’deki evinden çok Ulus’ta sevgilisinin yanında kalıyor. Ulus’taki evi çok seven Hadise’nin evlendikten sonra da burada yaşamak isteyebileceği söyleniyordu.

Kaan Yıldırım ın annesi kiracısını evden çıkartıyor!

Karşı yakaya, Beykoz’a geçmek istemeyen güzel şarkıcının, evi ve bahçesini gördükten sonra fikrinin değiştiği iddia ediliyor. Beykoz Konakları’ndaki eve bayılan Hadise’nin kararından sonra anne Seyhan Yıldırım hemen harekete geçerek, evdeki kiracıya kontratın artık yenilenmeyeceğini söyledi. Kiracıyla konuşan Seyhan Hanım, oğlunun evleneceğini söyleyerek, kiracının kontrat süresi bittikten sonra evi boşaltmasını rica etti. 

Hadise ve Kaan Yıldırım Göktürk’te müstakil ev arıyor!


Geri Dön